Skocz do zawartości
pablos_83

Hitman

Rekomendowane odpowiedzi

co wy pleciecie, 

 

Polecam przyjac do wiadomosci ze sa rozne opinie. Jak narazie Ty ze swoim pozytywnym nastawieniem jestes w mniejszosci. Nie zmienia to faktu ze masz prawo do swojej opinii.

 

Ja nauczony doswiadczeniem  z paru gier i zapewnien devow bedziemy wspierac gre i ja rozwijac mowie nie takiej formie. Mnie korona z glowy nie spadnie jak poczekam na pudelko, lub jesli gre zakupie odpowiednio pozniej jesli mnie do siebie czyms przekona.

 

Moje negatywne zdanie jest tylko wyrazem mojego sprzeciwu przeciwko takiej formie dystrybucji - jestem  hardcorowym zwolennikiem pudelek. Przy smiesznie niskiej cene ewentualnie kupna cyfraka (promocje na starsze gry).

 

Nie podobaja mi sie produkty rozwojowe nie podobaja mi sie gry w odcinkach. To tylko moje subiektywne zdanie nic pozatym - i jako takie jest warte dokladnie tyle samo ile Twoja subiektywna  opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich cichych faworytów, mam nadzieję że wrócą do sprawdzonego systemu czyli masz cel do usunięcia i dajemy ci kompletną dowolność tego jak to zrobisz. Mimo że absolution mi się podobało to częśćiowa liniowość trochę zniszczyła tą grę, solą hitmana była możliwość zrobienia tej samej misji na 100 różnych sposobów i liczę że znowu tak będzie. Pomysł z odcinkami nie jest głupi bo w zasadzie daje możliwość dokładania nieskończonej liczby misji. Jeżeli podejśćie devów będzie odpowiednie i jakość dodawanego contentu będzie odpowiednie to może byc całkiem spoko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, SE nie potrafiło nawet dostosować patcha do polskiej i rosyjskiej wersji Absolution więc już widzę jak regularnie dodają content...przez pierwsze pół roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fanowi Absolution założenia tego nowego Hitmana niezbyt mi się podobają. Duże mapy mogą być fajne, ale takie kontrakty niepowiązane fabularnie będą niesamowicie nudne.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fanowi Absolution założenia tego nowego Hitmana niezbyt mi się podobają. Duże mapy mogą być fajne, ale takie kontrakty niepowiązane fabularnie będą niesamowicie nudne.

Wysłano z Nokia Lumia 920

będzie fabuła tylko nie w misjach, a w filmikach potwierdzili to twórcy serii, niepowiązane kolego nie grałeś we wcześniejsze Hitmany że wypisujesz takie głupoty? we wszystkich częściach 2-3-4 na kilkanaście misji tylko dwie były powiązane fabułą prolog i epilog :), normalnie misja wyglądała tak - wbijasz na mapę i obmyślasz plan jak zlikwidować cel albo dwa i potem ewakuacja, tylko w Blood Money było przenoszenie do kolejnych misji stopnia wykrycia który wynikał ze stylu w jakim rozegrałeś wcześniejsze misjie i z relacji świadków - czyli jak narobiłeś bałagan to w następnej misji znano twój rysopis, i pierwszy lepszy strażnik mógł cię wykryć i włączyć alarm - tak na dzień dobry. 

W tej części w sytuacji kiedy nie zabijesz celu - pojawi się on w którejś z kolejnych misji, jest to genialne rozwiązanie! ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem i jestem nastawiony sceptycznie teraz przeczytalem to: https://hitman.com/en-us/news/hitman-q-a#(uwaga czasami trzeba cierpliwosci w odswiezaniu strony bo zwraca http 408)

 

W skrocie:

 

W grudniu rozpoczynamy poczatek przygody z Hitmanem - Wazne jest to zebyscie byli swiadomi slowa "poczatek" -> tlumaczenie na nasze: damy wam pare mapek na nich pare misji i pare live eventow w ktorych jak nie zlapiesz celu to trudno juz go nie zobaczysz.

 

Czy hitman to wczesny dostep?

Nie, skadze znowu wczesny dostep to czesto produkty niedokonczone i bez polerki. To nie jest nasze podejscie wszystko co bedzie dostepne bedzie dokonczone i z polerka. Niezaleznie od tego czy bedzie to co pojawi sie na poczatku czy to co bedziemy wydawac w trakcie 2016r -> Tlumaczenie: hitman to nie wczesny dostep bo bedziemy mieli konstrukcje ramowa tylko nie bedziemy mieli zawartosci nad ta bedziem pracowac i ja dorzucac, wiec placisz nam za kawalek i dostawanie kawalka po kawalku.

 

Czy hitman to teraz gra z podzialem na epizody?

