Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

konstant staraj sie robic wiekszosc zadan dyskretnie i z przyczajki to nie bedzie hord do pokonania. Ja moze raz czy dwa mialem poki co jakas wieksza bande do zabicia. Staram sie byc cichym i szybkim zabojca ;>No ale dopiero wszedlem na druga mape takze moze tu sie zacznie KAŁABANGA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem natłuc punktów potęgi i faktycznie teraz ciupie się przyjemnie, bo na początku walka z większymi grupami była bardzo trudna. Najbardziej co mnie boli w tej grze to 30 FPS, a ból ten potęguje fakt, że dwie wcześniejsze gry jakie męczyłem to TLoU i Metro Redux.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesz sie ze nie grasz na ps3 w to. Wtedy bys sie chyba pobeczal ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem właśnie do drugiej mapy, wysłałem pogrozke jednemu z wodzów, teraz chce go ubić, ale jest problem ponieważ broni go trzech kapitanów i chyba z 50 zwykłych orków. Czy mogę wcześniej w jakiś sposób wyrżnąć tych trzech kapitanów czy muszę ich wszystkich wykosić naraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Zaznacz ich w hierarchii orków i najpierw ich zabij, wtedy wódz będzie sam jeżeli nikt nie zdąży ich zastąpić.

Oni będą do zabicia w innych miejscach nic wódz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grę. Wszystko było ślicznie, pięknie, nie czekałem aż ściągnie się patch i od razu uruchomiłem grę. Miło się grało, w ogóle super, ale dzisiaj jak już znowu uruchomiłem grę to niemiłosiernie gubi fpsy. Czy to możliwe, że patch tak zepsuł klatki w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo trzyma stabilne 30FPS. Wytłumaczy mi ktoś jak działa ta pogróżka? Niby jest napisane, że gwarantuje mityczna rune po zabiciu wodza a dwa razy mi się już zdarzyło, że dostałem niebieską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gwarantuje a zwiększa szansę.

Jest kilka wytycznych co do poziomu runy która wypadnie.

Przeczytaj sobie poradnik jak zdobyć runę poziomu 25 - wszystkiego się tam dowiesz.

Poziom runy zależy od poziomu orka którego zabijasz.

Dodatkowo:

 

You gain additional levels towards the runes for doing the following:

  • +2 Target is a Warchief
  • +1 Knowing Weakness (gain intel from Captain or Worm)
  • +1Exploit Hate/Fear (using a hate or fear; i.e. fire, caragor, ghul, graug, betrayal, pain, etc.)
  • +1 Revenge Kill (kill a target that has killed you)
  • +1 Death Threat (unlock the Death Threat ability and place one on the target; Captains only for Captains and Warchiefs)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w opisie umiejętności jest napisane, że gwarantuje mityczna.

Mam też pytanie o Shadow Strike Combo. Macie jakieś problemy z tą umiejętnością? Tj atakuje pierwszego wroga i nie mogę zabić kolejnego ponieważ nie za każdym razem wyświetla się kwadrat nad przeciwnikiem. O so chosi?

Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Konstant 

 

słyszałeś kiedyś o błędnym tłumaczeniu? ;)

Ja wbiłem platynę w tej grze ale widocznie Ty wiesz lepiej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś jak działa ta pogróżka? Niby jest napisane, że gwarantuje mityczna rune po zabiciu wodza a dwa razy mi się już zdarzyło, że dostałem niebieską.

Po pierwsze, pogróżka nie gwarantuje tylko zwiększa szansę na wypadnięcie mitycznej runy, także po zabiciu kapitana ale w mniejszym stopniu niż wodza. Zawsze jest szansa, że wypadnie zwykła. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że większe szanse na mityczne runy są w wyzwaniach, chociażby w tym darmowym DLC z tą laską, tam wypadło mi kilka mitycznych po zabiciu wodzów i kapitanów bez wysyłania pogróżek.

 

Mam już chyba zdobyte wszystkie mityczne runy bo wypadają już tylko te zwykłe. Teraz zacząłem polowanie na te zwykłe na 25 lub 26 poziomie (nie ma różnicy), najgorsze jest to, że czasami się powtarzają, już mi wypadło chyba z 10 dubli, a samo levelowanie wrogów i uważanie żeby przypadkowo nie zginęli w pojedynku jak da się im wcześniej zabić i wyśle pogróżkę zanim się ich naznaczy jest strasznie czasochłonne. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę dać listę mitycznych run, z tego co zdążyłem zauważyć niektóre serwisy jak IGN nie mają uwzględnionych wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Shadow of Mordor. Osoba od której kupiłem grę miała w opisie że gra jest w wersji PL. Wczoraj doszła do mnie gra i na pudełku nie ma znaczków PL, nic nie jest napisane w języku polskim, nawet tytuł gry jest po angielsku. Włączyłem grę i faktycznie jest wersja PL. Kiedyś miałem sytuację że sprzedałem grę która u mnie była w języku polskim, a u osoby która kupiła ode mnie grę i nie miała podłączenia z internetem gra nie miała polskiego języka. Czy ta gra ma wbudowany polski języki? Druga sprawa to instrukcja. W środku mam tylko kod na DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma język polski.

Ja miałem wersję hiszpańską ale PL był.

Kwestia też języka w konsoli ustawionego.

Jeżeli gra ma kilka języków to często automatycznie włącza ten ustawiony na konsoli.

Jaka instrukcja? Nie przesadzaj.

Coraz mniej gier ma książeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka instrukcja? Nie przesadzaj.

Coraz mniej gier ma książeczki.

 

 

 

Zawsze był jakiś kawałek papieru, a tutaj nie ma nic oprócz kodu.

Tylko pytam bo grę kupiłem używaną. Później jak przejdę i będę chciał sprzedać nie chcę żeby ktoś mi powiedział że sprzedałem mu niekompletną grę.  :)

Edytowane przez Perła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książeczką nawet jak by była i tak się nie gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony fatalnym zbilansowaniem poziomu trudności. Po wykupieniu większości umiejętności gra jest za łatwa :C . Cóż, biorę się że platyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie a propo pucharka DUCH MORDORU. Mam 5 wodzow zdominowanych i nie umie dac rozkaru zeby jeden na drugiego zamieszki zaczal. Czy musze zabic jednego wodza i poczekac az ktos z komputerowych wskoczy na wolne miejsce i wtedy mojemu wodzowi rozkazac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A masz umiejętność rozpoczęcia zamieszek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mam ;) bo jak daje wodzowi rozkaz zamieszek na jakiegos kapitana to jest taka mozliwosc, chyba ze trzeba ja zupgradowac zeby mozna bylo rowniez na wodzow to musze sprawdzic..2misje fabularne do konca gry mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzasz czego się boi i używasz tego w walce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×