Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

8893 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad kupnem PS4 Pro. Dlaczego? Kupiłem telewizor 4K i dopiero teraz dostrzegam sens posiadania tej maszyny. Przy okazji beka z ludzi, którzy mają FUll HD i decydują się na zakup mocniejszej konsoli. Pytanie, po co? By pokazać sąsiadowi, że stać was na budżetowy sprzęt na raty 0%? Ale ok, nie chcę wszczynać wojenek, bo i tak pewnie nie będziecie potrafili udzielić odpowiedzi i tylko toczycie pianę z pyska. HDR pewnie tylko na wystawie w Media Markt, co?

Czy konsola po ostatnich aktualizacjach jest już cicha? Xbox One S chodzi bezszelestnie i boję się wtopić z plastikiem od Sony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Grecky napisał:

Zastanawiam się nad kupnem PS4 Pro. Dlaczego? Kupiłem telewizor 4K i dopiero teraz dostrzegam sens posiadania tej maszyny. Przy okazji beka z ludzi, którzy mają FUll HD i decydują się na zakup mocniejszej konsoli. Pytanie, po co? By pokazać sąsiadowi, że stać was na budżetowy sprzęt na raty 0%? Ale ok, nie chcę wszczynać wojenek, bo i tak pewnie nie będziecie potrafili udzielić odpowiedzi i tylko toczycie pianę z pyska. HDR pewnie tylko na wystawie w Media Markt, co?

Czy konsola po ostatnich aktualizacjach jest już cicha? Xbox One S chodzi bezszelestnie i boję się wtopić z plastikiem od Sony. 

Jak możesz pisać takie dyrdymały. Oczywiscie że PRO plus TV FHD ma sens, slyszaleś o  downsizingu?? Prawdopodobnie sony wprowadzi downsizing softwarowo w nastepnym patchu i nie bedziemy zdani na producentow gier. Poza tym jak śmiesz wchodzić tu i obrażać mnie tekstem "beka z ludzi". Strzelam że jesteś fanem xboxa i zawiodles sie wielkością pixeli kupując TV 4k i sie tutaj wyzłośliwiasz. Ooo

9 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Grecky napisał:

One S i bezszelestna? Chyba tylko wtedy jak jest wyłączona albo się siedzi w drugim pokoju.

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@wojcik_dan No chyba babka z działu małego AGD ci suszarką dawała po uszach jak stałeś obok i się śliniłeś do konsolki, licząc czy ci santander kolejnego kredytu udzieli 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grecky nie kupuj ps4 głośne toto wykonane do dupy, nie ma żadnych fajnych exow, a supersampling na tv 1080p w ogóle nie działa. Zostań przy Xbox w końcu ma S na końcu. Pograsz w forze i girsy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Grecky napisał:

@wojcik_dan No chyba babka z działu małego AGD ci suszarką dawała po uszach jak stałeś obok i się śliniłeś do konsolki, licząc czy ci santander kolejnego kredytu udzieli 

To już szczyt Twoich możliwości literackich? Pewnie Ty tak miałeś jak patrzyłeś na Ps4, ale spoko może kiedyś dozbierasz i będziesz mieć obie w domu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Grecky napisał:

Kredyt? Przeciez xboxa w zestawie z najlepszym windows exclusivem, najbiedniejsza emerytka w kraju by kuplila i jeszcze by jej na leki zostalo.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze rozumiem, że mimo PS4 PRO, nadal zagram we wszystko w 1080p i 30 klatkach na PS4 Slim? Zastanawiam się czy nie zrobiłem głupoty kupując teraz Slima, fakt faktem, nie mam telewizora ani z 4K ani z HDR i jedyne co planuję to zakup telewizora FHD za grosze żeby coś większego wisiało na ścianie. Bajery oferowane przez PRO też mi średnio potrzebne - konsola zakupiona głównie do nadrobienia części exów z końca życia PS3, dla exów PS4 i oczywiście RDR 2 :smile:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, Skreedi napisał:

Dobrze rozumiem, że mimo PS4 PRO, nadal zagram we wszystko w 1080p i 30 klatkach na PS4 Slim? Zastanawiam się czy nie zrobiłem głupoty kupując teraz Slima, fakt faktem, nie mam telewizora ani z 4K ani z HDR i jedyne co planuję to zakup telewizora FHD za grosze żeby coś większego wisiało na ścianie. Bajery oferowane przez PRO też mi średnio potrzebne - konsola zakupiona głównie do nadrobienia części exów z końca życia PS3, dla exów PS4 i oczywiście RDR 2 :smile:

Nie zrobiłeś głupoty :) 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grecky nie kupuj ps4 głośne toto wykonane do dupy, nie ma żadnych fajnych exow, a supersampling na tv 1080p w ogóle nie działa. Zostań przy Xbox w końcu ma S na końcu. Pograsz w forze i girsy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wierze co za typ. Przeczytaj swoje wypowiedzi w temacie o PS4 pro na temat sonoklapów i PlayStation a zaoszczędzisz 1769zl. Nie będziesz musiał być dymany przez Sony i brać rat 0procent. Beka z bota. Przez takich matołów zamknęli osobny temat o pro a dwa miesiące później, główny gimbus, który podniecał się xboxem i wyzywał ludzi od sonoklapów, którym Sony nqsrało do głowy chce kupić pro.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak będziesz pisał posty tego typu, to zamkną i ten :)

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystarczy, że się odstrzeli jednego "jajcorza" z drugim i wszystko wróci do normy jak się nie uspokoją.

7 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Skreedi napisał:

W Battlefielda 1 zagrasz tylko w 900p i z dropami animacji. Na pro w 1080p i z mniejszymi dropami. Podobnie w Tomb Raider na slimie nie zagrasz w 60fps. W Last Guardian na slimie bedziesz mial dropy ze hej a na pro bite 30 klatek. W nadchodzacym Nioh i reszcie gier tez licz sie z obnizeniem rozdzialki badz fps. Moim zdaniem zle zrobiles kupujac slima. Wszystko co teraz bedzie wychodzic bedzie z naciskiem na pro. Wieksza rozdzialka wieksza liczba fps itp. Mowa oczywiscie o tv full hd 1080p. 

Uzytkownicy fatow i slimow to teraz przy pro tzw drugi sort:)

Edytowane przez sajmon34

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wystarczy, że się odstrzeli jednego "jajcorza" z drugim i wszystko wróci do normy jak się nie uspokoją.

Ten "random" już dawno dawno temu powinien zostać odstrzelony. Rak który w każdym temacie poza xboksowym robi burdy i "jeszcze liczy na lajki".

6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Wszebor napisał:

Ten "random" już dawno dawno temu powinien zostać odstrzelony. Rak który w każdym temacie poza xboksowym robi burdy i "jeszcze liczy na lajki".

Dziwisz sie? Przeciez byl pod ochrona pctowego admina 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś jak cygański tort na weselu, dzięki tobie muchy do panny Młodej  (banego) nie lecą. :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, sajmon34 napisał:

W Battlefielda 1 zagrasz tylko w 900p i z dropami animacji. Na pro w 1080p i z mniejszymi dropami. Podobnie w Tomb Raider na slimie nie zagrasz w 60fps. W Last Guardian na slimie bedziesz mial dropy ze hej a na pro bite 30 klatek. W nadchodzacym Nioh i reszcie gier tez licz sie z obnizeniem rozdzialki badz fps. Moim zdaniem zle zrobiles kupujac slima. Wszystko co teraz bedzie wychodzic bedzie z naciskiem na pro. Wieksza rozdzialka wieksza liczba fps itp. Mowa oczywiscie o tv full hd 1080p. 

Uzytkownicy fatow i slimow to teraz przy pro tzw drugi sort:)

No tak, wiem, że na PRO będą lepsze efekty, wyższa rozdzielczość, lepszej jakości tekstury, więcej klatek itp... Ale dla mnie liczy się żeby standardem na Slimie było 900p/1080p i 30klatek z czym problemu chyba nie będzie. Druga sprawa, że większość fajerwerków będzie raczej w exach, a w multiplatformach po prostu więcej klatek/mniej spadków jeśli dobrze zrozumiałem. Zresztą, konsola tylko do ogrania exów i RDR 2, od stałych 60 klatek i wysokich detali mam peceta ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.