Nasze rozumienie epizodow to sprzedawanie czegos w odcinkach - i to nie jest cos co zamierzamy robic. Owszem elementy epizodow beda bo historie bedziemy dawac wam po kawalku w roznych odstepach czasowych, wiec doswiadczenie warstwy fabularnej bedzie prawdopodobnie budzic odczucia epizodycznosci. ->czyli nie epizody ktore jednak sa epizodami, i mozecie to odbierac jak epizody ale nasza definicja to cos innego.

 

nie dziekuje, jesli sie zainteresuje to pewnie dopiero po reckach wersji plytowej - nie godze sie na taki model dystrybucji bo jest to kupowanie w mojej opinii kota w worku.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy bo jeżeli podstawka dostępna na premierę nie będzie jakimś żartem na 3h grania to pomysł jest OK. Ja to widzę tak, płacę 60$, dostaję grę na te 6-8h i potem np, co miesiąc (regularnie bez żadnych obsów) nowe dotaki na przynajmnie 2h. Jeżeli będzie tak to całkiem spoko (Przy optymistycznym założeniu że całość będzie trzymać poziom)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy bo jeżeli podstawka dostępna na premierę nie będzie jakimś żartem na 3h grania to pomysł jest OK. Ja to widzę tak, płacę 60$, dostaję grę na te 6-8h i potem np, co miesiąc (regularnie bez żadnych obsów) nowe dotaki na przynajmnie 2h. Jeżeli będzie tak to całkiem spoko (Przy optymistycznym założeniu że całość będzie trzymać poziom)

 

Bez obrazy ale to co piszesz to myslenie marzeniowo-zyczeniowe. 

Masz wiele przykladow jak gry robi sie nie dla graczy a zeby doic graczy - wiec czemu w tym wypadku mialoby byc inaczej?

MGS V - zapewnil niektorym i 10-20h zabawy podczas gdy inni ukonczyli go w 3-4h wiec tutaj wiele zalezy od gracza i tego ile chce z materialu ktory posiada wycisnac. 

 

Co do dystrybucji - jestem przeciwnikiem season pasow i epizodow. 

A placenie z gory za cos co mam otrzymac uwazam za niedopuszczalne - chce produkt gotowy kompletny. 

Do tego o ile nie bedziesz mial planu wydawniczego dodatkowej zawartosci podanego na talerzu to moze byc jak z innymi grami epizodycznymi ktore zaliczaly obsuwy. Ba nawet jesli bedziesz mial rozpiske to nie mozesz byc pewny ze dotrzymaja terminow. 

 

Masz racje co do jednego - pozyjemy zobaczymy - jesli Twoje przewidywania sie sprawdza (w co ja osobiscie watpie) to odszczekam tego posta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie chce płacić z góry, poczeka aż wrzucą wszystkie te dodatki. Osobiście pewnie wezmę całość na premierę (o ile przed premierowe gamepleje przypadną mi do gustu) tak jak to mam w zwyczaju przy epizodycznych grach (tytuły od Telltale, Life is Strange, King's Quest, RE2: Revelations).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przewidywać bo sprawa jest prosta jak drut, jeżeli taki sposób dystrybucji ci nie odpowiada to zwyczajnie nie kupisz. Ja też bym chciał całego Hitmana od razu ale poszli w jakieś takie dziwadło i pozostaje mieć tylko nadzieję że nie będzie aż tak źle. Seasson pass sam w sobie złym pomysłem nie jest (SP do Driveclub'a jest lepszy niż podstawka pod każdym względem), tylko jest zwyczajnie eksploatowany do granic absurdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomnijcie sobie choćby Walking Dead gra wychodziła w odcinkach i jakoś nie przeszkodziło jej to w świetnych ocenach, ja pamiętam że największym problemem poprzednich części było zamykanie fabułą całej gry, dlatego trzeba było plądrować na wszystkie możliwe sposoby i wyciskać z niej co się dało, i marzeniem wielu jej fanów było wypuszczanie samych misji w formie dodatków, a tak to trzeba było czekać średnio 3 lata na kolejną jej odsłonę. Ostatnia odsłona była nastawiona na fabułę, i potwierdziło się że najlepsze misje były otwarte, i było wiele próśb od fanów ze zmianą tej konwencji - dajcie nam misje! a nie fabułę! Więc jezeli teraz proponują - KUP grę za 210 zeta, dostaniesz powiedzmy 10 misji, plus jakieś rankingi sieciowe, i inne wodotryski, i będziemy ci aktualizować produkt - dodawać nowe mapy i zlecenia przez kolejny rok w odstępach 1-2-3 miesiące ... to panowie przecież to jest na życzenie fanów tej serii, to jest identyczna zagrywka jak dorzucanie nowych map do BF4 ... oczywiście wolał bym mieć w tym samym okresie pudełko, ale skoro nie będzie wyboru - nie mam zamiaru czekać. 

