Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to działko AT jest raczej przeszkadzajką niż faktycznym zagrożeniem. Grając od premiery zabiło mnie dokładnie raz - na Edenie, jak ostatni matoł łaziłem wtedy po mapie takim płonącym tytanem z ostatnią kreseczką hp. Problem polega na tym że działka są dla tytanów łatwe do zniszczenia - nieruchome, widoczne i z małą ilością hp. więc nie liczyłbym na zbyt dużo. Ale z drugiej strony, w scenariuszu pt. stawiasz działko za A-wall na dachu + Ty sam walisz z lasera to może być inna rozmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to mam na mysli.

Stawiac dzialko i od razu samemu naparzac we wrogiego tytana. Dzialko ma "odwracac uwage/przeszkadzac", a jesli przy okazji zada choc 1/10 moich obrazen to zawsze to cos.

Musze przetestowac, bo nie mam pojacia czy to dzialko "laskota" czy moze choc troche "bije".

 

Z innej beczki. Zakupilem u Iona (Kationa) ten rozszczepiacz wiazki (przy celowaniu pociski tytana rozszczepiaja sie na 5 wiazek) i napisze szczerze ze fajnie sie gra.

Porownujac jednak super salwe Tone z laserem Iona to jednak (imo) salwa wygrywa o cala dlugosc.

Jakos nie czuje mocy lasera. Oczywiscie trafiam we wroga, ale nie ma tej satysfakcji z rozpierduchy (promien zaglady to to nie jest :) )jak w przypadku salwy rakiet.

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej problem jest po drugiej stronie - Salvo Core jest po prostu przegiete: odpala się po prostu za szybko i wbija cały dmg również bardzo szybko. Jak ktoś się już przyzwyczai do "plutonu egzekucyjnego" to potem cieżko będzie "poczuć moc" dowolnego innego Core;)

 

Mega laser Iona jest całkiem mocny  - nie raz nie dwa zdarzało mi się skosić po 2 tytany(oczywiście nadbite) i 1 lub 2 pilotów tylko zwyczajnie trudniej go używać. 

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje testową można już pobierać.

Z chęcią sprawdze te multi :)

Edytowane przez Masso555
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o multi to krotka wzmianka dla świeżakow.

Tak jest to gra futurystyczna, dopalane skoki, szybka akcja, bezmyslne bieganie po mapie nie wchodzi gre bo przeciwnicy sa podswietlani  w pvp i widac wszystko jak na dloni, movement jest ważny podobnie jak dobor ekwipunku (bron,skille,dzialka,tarcze itp) dlatego radzilbym w miare mozliwosci sobie jak najwiecej odblokować i potestować zanim sie zacznie krytykowaći.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, bany4KHDR napisał:

Jeśli chodzi o multi to krotka wzmianka dla świeżakow.

Tak jest to gra futurystyczna, dopalane skoki, szybka akcja, bezmyslne bieganie po mapie nie wchodzi gre bo przeciwnicy sa podswietlani  w pvp i widac wszystko jak na dloni, movement jest ważny podobnie jak dobor ekwipunku (bron,skille,dzialka,tarcze itp) dlatego radzilbym w miare mozliwosci sobie jak najwiecej odblokować i potestować zanim sie zacznie krytykowaći.

Nice try, ale doświadczenie mówi że i tak zaraz pojawią się posty pt. "Zabił mnie koleś w wielkim robocie, szczelałe do niego z karabinu i nie zabiłe - ta gra suxxxx!" albo "Zagrałemn pierwszy raz i nie wiedziałem o co chodzi, 0/10"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało mrugać i być w ruchu nawet podczas drapania się po ..uchu. To rady ode mnie :) 19 lvl także można powiedziec ze dopiero zaczynam. Co moge napisać w tej chwili to to że gra mi się wyśmienicie. Na początku nie ogarniałem w ogóle co się dzieje,dostawałem serią między oczy za każdym rogiem.Grunt to poznać mapy i pozostać w ciągłym ruchu. Polecam !

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie gram piloci vs piloci i gra super choć nie mam pojęcia coś się dzieje jakieś hakowanie mapy itp. Ale strzela się zajebiscie zaraz odpale tryb z Tytanami i chyba po sprzedaniu coda ograniu bf1 kupię titanfalla.


