Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dziwny problem. Wlaczylem gre po kilka tygodniach przerwy i zauwazylem ze framerate jest tragiczny. Nie pamietam aby wczesniej cos takiego bylo. Ktos mial podobny problem ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slot za 150 zł? Matko boska.

 

Kupowałem w zeszłym roku i miały być wszystkie dlc, a na tym mi zależało. Z tym, że dlc odpala się tylko na koncie, z którego ściągnąłem grę, na moim już nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlatego od slotow nalezy sie trzymac z daleka. 150 zl nawet na premiere to lekka przesada. Jak by slot kosztowal 30-50 zl to jeszcze jeszcze ale tak to lepiej kupic uzywke kilka dni po premierze za 190-200zl. Potem zawsze mozna plyte sprzedac. A slot w kazdej chwili mozna stracic. Ale kazdy moze ze swoja kasa robic w zasadzie co chce :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole pomalu wracam do tej gry i sie zastanawiam czy warto teraz kupic passa za 63 zl ? Czy dodatkowa zawartosc zmienia cos w podstawce ? Czy poprostu jest tak jakby obok ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie czarny koń początku tej generacji. Lekkie zapożyczenie z Assassins Creeda i całkowita zrzynka (zrzynka na plus) genialnego systemu walki z Batmana. Nabiłem przyjemnym graniem 25 godzin i ciągle mam sporo do zrobienia :).

Mam nadzieje, że tak jak Cień Mordoru kradnie pomysły z innych gier, tak inne gry zapożyczą sobie od niej system Nemesis :) Wyobraźcie sobie, że Bossowie w Soulsach levelują za każdym razem gdy nas ubiją :P, plus lepszy oręż :biggrin:.

ps
@rosomakoborsuk
Z tego co widzę, to jeden z dodatków DLC (a pass niby ma je wszystkie), daje nowe możliwości dla Wodzów, między innymi ujeżdżanie Karagorów. Osobiście jestem przeciwnikiem kupowania Passów i DLC.

Edytowane przez Blik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale temat zakopany   ;)  Nikt już w to nie gra?  Ja właśnie wczoraj ukończyłem i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się grało. Wiadomo, posiłkowali się mechanika Batmanów i Assasinów, mnie to jednak  nie przeszkadzało. System nemesis bardzo fajny ale dosyć ograniczony i po jakimś czasie staje się nudny. Platyna  łatwa i przyjemna aczkolwiek dosyć monotonna. Zbieranie mnóstwa różnych znajdziek, przynajmniej dla mnie, jest trochę meczące. Generalnie jak dla mnie  :thumbsup:  A już wśród 'filmówek' jest to zdecydowanie jedna z lepszych propozycji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście? Wersja GOTY ma osobną listę trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że można przejść grę drugi raz i wbić drugą platynę? Chyba by mi się nie chciało   ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. że można przejść grę drugi raz i wbić drugą platynę? ;)

 

Zgadza się. Tytuł mogą ograć ludzie co nie grali w ogóle w niego,albo jacyś zapaleńcy....reszta może odpuscić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kurde powiem wam chyba sie skusze na GOTY ;> Gralem w Mordora na PS3 takze tam to strasznie lipnie wygladalo. Platynka wpadla a ja dalej nie mialem dosc grania wiec jak znajde jakas OKAZYJE to chyba zrobie Replay ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Gralem w Mordora na PS3

 

Więc nie grałeś w Cień Mordoru :P

 

Sorry ale tą wersję na PS3 można  tylko i wyłącznie do gówna  porównać,spuścić i jak najszybciej zapomnieć :P

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie stad ta chec zagrania znow ;p

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 jest podobno zubożały system nemesis, a to bardzo fajny patent jest  :P  Także wydaje mi się, że śmiało możesz grać drugi raz.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno...wielu pytalem o roznice i nikt mi nie umial odpowiedziec. nie no zagram zagram, tymbardziej ze w zadne dlc nie gralem

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielu pytalem o roznice i nikt mi nie umial odpowiedziec.

 

Różnica jest kolosalna,a tych których pytałeś,to poleć im pójście do okulisty :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem, że swego czasu jak odpaliłem na ps3 to wyłączyłem po 1h,ponieważ spadki animacji, i tragiczna grafa mnie totalnie zniesmaczyly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na ps4 to bardzo udany tytuł.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę ograłem na PS4, a co do wersji na PS3 to radzę wszystkim omijać ja z daleka bo to chyba najgorszy port na świecie. Gra całkiem przyjemna choć po przejściu do drugiej mapy zaczęła mnie już nużyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, mam taki problem i nie wiem czy to błąd gry czy o co chodzi. Robię misje fabularne i po tej misji trzeciej ze Szczurnikiem co dostaje awans pojawiają się kolejne tylko że w postaci zablokowanych żółtych kłódek i gdy dotrę na miejsce misji i stanę w tym poświetleniu pisze "zainstalowano 0%" i nie mogę uruchomić misji. Czy ktoś tak miał i wie o co chodzi? Koledzy pomóżcie bo stoję z fabułą bo nie mogę żadnej misji rpozpocząć :F

Edytowane przez Gadom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wersję z PS Store i dopiero niedawno pobrałeś a z marszu odpaliłeś to się po prostu nie ściągnęła i nie zainstalowała całość.
W menu głównym "najedź na ikonę gry i wciśnij "Options" - wtedy możesz w informacjach zobaczyć aktualny stan pobierania xx,xx gb/xx,xx gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam płytową wersję, już doszedłem o co kaman, musiałem kilka razy puścić czas żeby kapitanowie awansowali, i się misje odblokowały. Totalnie bez sensu bo jak ktoś nie wpadnie na to sam to pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem póki co 3h i im dalej w las tym nudniej, lokacje podobne do siebie,orkowi co chwila się odradzają, krainy trochę pustawe....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest kolosalna,a tych których pytałeś,to poleć im pójście do okulisty :biggrin:

Mialem na mysli roznice we wspomnianym systemie nemesis. Jesli wiesz jakie to sa to prosze o info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×