Skocz do zawartości
pablos_83

Hitman

Rekomendowane odpowiedzi

ta misja jest genialna, przypomina troche konstrukcja wlasnie misje z kilku części chodzi o te z bankietami ... muzyka jest świetna chociaz nie robi jej Kyd, kawałek przy wybiegu gdzie chodza modelki rozwala, mnie pozamiatało :) ... w pokoju obok jest bufet z drinami i leci juz inny podkład, jak robisz jakas akcje to dynamicznie się zmienia. Pamiętacie Miami Vice z Farrelem? tam ta pierwsza impreza co była, takie disco, albo z Cruisem Zakładnika i knajpe, to tutaj jest właśnie taki klimat :biggrin:

 

Skąd masz dostęp do bety ? Jakiś preorder złożyłes ? Czy urodziłeś się ze szczęsciem ?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz dostęp do bety ? Jakiś preorder złożyłes ? Czy urodziłeś się ze szczęsciem ?  :)

szukaj na warezach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz dostęp do bety ? Jakiś preorder złożyłes ? Czy urodziłeś się ze szczęsciem ?  :)

przeciez dałem link to sciągnięcia, jak tylko pojawiła się w sieci to wrzuciłem tam wyżej ... tylko gra chodzi tylko na padzie no i interfejs jest z kloca ...

 magnet:?xt=urn:btih:E26DFCDE252F5988B9F9FF98FC5959CC8E23536A&dn=3dmgame+hitman+closed+alpha+cracked+3dm&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337%2Fannounce

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez dałem link to sciągnięcia, jak tylko pojawiła się w sieci to wrzuciłem tam wyżej ... tylko gra chodzi tylko na padzie no i interfejs jest z kloca ...

 magnet:?xt=urn:btih:E26DFCDE252F5988B9F9FF98FC5959CC8E23536A&dn=3dmgame+hitman+closed+alpha+cracked+3dm&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337%2Fannounce

od x1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i jestem zachwycony. Jeśli pozostałe misje będą w takim stylu to wyjdzie naprawdę świetny Hitman. Trochę powrót do korzeni po Absolution, ogromna mapa, mnóstwo swobody i możliwości jak w klasycznych misjach z poprzednich części. Sprawdzona mechanika osłon z Absolution i widać, że poprawiony system przebrań.
 
Fajne smaczki są, np. wejście w kadr jak dziennikarka nagrywa reportaż skutkuje ciekawym komentarzem jej i kamerzysty, ale ponowne przejście przed kamerą daje jeszcze lepszy efekt. Innym razem otrułem osobistego ochroniarza celu i utopiłem go w kiblu jak poszedł rzygać, a potem w jego przebraniu zacząłem łazić za głównym celem, a jak po jakimś czasie jak został na chwilę w kuchni a ja wyszedłem do sąsiedniego pomieszczenia to przylazł do mnie i zawołał mnie imieniem tego ochroniarza żebym szedł za nim, oczywiście nie zwrócił uwagi, że jego ochroniarz całkowicie wyłysiał - normalnie stary dobry Hitman. No i najważniejsze, odpowiednie przebranie żeby wtopić się w tłum :biggrin:

O9OjWbK.jpg

 

@up

Normalnie działa z Dualshockiem 4, emulowany w DS4Tool jako pad od X360. Interfejs z klocka jak w każdej grze na PC (A/B/X/Y, RB/RT itd.)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spoko obraz się wyłania z waszych przymyśleń panowie , czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzebiat, a ile misji jest w becie ??

