Skocz do zawartości
Patricko

Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

no trzeba będzie chyba druga taka sama postać stworzyć żeby robić na dwóch  strike nightfall i daily na 28 lv  ,chyba najszybciej tak się nazbiera shardy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ograniczeniaj w limicie czegos na tydzień/dzień etc. to jakiś żart. Jak w przeglądarkowej grze F2P...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to tak, by wszyscy mieli w miarę po równo. Jak wiadomo, są nieludzie, którzy siedzą 16h na dobę, tylko grają i srają pod siebie, wszystko by już mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że ktoś siedzi po 16 godzin nie znaczy, że jest "nieludziem"

pierwsze dni po premierze miałem urlop i siedziałem po 15- 18 godzin dziennie przy tym tytule i nie uważam się za gorszego (nie srałem też pod siebie) ...

Myśl nad tym co piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadły mi dzisiaj 2 legendy i exotic. Druga legenda to pulse rifle.

Jak nie mogłem znaleźć bronii głównej lepszej niż rare, to teraz na raz wyskoczyły mi dwie bronie :biggrin:

Razem miałem 6 engramów legendarnych [4 dostałem za reputację Cryptarch], 18 rare i niezliczona ilość zielonych itemów

post-17515-1411517925,7479_thumb.jpg

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GZ za Hawkmoona :) Bardzo fajny hand gun :P Nie przerabiaj go na żyletki czasem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak odszyfrowałem fioletowe buty dla Huntera (gram Titanem) :/ - mogę je schować w vault-cie na Wieży i założyć, jak będę grał Hunterem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało się - cofam cokolwiek złego co powiedzałem na temat BAD JUJU. :D

 

po 1. perk z broni powoduje, ze każdy headshot uzupelnia magazynek full ( bez przeladowywania ) + zwieksza dmg na kolejnym celu o trochę, a to się nie skaluje! Doszedłem tak z dmg przy headshotach do 379 podczas 1 trafienia ( jako że pulse rifle strzela trzema nabojami w serii, 379 w head to ponad 1000 łącznie!! ). Masakruje !

po 2. perk który zwiększa stability prawie na maxa powoduje, że praktycznie CELOWNIK stoi w miejscu, no po prostu kosmos! maszyna do zabijania, a nie mam jeszcze maxymalnego upreade zrobionego! dam znać jak ulepsze broń do końca, bo matsy już mam teraz tylko czekać aż wpadnie XP. Myślę, że to będzie prawdziwa kosiara!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On uzupełnia magazynek za killa, ale nie koniecznie headshota. Muszę zmienić to stability (który to perk?) i też sprawdzić bo strasznie psioczyłem, ale jeżeli celownik faktycznie się mocno nie rusza to będzie dobrze.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszebor - jakie perki fajny ma twój handgun?

Ja marzę o egzotycznym handgunie - last word i thorn myślałem, że są jedynymi w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ostatni perk zaraz po tym który zwieksza dystans - NAPRAWDE DUŻO SIĘ ZMIENIA. I wydaje mi się ze on uzupełnia magazynek po kill'u headshotem, przynajmniej u mnie tak to działa jestem pewien raczej... Naprawdę karaluch

zmienisz zdanie :biggrin:

Edytowane przez zibenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak już broń wylevelujesz to będzie git, ale zanim odblokujesz perki to nie będzie łatwo. Osobiście polecam zmianę broni na Bad Juju tuż przed oddawaniem bounty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z tym Bad Juju, jestem dopiero w trakcie wbijania 25 strike'ów ale z tego co wiem potem w Crucible trzeba zdobyć 10 tyś pkt? Czy bounties i tym podobne rzeczy zwiększają te punkty czy chodzi wyłącznie o punkty z zabójstw, asyst i przejmowania punktów. Bo jeśli tylko ten 2 wariant to coś czuje że "troszkę" mi to zajmie czasu O_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami w meczu wbijam 5 tys pkt. więc wg mnie to bardzo mało trzeba wbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sie wtedy DM a punkty liczą się TYLKO za zabicie - wazne jakie, bo za headshot sa dodatkowe, za killstrake tez, nie liczą sie za wskrzeszanie, przejmowanie baz, bieganie po scianie i sadzienie słoneczników .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie! dobra nie skojarzyłem zupełnie, wczoraj przeczytałem że Hunter i Titan mają za killa 25 pkt a Warlock 75 i jakoś mi to zostało w bani i zapomniałem o wszystkim innym, przecież za head'a dochodzi chyba 150 punktów dodatkowe a mecze w multika też kończę tak w przedziałach od 2000 do 5000. Mea cupla, coś kompletnie pokręciłem, oko to nie będzie źle z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym wypadku masz do zrobienia 100 "suchych" killów, ale z praktyki wiadomo, że zawsze jakiś bonus do tego wpadnie więc gdzieś w 1-2 godzinki wbijesz te 10 tysia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze te 10k pkt to nie w jednym meczu?  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee, łącznie :biggrin:

No to spoko  :)  To faktycznie nie powinno być czasochłonne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele mi poleciał exotic auto rifle z raidu a dzisiaj kolejny exotic auto rifle ale inny z enagramu :D

 

A snajperki jak nie bylo tak nie ma egzotycznej :< szkoda ze nie mozna handlowac itemami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z egzotykow, jak można miec w danej chwili tylko jeden. Mi wczoraj wydropilo z engramu podstawowy shotgun, myślałem ze on tylko w specjalnej broni jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×