 

p.s ... po prośbach fanów 47 już ma inną twarz niż na tych pokazach z e3

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ich mobilny Hitman Sniper zawiera kilkadzisiat misji na JEDNEJ mapie , czaicie kilkadziesiàt "celôw" chodzàcych na jednej wielkiej mapie w Montenegro , gierka mimo že świetna i skoncentrowana właśnie na taktyce jednak cierpi na brak nawet nie fabuły co jakiegoß wièkszego celu .... Oby jak najmniej ludzi od tej popierdołki pracowalo nad dužà wersja .

Ja najmilej wspominam Contracts , misja w tej zamieci śnieżnej czy w tym klubie nocnym świetne to bylo wypośrodkowane te mapki moźna było n kilkadziesiàt sposobôw przełazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomnijcie sobie choćby Walking Dead gra wychodziła w odcinkach i jakoś nie przeszkodziło jej to w świetnych ocenach,

Tak owszem, nikt z tym nie polemizuje ze gry w odcinkach moga byc dobre.

Moje posty byly tylko odzwierciedleniem mojej opinii ktora jest prosta - nie kupuje.

Gry w odcinkach kupuje jak juz wydane sa jako calosc - tak mam, moje prawo jako klienta do bycia nieufnym.

Czyz, nie?

 

Więc jezeli teraz proponują - KUP grę za 210 zeta, dostaniesz powiedzmy 10 misji, plus jakieś rankingi sieciowe, i inne wodotryski, i będziemy ci aktualizować produkt - dodawać nowe mapy i zlecenia przez kolejny rok w odstępach 1-2-3 miesiące ... to panowie przecież to jest na życzenie fanów tej serii

Co dostaniemy to sie okaze. Ja przestaje wyrokowac - bo jak w kazdej sytuacji mamy optymistow (jak Ty i pare  innych osob w tym watku) oraz pesymistow (ja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pozytywnie nastawiony, a szczególnie po Absolution gdzie największy zarzut to za dużo misji bez celów, przejściowe z A do B, tylko kilka dużych lokacji. Dla mnie ogólnej fabuły mogłoby i nawet nie być. Wystarczy, że na premierę będzie 10-15 misji rozgrywających się na sporych lokacjach, do tego jak będzie jeszcze bardziej rozbudowany tryb kontraktów to już na start jest potencjał na przynajmniej kilkadziesiąt godzin rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre order w psstore za 209zł. Chyba faktycznie będzie mało contentu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre order w psstore za 209zł. Chyba faktycznie będzie mało contentu :)

Wiedźmin w preorderze był po 204 zł. Także nie zawsze cena idzie w parze z ubogą zawartością.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyciekł hitman alfa na pc, pograłem z godzinę mogę powiedzieć kilka rzeczy ... jak na alfe graficznie prezentuje się bardzo dobrze, mapa jest bardzo duża - tekstury realistyczne bardzo dobrze wygląda detal - woda w fontannie ma ruch wody, ozdoby ze złota wyglądają jak powinny, strażnicy mają różne twarze oraz różne animacje - gdy są w spoczynku bo w akcji mają wgrane swoje animacje, jest masa cywilów na planszy nie widać klonów - różne ryje, włosy, stroje i animacje, każdy reaguje i zachowuje się indywidualnie, chyba zmienili twarz Hitmanowi w stosunku do tej z E3, trochę go postarzyli i nie ma tego uśmieszka, prezentuje się poważnie, jest tak między 35 a 40 lat, ma bardzo realistyczne animacje poruszania, np gdy idziesz i wciśniesz kwadrat - to gość zamyka dłoń w pięść jakby był gotowy do zadania ciosu, tak samo zdziwiłem się gdy strzelałem z pozycji skradania - i gość trzymał Glocka jak na biodrze, albo zadawanie ciosu jest nagłe, ma ileś tam animacji bicia trzeba i zeby wykończyć gościa trzeba szybko wcisnąć któryś drugi przycisk - tak jak w absolution tylko jest dynamiczniej i chya jeszcze mniej czasu, ogólnie gra jest bardzo trudna, podczas alarmu strażnicy inteligentnie zachodzą nas komunikują sie z sobą, zapędzają w ślepy kąt, trudno zgubić ogon, wygląda to tak jakby gra wymuszała na styl skradania, podejrzewam że na tej planszy są dziesiątki sposobów na zabicie celu, bo mapa jest ogromna ... jeżeli ktoś pamięta misję z Absolution King Street i myśli że tam było dużo ludzi - tłum, to tutaj jest gęściej i więcej, ogólnie świetna impreza tam na pokazie mody, wygląda kapietalnie plus muza, a to jakiś ułamek tej planszy, mapa pokazuje obszary po których można się poruszać w stroju, i na czerwono pokazuje obszary gdzie jak wejdziesz wywołasz alarm, jest czytelna, nie zasłania ekranu, jest też zmysł - tryb podświetlający, ale to zawsze było dla lamerów, więc nie korzystałem ... jutro pogram więcej, ale na dzisiaj mogę powiedzieć że gra ma tak dobrą mechanikę że żadna skradanka jej nie podskoczy ... trzeba pamiętać że to alfa i jest trochę błędów, typu - nagłe zaniknięcie muzyki, albo zapadnięcie się chłopa pod ziemię, ale jest jeszcze czas, i napewno będą jeszcze szlify graficzne, ważne że hitman wraca w świetnej formie, szykują się bardzo krwawe święta  :)

