Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra a znalazł ktoś gdzie jest niby ta chmura ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o dysk online na savy, tak?

aa przypadkiem nie dali tego w menu z savami gier?

wgrałeś soft 2.0? bo to on właśnie miał dodać support dla funkcji z abo ps+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wgrałem, i albo to dla mnie za trudne, albo jestem ślepy i nie widze

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

ma ktoś na zbyciu darmowy kod na na ps plus 30 dni free trial? z góry dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na zbyciu ? przecież te kody są rozdawane za darmo każdemu kto się po nie zgłosi albo na stronie albo na fejsie playstation/sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie polubiłem ich na fb itd i dalej nie mam kodu... słyszałem że ponoć długo sie czeka. A jesli ktoś ma np 2 na zbyciu to mógłby sie podzielić :) /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo polubienie nie starcza, na ich profilu masz app 30dni ps+ za darmo, użyj jej,,,,

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wgrałem, i albo to dla mnie za trudne, albo jestem ślepy i nie widze

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Musisz wejść w Content Managera i wybrać opcję PS Vita=> Chmura. I wtedy masz opcję wgrania zapisów do chmury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupiłem kartę 32gb i pograłem z godzinę w Uncharted. Gra się dziwnie. Gałki analogowe jakieś malutkie, celownik lata jak opętany po ekranie. Jak dla mnie lepiej by było gdyby były umieszczone bardziej u góry ale to kwiestia gustu. Z pewnością dyskomfort minie wraz z przyzwyczajeniem. Ale sprzęt jest świetny. Konsola im się udała. Byle gier było więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A celujesz analogami czy za pomoca przechylania konsoli ?

Ja pamiętam jak musiałem zdjęcie w nowym Drake'u zrobic xD to była rzeźnia...joga lvl over 9000 !

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celuję analogami. Kompletnie nie przemawia do mnie to mazianie po ekranie i przechylanie konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D to tracisz polowe radości z rozgrywki. Ja nacelowuje zgrubnie analogami, a potem dokladnie minimalnymi ruchami konsoli:D Headshoty lecą jak marzenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam zamiar kupic sobie vite i mam dwa pytania.

czy mozna byc zalogowanym na te samo konto w psn jak w ps3

ile waza gry na vite np ten uncharted za free w plusie czy mortal kombat bo nie wiem jak duza karte pamieci kupic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można...swoje konto psn możesz mieć zalogowane na 2 konsolach stacjonarnych i 2 handheldach...gry na vite ważą różnie...od 300mb do 3,5gb...najlepiej będzie jak kupisz karte minimum 8gb...wtedy tak dwie max trzy gierki ci wejdą...ale wiadomo im wieksza karta tym lepiej...tylko lipa jest że musza byc to specjalne karty pod PSV i są bardzo drogie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam zamiar kupic sobie vite i mam dwa pytania.

czy mozna byc zalogowanym na te samo konto w psn jak w ps3

ile waza gry na vite np ten uncharted za free w plusie czy mortal kombat bo nie wiem jak duza karte pamieci kupic ;)

1) można

2 Uncgarted trochę ponad 3GB (dokładne info masz w PSS na ps3 w opisie każdej pozycji). W zestawach dają 4GB ale to jest mało.

Możesz albo dokupić jeszcze jedną kartę 4GB lub nawet 8GB i sobie je przekładać (np na jednej masz uncharted a na kolejnej coś innego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież przy każdym przełożeniu musisz formata zrobić karty. Więc cenowo najlepiej 32 gb

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez areek1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba formatować- tylko jeśli masz różne konta na tych kartach. Jak masz to samo konto nie trzeba formatować (mam potwierdzenie z 3 źródeł: oficjalna pomoc techniczna PS Polska, forum o PSV i sklep Sony centre).

Obecnie najbardziej opłaci się kupić jakiś pakiet z grą + karta 4GB, ale 4GB to mało a po co karta ma leżeć odłogiem- lepiej kupić drugą 4 czy 8GB ostatecznie. Karty do PSV są bardzo drogie (szczególnie 16GB i więcej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to widzisz, nie dowiadywałem się i sprzedałem swoją 4 gb i kupiłem 32 gb ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;) Zastanawiam się ciągle nad kupnem PS Vita, miałem wcześniej wszystkie konsole stacjonarne PS zaczynając od PSX poprzez PS2 a na PS3 kończąc, niestety w sumie brak ochoty na siedzenie w domu przy padzie i nie tylko spowodowaly że pod koniec zeszłego roku sprzedałem PS3 :) Teraz zastanawiam się nad czymś mobilnym, naturalny wybór to PS Vita, no ale właśnie...myślałem nad wersją 3G ale czytam że nie ma opcji grania na niej co jest wg mnie jakąś parodią, po co sprzedawać konsolę do gier 3G skoro nie można na niej grać online? No dobrze, a więc wersja WiFi, patrzę na Allegro ceny trochę poniżej 700zł na czysto, bez gier i...karty pamięci (kolejny raz nabieranie ludzi, niestety) czytam że karta 32mb kosztuje...299zł. To zostawie już bez komentarza. Tak czy owak zastanawiam się nad kupnem mimo wszystko, PS3 w moim przypadku odpada bo nie mam ochoty na siedzenie pół dnia przed telewizorem z padem w dłoni a pogranie na Vicie gdzieś w terenie w wolnym czasie to ciekawa opcja :) Widzieliście gdzieś ostatnio w jakimś sklepie ciekawsze oferty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są zestawy za 699zł albo 799zł...psv wifi + karta 4gb + gra...za tym warto się rozejrzeć po alledrogo...do tego kupisz sobie plusika na rok i masz masę gier praktycznie za darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyrwalem 3g + 4gb karte, za 700, wiec bez problemu mozna znaleźć w takich cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;) Zastanawiam się ciągle nad kupnem PS Vita, :) To zostawie już bez komentarza. Tak czy owak zastanawiam się nad kupnem mimo wszystko, PS3 w moim przypadku odpada bo nie mam ochoty na siedzenie pół dnia przed telewizorem z padem w dłoni a pogranie na Vicie gdzieś w terenie w wolnym czasie to ciekawa opcja :) Widzieliście gdzieś ostatnio w jakimś sklepie ciekawsze oferty?

po co Ci 32GB karta? IMO szkoda kasy :)

w media markt/saturn/eurortv znajdziesz za ok 800zł zestaw vita + gra + 4GB karta. Dokupujesz do tego np 8GB kartę (ok 150zł) i możesz sobie używać obu kart przekładając je.

Obserwuj teraz oferty w tych sklpeach bo przed świętami konsole zwykle mają w dobrych cenach bo tego dużo im schodzi wtedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekam na jakąć ciekawą ofertę świąteczną póki co dość kiepsko w moim regionie z tymi promocjami PSV :) Cóż, gdyby nie karygodna sprawa z kartami pamięci które chyba są ze złota lub z innego drogocennego materiału to bym się nie zastanawiał, tak poczekam jeszcze na jakąś okazję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z usługą Cross-Play działa już????

Jako możecie to polećcie jakiś sklep internetowy albo stacjonarny w którym najbardziej opłaca się kupić obecnie Vite allegro raczej nie ma jakichś okazji bo chodzi mi o konsolę nową może być sama wi-fi 3g mi nie potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak właściwie działa emulacja gier z PSP z uwzględnieniem drugiego analoga. Faktycznie działa on np w Monster Hunter czy Syphon Filter? Jest kilka gier które odpaliłbym na Vicie bo na PSP cholernie brak drugiego analoga.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×