Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Troche pozno pisze ale obecnie korzystam z neta tylko w pracy...

Wczoraj napisałem maila do dystrybutora czy faktycznie jest opoznienie i taka oto odpowiedz dostalem:

Witam serdecznie,

Z przykrością musze potwierdzić, iż premiera gry F1 2010 została

nieznacznie, w stosunku do Europejskiej, przesunięta (na 28 września) z

przyczyn od nas niezależnych (logistyczno-transportowych).

Za opóźnienie serdecznie przepraszamy.

Hmmm... ciekawe ile w tym prawdy

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując. Kilkudniową obsuwę zalicza wersja PL, europejska premiera odbędzie się zgodnie z planem, czyli wersje inne niż polskie powinny pojawić sie w naszych domach w piątek. Na szczęście po przygodach z polskimi wersjami (Fallout i Asassin's Creed II ) już nie kupuję zlokalizowanych gier:sweat:. Jedno jest pewne, nasi wydawcy muszą się trochę bardziej przykładać do swoich obowiązków, bo licho nie śpi. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź z Ultimy sprzed chwili:

"Wersja angielska powinna do nas trafic pod koniec tego tygodnia(piatek)"

Czyli jak wyślą w piątek to z grania w weekend nici. Chyba "pozyczę" sobie wersję PC do testowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie wypożyczę na PC i zagram już dziś, nie po to pre order zamawiałem żeby czekać do 28. Bardziej się obawiam o jakość wersji PL. LEM odpowiadał za spolszczenie MW 2 i z tego co słyszałem to była żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moja wypożyczona wersja jest już gotowa, z tym że nie wiem czy grać...jakoś nie chce psuć sobie tego pierwszego wrażenia, tym bardziej jak w piątek może przyjdzie mi na PS3 gierka.

Jak w czwartek nie będzie info, że wysłali to wtedy mam to w d... i gram na PC do momentu aż nie przyjdzie kurier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testowałem wersje PC i co ku zaskoczeniu graficznie wygląda blado w porównaniu do ps3 :ok: nawet przy full detalach i rozdzialce :rofl: Jeszcze jedno mnie martwi ze kwalifikacje jakos dziwnie przeszedlem Q1 12pozycja do Q2 w Q2 17 :shok: i nie przesszedlem do Q3 . No to zaczynam RACE i 22:shok::fool: A tak poza tam to nie moge sie juz doczekac mojej przesylki :woot: , gosciu z Ultimy to juz ma mnie dosc bo co chwile dzwonie do niego i zmieniam z PL na ENG i odwrotnie:geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak zwykle Ultima staje na wysokości zadania. Oto status mojego zamówienia:

"Zamówienie jest realizowane (Twoje zamówienie będzie wysłane w dniu dzisiejszym)"

Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Status mojego zamówienia w Ultimie dziś wygląda tak :

Zamówienie jest realizowane (Twoje zamówienie będzie wysłane w dniu dzisiejszym)

Czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra :D U mnie to samo! Ahh...słuchać wujcia Patryczka! Od początku mówił wersja ANG i Ultima :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak zwykle Ultima staje na wysokości zadania. Oto status mojego zamówienia:

"Zamówienie jest realizowane (Twoje zamówienie będzie wysłane w dniu dzisiejszym)"

Czekam z niecierpliwością.

He he...niezły timing. Gites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tylko Zamówienie zostało zaakceptowane:sad:

PS. Gościu z ultimy przed chwilą mi powiedział że nie mają jeszcze gry :mellow: :shok:

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to znaczy że mają już je na sklepie i wysyłają, także kwestia czasu. Na pewno jutro, a ostatecznie w piątek gry dostaniemy :D

Bez obaw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak to Bronek powiedział: "Dzisiaj otwieramy małego szmpana, a jutro dużego". Moje zamówienie też będzie dziś wysłane   :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Gościu z ultimy przed chwilą mi powiedział że nie mają jeszcze gry

Ten gość to jest jakiś przychlast, który nie wie co się dzieje...

Zadzwoń na numer do tej Agnieszki, kumata babka, która siedzi w temacie.

Jak się dodzwonisz to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy próbowałem się dodzwonić i narazie telefon milczy

dodzwoniłem się na numer pani Agnieszki a odebrał ten gościu :biggrin:

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście..."Zamówienie zostało zaakceptowane", czyli wracamy do punktu wyjścia...ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mi ten gościu mówił, dostawy spodziewają się jutro bądź w piątek, chyba fałszywy alarm :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że oni sami nie wiedzą co się tam dzieje...

No nic...czekamy grzecznie nadal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie emocje wzbudza sama wysyłka tej gry, co to będzie jak już na dobre zagości w naszych odtwarzaczach :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zadałem pytanie w Świecie Gier w Wawie - spytałem sie czy beda mieli w piatek wersje angielska. Odpowiedzieli mi, ze premiera przesunieta na 28.09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonila do mnie pani z allgame. Potwierdzala czy chce wersje angielska i poinformowala, ze jutro rano beda wysylac:woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonila do mnie pani z allgame. Potwierdzala czy chce wersje angielska i poinformowala, ze jutro rano beda wysylac:woot:

U mnie to samo... chociaż ja sam się do nich odezwałem. Powiedzieli mi w allgame, że jutro wysyłają algielskie wersje, także w piątek powinniśmy się cieszyć :) Oby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wuja z ameryki zapożyczył mi wersje na PC ... Jak mam czekać to chociaż pogram :P Wrażenia fajne, zresztą zobaczycie sami, ja sam miałem banana na ryju :D ... I na padzie bardzo przyjemnie się gra: D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytajac postow ultimowiczow wchodze szybko na konto i guzik, u mnie nie wyslane... dopiero pozniej z zalem doczytalem ze innym tez sie spowrotem zmienil status zamowienia :P Skoro allgame to i moze ultima da rade :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×