 

szukajcie a znajdziecie ;) 

 

 
magnet:?xt=urn:btih:E26DFCDE252F5988B9F9FF98FC5959CC8E23536A&dn=3dmgame+hitman+closed+alpha+cracked+3dm&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337%2Fannounce
Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na youtube można już obejrzeć gameplay z wersji alpha na PC.

Pomijając oprawę wizualną która zresztą szału jakiegoś wielkiego nie robi to najbardziej rzuca się w oczy tragiczna optymalizacja.

GTX TITAN X (~4.500zł) a FPS w granicach 20-40 klatek na sekundę :laugh: (dobra, wiem że to alpha)

 

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momentami (w sumie to niemal cały czas) wygląda jak kalka Absolution. Nie, żebym był jakimś wrogiem ostatniej części, gdyż przypadła mi do gustu i spędziłem nad nią wiele godzin na PS3 i PC, ale liczyłem na jakiś większy powiew świeżości. Jeśli już tak bardzo czerpią z poprzedniej osłony, to proszę, niech wezmą się poważnie za system przebrań i alarmowania wrogów, żeby nie było takich upierdliwych sytuacji jak ostatnio, gdy przykładowo zostawaliśmy rozpoznani nawet w ubraniu, które zasłaniało nam twarz i całe ciało ;) Jeśli rzeczywiście odeszli od ciasnych korytarzy na rzecz bardzo rozległych poziomów, to widzę tutaj sporą zaletę i mnóstwo czasu spędzanego na ich rozpracowywaniu, czyli to co weterani serii Hitman lubią najbardziej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na youtube można już obejrzeć gameplay z wersji alpha na PC.

Pomijając oprawę wizualną która zresztą szału jakiegoś wielkiego nie robi to najbardziej rzuca się w oczy tragiczna optymalizacja.

GTX TITAN X (~4.500zł) a FPS w granicach 20-40 klatek na sekundę :laugh: (dobra, wiem że to alpha)

 

nie no to nagranie to jest gówniane, gram na tv 55 cali gra wygląda jak next gen, mówi zresztą o tym też facet który kręci ten filmik, masz bardzo realistyczne tekstury, i bardzo dobre animacje, jest poczucie fotorealizmu, tak jakbyś oglądał film - laską się ruszają spudnice, włosy, dopiero na dużym ekranie to wiesz, zauważasz ile tu jest detalu :) ... a ten filmik to se możesz wiesz gdzie wsadzić, dzisiaj zrzuciłem na łeb gościowi tą dekorację :D ... otrułem typa, zaciukałem nożem, i robiłem jatkę na rambo - są ciężkie karabiny ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super, wielki poziom z mnóstwem możliwości podejścia do sprawy. Wchodzisz, robisz swoje i znikasz... To mi się najbardziej podobało w Hitmanie, najpierw parę podejść aby wyczaić opcje, a potem jak najbardziej dyskretne "wyczyszczenie" sytuacji. Grafika też bardzo ładna, zresztą już absolution wyglądało świetnie. Kogo ja oszukuję, bankowo to kupię. Zresztą ma być beta na konsolach dla tych co złożą pre-order. Jak jeszcze za muzykę będzie odpowiedzialny Japer Kyd to wyjdę z siebie :). Do dziś pamiętam te kawałki.

 

https://www.youtube.com/watch?v=J4ossube1m4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem że skoro konstrukcja nowego Hitmana ma być tak otwarta na rozszerzenia to genialnym wręcz pomysłem było by umieszczenie klasycznych misji z pierwszej części. Chętnie bym sobie przypomniał stare klimaty w nowej oprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta misja jest genialna, przypomina troche konstrukcja wlasnie misje z kilku części chodzi o te z bankietami ... muzyka jest świetna chociaz nie robi jej Kyd, kawałek przy wybiegu gdzie chodza modelki rozwala, mnie pozamiatało :) ... w pokoju obok jest bufet z drinami i leci juz inny podkład, jak robisz jakas akcje to dynamicznie się zmienia. Pamiętacie Miami Vice z Farrelem? tam ta pierwsza impreza co była, takie disco, albo z Cruisem Zakładnika i knajpe, to tutaj jest właśnie taki klimat :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×