Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie o tematyce F1 mówią coś o bugu w pit stopie, że niby dlatego premiera się opóźnia. Ile w tym prawdy nie wiem. Podali linka do filmiku -

link do tematu: http://www.f1wm.pl/f...5293&start=1605

Czy to możliwe, żeby taka firma jak Codemasters wypaliła xxx kopii i poszło to na marne?

Edytowane przez Jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to wygląda moim zdaniem <_<

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Lem dostał patch od Codemastera i dlatego przesunęli premierę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie o tematyce F1 mówią coś o bugu w pit stopie, że niby dlatego premiera się opóźnia. Ile w tym prawdy nie wiem. Podali linka do filmiku -

Lizakowy czekał aż wszyscy przejadą, zwłaszcza Kubica, bali się, że znowu komuś drogę zajedzie :D

Takie rzeczy to się łata przed wpuszczeniem do tłoczni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifą 10 też chyba było takie coś,że wypuścili grę i dzień po premierze był patch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Tytulem wstepu - nie jestem w zaden sposob zwiazany z dystrybutorem, tez jeet mi szkoda, ze gra bedzie miala opoznienie i tez zlozylem preorder (ultima) - jestem wiec po Waszej stronie.

Ale... razi mnie to w jaki sposob jedziecie po dystrybutorze, po Polsce ("bo to Polska wlasnie", "kraj trzeciego, ba, nawet czwartego swiata").

Ludzie, wezcie sie troche opamietajcie. Sam pracuje od ponad siedmiu lat w branzy informatycznej, mam do czynienia z wdrozeniami, projektami itd. i zdaje sobie sprawe ile osob niejednokrotnie jest zaangazowanych w dana sprawe i od ilu zmiennych czynnikow nierzadko zalezy powodzenie projektu.

Tym razem firmie LEM sie nie udalo. Cos poszlo nie tak. Moze nawalili im dzwiekowcy, moze tlumacze, moze sam Codemasters czegos nie doslal. Czy to dyskwalifikuje danego wydawce? Czy LEM nie zachowal sie profesjonalnie? Moim zdaniem - tak, zachowal profesjonalizm w tej sytuacji.

Bo profesjonalizm to nie zawsze tylko perfekcjonizm. Czasem cos nie wyjdzie. Dystrybutor nie schowal glowy w piasek, nie przestal odpowiadac na telefony, nie bylo tak ze czekacie sobie na przesylke a kuriera nie ma. Nie, juz dzisiaj wiemy z forum, z portali tematycznych, ze gra ma opoznienie. Juz wiemy, juz znamy nowy termin? Czy to "trzeci swiat".

Chyba przesadzacie.

z "polskim podejściem do klienta" przesadziłem? :)

chyba Ty drogi kolego za bardzo się nabuzowałeś :P

żartujemy sobie tylko.

zupełnie na spokojnie to napisałem.

z nikim nie pojechałem.

nie wiemy, co, jak i dlaczego także bezsensu się podniecać.

aczkolwiek nie oszukujmy się, że czy to filmy, gry czy sprzęty czy cokolwiek, to najczęściej w Polsce jest z opóźnieniem (czyt. później niż na zachodzie) ;)

pozdrawiam

Edytowane przez kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym bugu to ja czytałem i ludzie się wypowiadali, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby z tego powodu była obsuwa...

Chyba, że polska wersja znów będzie się różniła nieco od angielskiej, i patche trzeba będzie osobne robić = LEM jak już dostało to wgra, a potem będzie miało w czterech literach wszystkich.

Czyżby powtórka Cenega + Fallout?

Wersja angielska na pewno dostanie patch na to, o ile w ogóle to jest jakiś istotny bug.

Poza tym co z tymi, którzy grę już mają? Musi być patch i nie ma innego wyjścia. Na pewno nie o to się rozchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak będzie powtórka z Falloutem to strzele sobie w stopę ... szybko sprzedam PL i kupie ANG :C Chociaż mój brat się zamarudzi ><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie podnoszą gorszy lament za przesunięcie o 3 godziny wersji ze Steam'a :D

A przecież było wiadomo, że oficjalnie gra będzie 22. US/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA miało na 21 datę premiery, także wyobraź sobie ile osób musiało o 00:01 siedzieć i czekać na aktywacje gry...