To alpha i ma tylko jedną misję i nie da się jej zakończyć, nie ma zaznaczonego kto jest celem, ale można się domyślić. Sam rozmiar mapy jest porównywalny do tych sprzed Absolution, 5 poziomów w środku i duże ogrody, ale nie takie puste jak np. w SA. Jak reszta misji będzie tak rozbudowana to na start mogłoby być ich tylko 7-10, do tego tryb kontrakty i ja mam zapewnioną rozrywkę na kilkaset godzin. W samym Absolution na PC przegrałem ponad 500 godzin, kilka razy więcej łącznie w Silent Assassin, Contracts i Blood Money, a trzeba pamiętać, że w poprzedniej części było tylko kilka misji na dużych lokacjach, większość to krótkie segmenty z A do B, a w klasycznych częściach niektóre misje miały niższe replayability od innych. Tak jak pisałem wcześniej, ogólna fabuła w Hitmanie jest zbędna, misje nie powiązane ze sobą, każda mająca jakieś tło i bedące jak to przystało na płatnego zabójcę po prostu zleceniami i model dystrybucji nie wydaje mi się tak wielkim problemem. Jako fan serii myślę, że się nie zawiodę. Zwłaszcza po słabszym (w niektórych aspektach) Absolution i jej odbiorem przez fanów, bo wszyscy wiemy na co ludzie najwięcej narzekali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 model dystrybucji nie wydaje mi się tak wielkim problemem. 

Ja tez miałem na to wywalone ale znalazł się jakiś mądry człowiek który trochę zamętu zasiał a brzmiało to tak że wymyślili sobie bardzo bezpieczny znowu model biznesu otóż gdy gra będzie wychodziła to w zasadzie trudno jej będzie wystawić ocenę gdzie zniknie problem recenzji że ludzie mogą nie kupić jak będzie zła a drugie jeszcze lepsze jego przemyślenie że widząc jak gra się sprzedaje to w zasadzie nigdy się nie dowiemy ile ta gra mogła by mieć misji bo np ludzie nie beda kupować to np misji będzie tylko powiedzmy 10 i powiedzą że taka to była gra a z kolei jesli gra się będzie sprzedawać jak szalona to i misji może być 50 czy ile kto tam chce. Nie źle ten system zarobku sobie obmyślili i bezpieczny i nieryzykowny bo będzie można interes zamknąć szybko jeśli gra się źle sprzeda. Szacun dla tego gościa co to rozkminił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem na to wywalone ale znalazł się jakiś mądry człowiek który trochę zamętu zasiał a brzmiało to tak że wymyślili sobie bardzo bezpieczny znowu model biznesu otóż gdy gra będzie wychodziła to w zasadzie trudno jej będzie wystawić ocenę gdzie zniknie problem recenzji że ludzie mogą nie kupić jak będzie zła a drugie jeszcze lepsze jego przemyślenie że widząc jak gra się sprzedaje to w zasadzie nigdy się nie dowiemy ile ta gra mogła by mieć misji bo np ludzie nie beda kupować to np misji będzie tylko powiedzmy 10 i powiedzą że taka to była gra a z kolei jesli gra się będzie sprzedawać jak szalona to i misji może być 50 czy ile kto tam chce. Nie źle ten system zarobku sobie obmyślili i bezpieczny i nieryzykowny bo będzie można interes zamknąć szybko jeśli gra się źle sprzeda. Szacun dla tego gościa co to rozkminił.

 

No wlasnie, ja rozumiem szukania nowych metod dystrybucji. W koncu kazda firma chce zarobic. I z tej perspektywy posuniecie z nowym modelem jest bezpieczne bo spedzaja mniej czasu i moga juz powoli liczyc na jakis zwrot poniesionych kosztow. Model ten nie jest wolny od ryzyka - ryzykiem jest to ze czesc graczy po prostu powie nie i nie kupia poki produkt nie bedzie wydany jako calosc. 

 

Wszystkim ktorzy czekaja zycze zeby otrzymali dopracowany fajny produkt do ktorego bedzie tona zawartosci. 

Ja jak juz pisalem jako osobnik nieufny nie popieram takiego modelu dystrybucji. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IO Interactive opublikowało porządnej jakości trailer z misji w Paryżu która wcześniej wyciekła na partyzanckich nagraniach. Wygląda na to że wszystkie obietnice zostaną spełnione, zapowiada się że dostaniemy klasycznego Hitmana z wielkimi mapami i tylko od nas będzie zależało jak będziemy chcieli podejść do zabójstwa. Pałacyk na filmiku jest przeogromny, wszędzie można zajrzeć i poszukać ciekawych rozwiązań :). Ilość detali robi wrażenie. Jedyna niewiadoma to nadal brak info ile tak naprawdę kontentu zobaczymy na premierę. Podobno ma się to wyjaśnić w najbliższym czasie,

