Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę ogarnąć jednego tematu: czy mi się wydaje, czy orkowie wodzowie/kapitanowie się odradzają i mają jakąś konkretną liczę respawnów? Bo (jestem na etapie 11%) zauważyłem, że walczyłem już z tymi samymi kolesiami, jak i w pewnym momencie obcziałem że na ekranie dowódców niektórzy byli już kaputt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ogarnąć jednego tematu: czy mi się wydaje, czy orkowie wodzowie/kapitanowie się odradzają i mają jakąś konkretną liczę respawnów? Bo (jestem na etapie 11%) zauważyłem, że walczyłem już z tymi samymi kolesiami, jak i w pewnym momencie obcziałem że na ekranie dowódców niektórzy byli już kaputt.

 

Odradzają się. Tak działa system nemesis. Kapitanowie i wodzowie wracają z zaświatów i pamiętają Cię  :) Jeżeli np potraktowałeś jakiegoś ogniem to ten wróci poparzony itp. Nie jestem pewien, ale chyba jeżeli odetniesz jakiemuś głowę to ten już się nie odrodzi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś wersje GOTY i ciężko się zdziwiłem,mianowicie zapisany stan gry nie pasuje z podstawki !

Skończyłem dawno główny wątek fabularny,grę sprzedałem,teraz jest okazja i za 90 zł skusiłem się i muszę grać od nowa...

Gra wymiata,więc raczej nudzić się nie będe,ale zaskoczony jestem na maxa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś wersje GOTY i ciężko się zdziwiłem,mianowicie zapisany stan gry nie pasuje z podstawki !

Skończyłem dawno główny wątek fabularny,grę sprzedałem,teraz jest okazja i za 90 zł skusiłem się i muszę grać od nowa...

Gra wymiata,więc raczej nudzić się nie będe,ale zaskoczony jestem na maxa :sad:

 

Wszystkie trofea w wersji GOTY są do zdobycia od nowa :D Znajomy mi przywiózł z Anglii wersję GOTY,więc kolejną platyną nie pogardzę,tym bardziej że nie grałem w dodatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna nie jest jakoś szczególnie czasochłonna więc można się pokusić, ale mnie by się chyba nie chciało jeszcze raz grać. Zwłaszcza, że pokaźna kupka wstydu czeka na swoją kolej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. O co chodzi z tymi orkami ? Udalo mi sie przejac z 4 twierdze, zabilem 4 dowodcow i przez przypadek gdzies zginalem i wszyscy sie odradzaja na nowo... jest w ogole szansa pokonac wszystkich ? Przeciez nie ma mozliwosci nie zginac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Nemezis (o ile dobrze pamiętam nazwę) wybiera następnego orka na miejsce tego, którego zabiłeś. Przy jego pomocy możesz przemycić "pomoc" w otoczenie następnego w hierarchii orka lub samego wodza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że jeśli zabije mnie jakis przypadkowy ork, to w "nagrode" dostaje on range i zostaje wodzem, ale dlaczego po zabiciu przykladowo czterech wodzow, kiedy zgine to nie pojawia się tylko ten jeden który mnie zbaił ale odradzają się wszyscy... Ciężko się robi misje, gdzie po drodze natrafiasz na wodza, do tego włącza się alarm i atakuje Cię stu orków.. dlatego chciałem sobie wyczyścić te miejsca, żeby potem robić misje ale widze na marne.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jak giniesz to ork który Cie zabił awansuje jeśli jest miejsce :) Wszystko jest do zrobienia :) Z czasem myślę będzie Ci się grało coraz łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobry sposób na to...wystarczy przejmować władzę nad orkami. Wtedy w razie starć będą Ci pomagać. Ja miałem tak 3/4 drzewka po mojej stronie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ja tez mialem wiekszosc sil po swojej stronie ;) W ogole to polecam przejsc fabule tak mniej wiecej do polowy i nabrac troche umiejetnosci a pozniej zaczac sie bawic w rozniste inne misje o rozwalanie calych struktur saurona. I najwazniejsze wykorzystywac SLABE STRONY kapitanow i Wodzow. To o duuuuuuuuuuzo ulatwia sprawe...

