Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

A idąc twoim tropem myślenia to T300 też może nie działać we wszystkich grach.

T300 jest oficjalnie licencjonowanym kółkiem do ps4, więc jest pewność że będzie działać zawsze ze wszystkim. T500 działa tak jakby tylko "przy okazji". Jak długo będzie to trwało nigdy nie wiadomo.

Niektórym mogą też nie pasować nieruchome łopatki w T500.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie T300 i T500 to to samo jeżeli chodzi o korpus i bebechy różnią się wieńcem kierownicy, pedałami i łopatkami na niekorzyść T300 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie T300 i T500 to to samo jeżeli chodzi o korpus i bebechy różnią się wieńcem kierownicy, pedałami i łopatkami na niekorzyść T300 :)

 

Co do łopatek pozwole sobie miec odmienne zdanie, wole jesli te sie obracaja wraz z kierownica :)

Ale ile osob tyle opinii. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to bebechy T300 ma lepsze (brushless motor), baza jest mniejsza, więc i poręczniejsza. Łopatki są przymocowane do kółka, co np dla mnie ma kolosalne znaczenie.

Stockowe pedały można lekko usprawnić http://youtu.be/Idil5wuI33U i na początek wystarczą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda sroka chwali swój ogon :) 

ale pedały w T500RS są uber :D z pełną regulacją i dodatkowym patentem na twardy - twardziejszy pedał hamulca i

clue programu dwa tryby F1 leżące pedały i GT pedały podwieszone :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T500 to super kierownica i sam bym ja brał, gdyby nie to, że wystarczy widzi misie Sony i kierownica przestanie działać, bo oficjalnie wspierana nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda sroka chwali swój ogon :)

ale pedały w T500RS są uber :D z pełną regulacją i dodatkowym patentem na twardy - twardziejszy pedał hamulca i

clue programu dwa tryby F1 leżące pedały i GT pedały podwieszone :)

W T300 można mieć takie same pedały, oficjalnego wsparcia dla T500 już kupić się nie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie da się bo pośrednio je już ma :D mając te same bebechy co T300 ot to rzekłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw

Myślę, że piszac o tych samych bebechach wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie. Kolega Patricko zagadał szukając podpowiedzi, a ty pisząc że bazy są takie same tylko mącisz. Mataman juz napisał ze bazy są inne wiec nie będę się powtarzał. T500rs to super kiera, która jak ja bym miał wróżyć z fusów to powiem że będzie działała z wszystkimi co wyjdzie na ps4. Nie będzie miała funkcjonalności 'share' w PSN. Przy T300 nie musze wróżyć bo wiem. Statyczne łopatki były dla mnie jednym z głównych argumentów żeby kupić t300. (choć nigdy na nich nie jechałem ;) ) Wiem ze mogę kupić inny rim do t500, zdemontować łopatki i mam jak t300. Tylko ze koszt będzie taki jak kupić T300 + inne pedały (mniej więcej). Mając na uwadze powyższe ja wybrałem t300.

Ps.

Jak juz kupiłem moja t300 to pojawiła się używana t500 + F1 rim za 230 eur i za ta cene kupił bym ten zestaw i tez bym był super zadowolony... Także na koniec powiem ze preferencje swoją drogą, a cena swoją drogą może do innych wyborów prowadzić. ;)

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dostałem info że o 20% producent ceny podniósł na swoje produkty.

Więc zaryzykowałem i szybko zamówiłem jeszcze w "stare cenie" T300RS bo na magazynie mieli ostatnią sztukę. Ale sklepy które mają dostawy od dwóch tygodni już ceny wyższe.

Oby kiera była równie dobra jak G27 ☺

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś? Ile wyszła?

"będzie Pan zadowolony ". Czucie uslizgu auta jest bez porównania lepsze niż na g27. Dużo lepsze wrażenia i precyzyjniejsza kierownica. Ja na g25 często lapalem spiny, teraz na T300 jestem w stanie wyjść z sytuacji z których nawet nie marzyłem ścigają się na g25;)

Nie zrazaj się do pedałow bo jak wyjmiesz z pudła i dotkniesz i spojrzysz na te od g27... to możesz być zawiedziony... Ale wymienisz sprężyne na sztywniejsza, przyklejisz gumowe nóżki pod pedal i jeździ się spoko, naprawdę spoko ... Po prostu nie oglądaj tylko modyfikuj je od razu.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Redcoon kupiłem, w Morele net jeszcze w "starej cenie" ale nie wiem czy mają na stanie i z dostawy z przed podwyżki.

Na pewno pedały słabe bo te od G27 to poezja. Ale... i tak doznania o niebo lepsze aniżeli na padzie.