Mapy super. O co chodzi z tą ewakuacja jak przegrywam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po prostu jesli uda ci sie dotrzec do statku i ewakuowac nim to dostaniesz dodatkowy punkt na koniec rundy. Smierc w trakcie ewakuacji jest permanentna a i statek moze zostac zniszczony zanim odleci :)

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak - do tego fragi/śmierci w trakcie ewakuacji nie liczą się do statystyk meczu. A hakowanie mapy to perk do odblokowania/wybrania z głównego menu - zamiast np. "Amped Weapons"

 

Btw, nigdzie nie jest to wspomniane ale perk do Iona "Vortex Amplifier" - ten który o 20% zwiększał obrażenia zwracane Vortexem, teraz daje +35%

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wyniszczenie to ten zwykły tryb z Tytanami. Co tam się dzieje piechota jakieś widma,dreczyciele, tytani nie ogarniam tego wszystkiego haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj trochę w ramach darmowego weekendu i powiem tylko jedno - Miazga! Strasznie mi się spodobała. Na 100% kupuję pełną wersję. Muszę tylko poczekać na jakąś promocję w psstore, bo jestem przedstawicielem tego dziwnego gatunku, który woli cyfrówki 😊

Mam nadzieję, że dadzą jako jedna z 12 okazji świątecznych.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel kupił ostatnio cyfrówke na PS4 za jakieś 150zł więc wygląda na to że promocje i obniżki cały czas są. Swoją drogą darmowe weekendy to chyba najlepszy sposób żeby promować gry z tak dobrą mechaniką jak TF2 - po prostu nie da się zagrać i powiedzieć "Meh, takie se...";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakos nie porwała ale nigdy nie bylem fanem CODa. Chyba gwiezdne wojny dawały mi wiecej funnu :)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo dziś chyba kupię full. Ale chyba nie ma co czekać na promocję cyfrową jak płytki po 100zl można wychaczyc więc czekać by oszczędzić 20zl nie ma co skoro all dlc za free.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem przedwczoraj w Media Marki za 129zł.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak ta gra dostała po dupie. Ledwo miesiąc od premiery i za chwilę za 80 zł będzie chodzić. To będzie zwycięzca kategorii najbardziej niedocenianych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem? Polityka cenowa EA jest conajmniej dziwna... i jest to na pewno piękny przykład jak wydawca zdołał sumiennie spi@#$lić premiere świetnemu tytułowi. Ale z drugiej strony mnóstwo ludzi gra i zapewne grać będzie,. Giera ma kapitalnego(choć krótkawego) singla i genialne multi, ponadto dostała zajebiste recenzje i została świetnie przyjęta przez wszystkich którzy zagrali. Dziwny przypadek...

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten free weekend poprawi sytuację u mnie już po nim 4 osoby kupują grę. Są też micro transakcję i za rok jakby wyszła 3 nie wahał bym się już co kupić z fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się naprawdę super ale jedynie w trybie pilot vs. pilot, tych tytanów kompletnie nie ogarniam. w tej chwili wyłączyli jedyny fajny tryb i spadam do "controla" Destiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem co nieco wczoraj i muszę przyznać że naprawdę miodnie się gra. poruszanie się, walka są płynne i dynamicznie. bronie fajne, mechy zajebiste. jak się ogarnia choć trochę multi fpsy to od razu można równo walczyć i łoić fragi. wygląda też ładnie. data premiery to jest porażka ze strony EA i zabili tą grę na własne życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również gra się bardzo spodobała, sporo pogralem czwartek/piątek i jestem mile zaskoczony. Fajne multi, wszystko działa dość szybko sprawnie, tryb obrona omocnien jak dla mnie najlepszy, szpile mogłyby trwać trochę dłużej. Po koszmarnej jedynce miła odmiana.

Czekam aż pudło dojdzie koło stowy i wtedy biorę na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beta mnie kupiła w najbliższym czasie kupię pełną wersję, cena nowej to koło 130zł więc nie ma się co zastanawiać:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×