 

https://www.youtube.com/watch?v=cA2VVo9ShwA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecieki donoszą że ma być 7 misji na premiere, powiem tak bo dla ludzi którzy nie są fanami serii wypuszczenie w takiej formie nieskończonej cyfrowej jest niedopuszczalne, ale dla tej drugiej grupy w której jestem ja taka dystrybucja że dostanę Hitmana w grudniu 2015 a nie w czerwcu 2016 jest mega informacją i jestem 100% za takim rozwiązaniem mimo że mam świadomość że tytuł będzie niepełny - no pomyślcie tak, kto by chciał zagrać w pół Uncharted 4 już dzisiaj? gdyby była taka okazja?. Ograłem tą misję w paryżu w Alfie, na kompie grafika wygląda jeszcze lepiej niż na tych materiałach, ilość detali w tej mapie powala (jakieś pozłacane ornamenty na rzeźbach, cholerna woda w tej fontannie, ta akcja z wybiegiem mody modelki i animacja ich suknii no coś pięknego) nie jest to fotorealizm ale wygląda jak animacja ... jedyna rzecz do której się mogę przytrzepić to noszenie ciężkiej broni a w szczególności karabinu snajperskiego na plecach a nie w walizce, mam nadzieje to poprawią bo to był markowy znak 47.

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walizka musi się pojawić, to była wręcz kultowa część "garderoby" łysego. Co do info o 7 misjach podajże z Amazona to IO już to zdementowało.

 

Info z twittera: We're seeing some inaccurate reports about how many missions will be in HITMAN. We'll have something official & detailed to share very soon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zreflektowali że nikt normalny niema zamiaru kupować kota w worku. Gdyby jeszcze powiedzieli ile będzie misji w finalnej wersji. Oni to sobie nieźle wymyślili otóż jesli gra się będzie sprzedawać jak szalona to będą dodawać misje, jeśli będzie sprzedaż kieprawa to po paru misjach powiedzą "właśnie taka jest zawartość tej gry" Bezpieczny biznes dla nich na który my nie możemy się dać nabrać. Albo gadają na wstępie ile będzie misji i wtedy kazdy wie na co się piszę albo wypad z rynku z taką formą sprzedaży gdzie nikt nie wie w zasadzie ile kontentu kupuje. Widać że palą im się tyłki skoro to przesunęli i że nikt w ciemno nie chce wpłacać mamony. Cieszy takie podejście graczy. Miejmy nadzieję że nawet jak ogłoszą że na start będzie więcej misji to ludzie i tak tego nie kupią. Muszą powiedzieć przed premierą jaka jest zawartość tego kota w worku inaczej niech spadają z tym. Czekałem strasznie na tego hitmana ale to co oni chcą z tą formą sprzedaży zrobić jest nie do przyjęcia.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincent - bylo juz w tym watku o tej formie sprzedazy. Najwyrazniej ryzyko ktore podjeli musial spotkac sie z oporem graczy - w mojej opinii dobrze.

Teraz powstaje pytanie jakby ten hitman wygladal jakby go jednak w grudniu puscili skoro o prawie 4miesiace przesuneli premiere?

 

To czy ktos kupuje czy nie kota w worku to juz indywidualny wybor danego gracza - ja jednak polecam kierowac sie rozwaga i uwazac na tego typu transakcje. 

Bo owszem sa przyklady gier ktore spelnily oczekiwania wielu na premiere, ale sa przyklady tez i w druga strone. W wypadku hitmana w pelni sie zgadzamy ze mowienie bedzie zawartosc ale nie mowienie o jej ilosci pachnie sciema.

 

Tak czy inaczej dla cierpliwych ma byc pudelko.

 

Co prawda stosuja tutaj tez zagrania troche ponizej pasa z celami do zdjecia ktore beda pojawiac sie tylko czasowo (co ma zachecic do wczesniejszego kupienia gry).