Cieszy że sama kierownica lepiej pracuje od G27 z tego co piszesz i co na plus zapewne że cicha bo G27 hałasowała/zgrzytała hehe.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kiedyś miałem g25 i g27 jednocześnie i sprzedałem g27 bo to stukanie to mnie doprowadziło do szewskiej pasji ;) w t300 jest wentylator który się zalacza w trakcie jazdy ale ja go słyszę dopiero jak się skończy wyścig ;) (cisza)

Rozumiem ze byłeś zdecydowany na t300rs bo jak pisałem wcześniej za 278eur (ok 1150pln) można kupić t300gte w amazon.de

A w Amazon jak jest coś uszkodzone to wysyłasz na ich koszt spowrotem i masz zwrot na konto pełnej kwoty. Jak Ci nie pasuje towar to odsyłasz na własny koszt (zero problemów).

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze T300RS, jaki stojak Whell Stand Pro jest dedykowany/pasuje do tej kiery? Pisałem parę dni temu dwa razy do WSP na ich formularz kontaktowy ale do dziś nie otrzymałem odpowiedzi, w Was nadzieja ☺

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jak do DFGT.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze T300RS, jaki stojak Whell Stand Pro jest dedykowany/pasuje do tej kiery? Pisałem parę dni temu dwa razy do WSP na ich formularz kontaktowy ale do dziś nie otrzymałem odpowiedzi, w Was nadzieja ☺

pzdr.

Czy ja czasem już nie pisałem, że oficjalny support mi nawet napisał, że stojak WSP spod DFGT pasuje do T300?

Dlatego też go nie sprzedałem, tylko samą kierownicę.

Chociaż jak patrzę na ceny, to koła długo nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpis, myślałem że jak już to jedynie któryś z dwóch modeli pod Thrustera. A pedały od T500RS też pasują do tego stojaka od Logitech DFGT... śruby-otwory idealnie pasują?

Ps. Dlatego z myślą o Tobie Patricko pisałem odrazu jak się dowiedziałem o podwyższkach byś później jeszcze więcej nie płacił.

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedały już nie bardzo, musiałbyś je sobie czymś usztywnic bo są znacznie szersze niż rurki stojaka i by się kolibały pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod pedały od T500 czy t3pa są dodatkowe specjalne mocowania. Koszt ok 25zł.

Na niemieckim amazonie jest dobra cena na T300 w wersji GTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro znalazłem stojak który dedykowany jest do T300RS

 

http://allegro.pl/wheel-stand-pro-stojak-do-thrustmaster-t300-i-tx-i5284547964.html

 

A na stronie producenta nie ma żądnego w którym wymiona jest ta kiera.... możliwe że to odpowiednik tej

 

http://www.wheelstandpro.pl/produkty/stojak-dla-kierownic-thrustmaster-f458-f430-rgt-ferrari-experience-gt

 

Czekam aż odpisze producent.

 

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataman i Pela, mam pytanko. Zmodowaliście już pedały od t300? Jeśli tak to czy zrobiliście podobnie jak na tym filmiku z ISR czy np. zmienialiście też tą sprężyne od hamulca?

Swoją drogą po opiniach spodziewałem się sporo gorszych pedałów, a tak samo działanie podobne do tych z z t500 bez brake moda i w ogóle nie ma co porównywać do tych z tanich logitechów(momo, dfgt formula force itp.) Hamulec w porównaniu z g27 i t500(bez oryginalnego brake moda) jest trochę miększy, ale gaz jest naprawdę spoko(dla mnie trochę twardszy od tego z t500). Wiadomo po przyzwyczajeniu do tych z t500 z tym brake modem gdzie naprawdę jest małe złudzenie, że hamujemy siłą nacisku a nie wychyleniem jeździ się źle, ale tak samo miałem z g27. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotras

Ja kupiłem twardszą sprężyne do hamulca i przykleilem gumową (miękka guma) nóżka, grubość ok 8mm, pod pedal hamulca. Całość naprawdę daje rade i daje efekt progresji ;)

Na tym filmie o ile pamiętam koleś proponował przyklejenie płaskiej gumy po jednej stronie a "stozkowej" po drugiej. Ja dałem tylko "ala stożkową" gumę i jest spoko.

Ps, raczej nie będziesz miał problemów z kupieniem. Jak by było inaczej to daj znać to ci wyślę; "t300 break mod kit by pela222" ;)

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a możesz podać jakiś nr. wymiary czy coś w tym stylu abym sobie mógł coś podobnego zamówić w necie? Bo własnie chcę zrobić coś z gumy na styl brake moda w t500, ale przydałaby się też twardsza sprężyna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×