Kurde chyba jeszcze raz platynke ogarne na ps4 ;> 

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Wam, ze jak jeszcze nie mialem konsoli to sobie powiedzialem ze musze zagrac w ten tytul i teraz mam ta mozliwosc i nie zaluje zakupu. Gra sie przezajebiscie :) dzieki wielkie za wszystkie wskazowki, na pewno skorzystm i bedzie sie gralo duzo prosciej. Powiem Wam zr mam 5 godzin grania za soba a tylko dwie misje zrobilem :D tam samo rozwalanie orkow sprawia taka frajde ze czas strasznie szybko leci hehe. Oj przydalby sie tu co-op

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ograłem podstawkę i pogoniłem, a teraz kupiłem GOTY w promocji. Tytuł świetny. Może nie jakiś ambitny itp, ale daje świetną zabawę bo ubijanie uruków nigdy się nie nudzi. Ciekaw jestem jeszcze jak te dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tyle szczescia ze wypadla mi runa ktora aktywowala jakiegos skilla co one shootowal wszystkich. Jaka wtedy jazda byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra super. Bardzo przyjemnie wspominam spędzony przy niej czas. Wprawdzie przy platynowaniu trochę mnie już nudziła bo po jakimś czasie robi się monotonna. Nie zmienia to jednak faktu, że jak na grę z uniwersum Tolkiena to jedna z lepszych propozycji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z trzech gier dla których kupiłem PS4. Nie żałuję ani złotówki. Cholernie mi się podobała może za wyjątkiem finalnego bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...walka z ostatnim bossem bardzo mocno przypomina walkę z Red Hoodem albo Freezem z Arkham :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi cała gra przypominała Batmana skrzyżowanego z AC .

Generalnie grałem w okolicach premiery gdzie nie było za dużo gier i gra dla mnie na 7 .

Szału nie ma 2 szaro bure mapy, wieże ikonki misje jak w AC i system walki z Batmana który wychodzi mi już bokiem .

Jak by dawali GOTY w plusie to bym nie ściągnął nawet .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi cała gra przypominała Batmana skrzyżowanego z AC .

Generalnie grałem w okolicach premiery gdzie nie było za dużo gier i gra dla mnie na 7 .

Szału nie ma 2 szaro bure mapy, wieże ikonki misje jak w AC i system walki z Batmana który wychodzi mi już bokiem .

Jak by dawali GOTY w plusie to bym nie ściągnął nawet .

Przesadzasz. Nie jest źle. Gra jest dobra. Nie wybitna, nie bardzo dobra, ale dobra i można się przy niej nieźle bawić. Nie ma tych misji za dużo i bardzo dobrze bo to co się dzieje w Assassynach to już jest skandal. Nie wiadomo w sumie od czego zacząć bo tych misji/questów itp na mapie jest tak nasrane. Tu jest tego bym powiedział "zdrowa" ilość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałem że dla mnie gra na 7 czyli dobra i tylko dobra, taka rzemieślnicza robota .

Ten system walki to juz ograłem w Batmanach remember me .... serio już mi bokiem wyszedł (nowego Batmana olałem bo przy poprzednich sandboxowych odsłonach ziewałem)

Hunty i zielarstwo nawet spoko, misje główne jak i podstawowe ujdą, a fabuła słabizna .

Grając miałem uczucie deja vu, grałem po max 2h bo wkradała się nuuuuda .

Aleto moje zdanie, jak kogoś jara przesadne Gore i szlachtowanie to pewnie będzie zachwycony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja GOTY zawiera dodatki na płycie czy w postaci kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja GOTY zawiera dodatki na płycie czy w postaci kodu?

Zawiera dodatki na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×