Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko kupy się nie trzyma... no cóż ale to Polska, kraj 4 świata albo i dalej :) Ja też dostałem informację ze sklepu allgame, że dopiero 29 września polską wersję będą rozsyłali, ale europejską można już jutro u nich odebrać a wysyłać ją będą we czwartek. Ja sobie zmieniłem zamówienie na wersję europejską i w piątek powinienem ją mieć :)

Edytowane przez idziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam, czy będzie w tej grze dużo jakiegoś szczegółowego słownictwa?? Bo jeśli nie to chyba naprawdę skuszę się na angielską wersję.

Jak anulować zamówienie na ultimie?? <_< Dobra już mam znalazłem ;p

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale balet :/ mam farta, że blisko ultima to od razu skocze po preorder zanim zniknie pod ladą :D

Swoją droga to standardowa zagrywka wydawcy jeśli chodzi o wersje PL, nie ma co biadolić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze kolejna dobra informacja dla mnie.. moja kierownica nie będzie działać, jak na razie tylko jeden Brazylijczyk to potwierdził. Liczę, że nie umie podłączyć czy coś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko kupy się nie trzyma... no cóż ale to Polska, kraj 4 świata albo i dalej :) Ja też dostałem informację ze sklepu allgame, że dopiero 29 września polską wersję będą rozsyłali, ale europejską można już jutro u nich odebrać a wysyłać ją będą we czwartek. Ja sobie zmieniłem zamówienie na wersję europejską i w piątek powinienem ją mieć :)

Zrobilem to samo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety trzeba będzie poczekać. Polska jak zwykle w tyle! A miało być tak pięknie w okolicy 22 września w domu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także zamówiłem orginalną wersję języczną, nie będe napychał kieszeniu polskim darmozjadom ani czekał w nieskończoność. 1 pazdziernika rok akademicki rusza i nie będzie kiedy pograć jak gra dojdzie 29 bądź 30 września dry.gif a tak miejmy nadzieję że już w piątek będziemy mieli płytki w napędach...oby.

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Patricko, czyli nie ma szans na piatek z ANG wersja bo nie wiem jak mam te cytaty mailow rozumiec, chcialem pograc bo mam prace akurat w weekend na noce a teraz co:/? bede lezec w lozku, palic fajki i sie wku.... tylko :/zaraz chyba move kupie bo nie wytrzymie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie 28...

http://polygamia.pl/..._okrazeniu.html

Niech tylko Patricko się dowie :ninja:

;)

K...a!!!!!!! Chyba zmieniam zamowienie na wersje ENG :verymad:

A będzie 28...

http://polygamia.pl/..._okrazeniu.html

Niech tylko Patricko się dowie :ninja:

;)

K...a!!!!!!! Chyba zmieniam zamowienie na wersje ENG :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wersja angielska będzie zgodnie z terminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja ANG powinna być w tym tygodniu, w czwartek będziemy wiedzieć na 100%, bo jak nie dostaną w czwartek to weekend mamy z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że otrzymają w czwartek, pierwszy raz tak długo czekam na jakąś grę i odrazu takie rozczarowania odnośnie polskiej dystrybucji.....Tydzień za resztą świata prawie dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także zamówiłem orginalną wersję języczną, nie będe napychał kieszeniu polskim darmozjadom ani czekał w nieskończoność. 1 pazdziernika rok akademicki rusza i nie będzie kiedy pograć jak gra dojdzie 29 bądź 30 września dry.gif a tak miejmy nadzieję że już w piątek będziemy mieli płytki w napędach...oby.

Przecież rok akademicki od 5 się zaczyna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, 4-5 dopiero, ale ja już myślałem, że co najmniej przy Monaco będę w tym momencie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież rok akademicki od 5 się zaczyna :P

Ale picie zaczyna się 1 po oficjalnym rozpoczęciu :biggrin:

Wiadomość z przed chwili, anulując na ultimie polską wersję gry dowiedziałem się że angielską wersję będą mieli w PIĄTEK, tak mi powiedział ten gościu, wspomniał także że gra powinna dojść tego samego dnia.

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gość to jakiś niedorobiony w tej Ultimie jest :) Ja myślę, że w czwartek dostaną i w piątek będziemy się cieszyć już grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.. ja też zaczynam 27.. więc, jest super.

tylko tyle dodam od siebie, wycelowane w LEM

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, ja sie kisze w robocie od poniedzialku do soboty do 18-stej wiec nie narzekajcie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic więcej już niestety nie poradzimy...pozostaje czekać i liczyć, że ANG dojdą do nas na piątek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy zmieniły planowaną premierę gry z 24.09 na 27.09. Dotyczy to polskiej wersji językowej. Więc może być problem. Je*any LEM Wrrrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×