A tutaj jest 20 godzina, a oni nadal nie mają gry...ale to jest tylko i wyłącznie wina Steam'a...nigdy nie ufałem temu czemuś...cyfrowa dystrybucja to dno..DLC to co innego, ale pełne gry to tylko w pudełeczku i na półeczkę.

Wracając do tego bugu, to na forum CM nie ma ani słowa o tym, tylko ludzie buczą, że w USA nie ma w ogóle gry, nawet przez tego Steam'a.

Zostali gorzej wydymani niż my XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no co za lipa z tym przesunieciem premiery Wracam po całym dniu pracy do domu zadowolony ze to tylko jeszcze 3 dni odpalam kompa a tu taki zonk ;/ dali dupy i to po całosci!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna nigdy jeszcze nie bylo tak, ze gra na ktora czekam nie miala jakiejs obsuwy albo nie byla zbugowana...  dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za spam ale ta strona to tez ostatnio działa jak dretwa 2 min. trzeba czekac na dodanie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna nigdy jeszcze nie bylo tak, ze gra na ktora czekam nie miala jakiejs obsuwy albo nie byla zbugowana...  dry.gif

Na pocieszenie zostaje nam niedzielny wyscig o GP Singapuru,a pozniej czekanie do srody i miejmy nadzieje ze to bedzie ta sroda a nie nastepna ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh tak, na szczescie weekend mamy wyscigowy :) 

mnie niepokoi jeszcze to, ze faktycznie wersja polska moze miec okrojony support. Mozliwe, ze trzeba bedzie rozgladac sie za wersja angielska.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />No, żeby się nie okazało, że otrzymamy w tym samym terminie co klienci PL.<br />Bo jak w piątek nie przyjdzie to już jeden członek czy ANG czy PL, tzn. ja i tak tylko i wyłącznie ANG wersja, ale mam na myśli kogoś komu na PL zależy.<br />
<br /><br /><br />

Raczej wersja PL i ANG będzie w tym samym terminie, ponieważ to wiozą jednym i tym samym kontenerowcem widocznie statek trafił na jakieś problemy ewentualnie przeładunek na ciężarówki w Rotterdamie się opóźnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja ANG i PL na pewno nie jadą tym samym transportem. Wersja PL leci na pewno prosto z UK do siedziby LEM'u.

Wersja ANG na pewno jest ściągana jakoś inaczej, bo skoro będzie jeszcze w tym tygodniu to nie ma bata, żeby razem szły te gry.

Nie wiem, w każdym razie na pewno nie razem, bo wszędzie by była przesunięta też premiera ANG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Wersja ANG i PL na pewno nie jadą tym samym transportem. Wersja PL leci na pewno prosto z UK do siedziby LEM'u.<br />Wersja ANG na pewno jest ściągana jakoś inaczej, bo skoro będzie jeszcze w tym tygodniu to nie ma bata, żeby razem szły te gry.<br /><br />Nie wiem, w każdym razie na pewno nie razem, bo wszędzie by była przesunięta też premiera ANG.<br />
<br /><br /><br />

No tak zależy od źródła, w USA znajomy ma już ta grę na PS3 ale chyba premierę mieli 21 czyli dziś a na PC to nie wiem.

Dziwne ze droga elektroniczną gra ma poślizg na steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jednym słowem....CYRK NA KÓŁKACH i nic więcej...myślałem, że tylko my mamy syf...ale widzę, że wszystkich dotknęły jakieś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porąbało mnie ale kupiłem Logitech DFGT.. no to teraz czekam tylko na F1.. kosztem PSMove, mam nadzieję, że się nie pomyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFGT to świetna kierownica, na pewno nie będziesz żałować jej zakupu.

EDIT:

Jak coś to gra na PC jest już w sieci...

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie dość nie typowe pytanie.. Znacie dobry kiosk gdzie można wypożyczyć F1 2010 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×