 

Wszystkim ktorzy czekali i chcieli brac cyfraka w grudniu, polecam wziac pod rozwage ze akurat w wypadku takiego nowego modelu dystrybucji moze lepiej sie stalo ze opoznili, bedziecie mieli wiecej zawartosci na start...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jeszcze opóźnią bo termin wybrali kiepski. Uncharted, The Division chyba też ma być w marcu. Wolałbym już w grudniu w takiej formie jak planowali bo póki co na PS4 ze skradanek to jest tylko MGS5. Brakuje dobrych skradanek trochę, takich osadzonych we współczesnym świecie.

Kota w worku, który będzie miał proporcje gameplay-fabuła gdzieś na poziomie 90-10 się nie obawiam brać w ciemno jako fan serii. Z drugiej strony nie słyszy się takich narzekań na gry Telltales gdzie proporcje są odwrotne. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie kiedy dalszy ciąg Gry o Tron?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem model sprzedaży gry we fragmentach jest nie głupi.. ale nie na zasadzie, że

 

daj baranie 209 złotych a my ci damy jakąś zawartość przez rok... 

 

 

 

sprzedaż na raty - ok, ale i cena na raty być powinna :)

 

chętnie bym dał te 60-70 złotych za np. połowę czy nieco mniej całości ale nie na zasadzie 209 złotych i czekaj aż nam się zechce albo i nie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kota w worku, który będzie miał proporcje gameplay-fabuła gdzieś na poziomie 90-10 się nie obawiam brać w ciemno jako fan serii. Z drugiej strony nie słyszy się takich narzekań na gry Telltales gdzie proporcje są odwrotne. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie kiedy dalszy ciąg Gry o Tron?

 

Ale.... nie no Hitmana do gier TellTales porownywac?

Akurat o grze o tron nic mi nie wiadomo, pozatym odcinki jako takie maja swoich przeciwnikow.

 

Zauwaz ze nawet jesli chcesz porownywac Life is Strange czy gry od TellTales to jest roznica sprzedaz na epizody. Gdzie nie placisz z gory ponad 200pln. 

Tutaj chodzi  o to ze praktyka jest taka ze chca kase z gory i tyle.

 

drugie owszem moze byc 99% gameplay ale to bedzie znajdz i wyeliminuj lub znajdz zbierz i ucieknij i powiedz mi mialbys 100 misji tego typu w jednej lokacji to bylbys zadowolony?

I kolejna rzecz przywolujesz gre o tron od TT ale tutaj tez nie masz zadnej gwarancji bo nie ma z gory okreslonej ilosci zawartosci. To nie jest tak ze oni maja plan zalozony oni chca dynamicznie w zaleznosci od zainteresowania  wylozyc wiecej lub mniej na tworzenie gry gdzie placisz przypominam pelna cene z gory bez mozliwosci wyboru placenia za odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć misji na premierę to jakiś smutny żart, nawet choćby nie wiem jak wielkie one nie były. Ta zapowiedz mnie skutecznie wyleczyła z zakupu Hitmana. Może się zainteresuje jak już będzie cały content za jakąś rozsądną cenę. Oni chyba sobie nie zdają sprawy z tego że '16 będzie przeładowany i naprawdę tylko najzagorzalsi fani rzucą się na niedorobioną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć misji na premierę to jakiś smutny żart, nawet choćby nie wiem jak wielkie one nie były. Ta zapowiedz mnie skutecznie wyleczyła z zakupu Hitmana. Może się zainteresuje jak już będzie cały content za jakąś rozsądną cenę. Oni chyba sobie nie zdają sprawy z tego że '16 będzie przeładowany i naprawdę tylko najzagorzalsi fani rzucą się na niedorobioną grę.

Jak się wycofali rakiem to własnie sobie zdali sprawę że nikt tego nie kupi na zasadzie kota w worku. Do ludzi w końcu dociera co za nowy model sprzedaży chcieli nam wcisnąć. Ja muszę wiedzieć za co płacę a nie że powiedzą mi damy ci na premierę tyle misji a później będzie więcej. Musza powiedzieć przed kupnem ile tego będzie inaczej nie powinno się wspierać takiej formy sprzedaży.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wyobrazicie sobie to jakby gra była od razu sprzedawana w pudełku,ludzie by "musieli" trzymać gry np.na półce,ponieważ nie sprzedajemy Ci całej zawartości,tylko jego część,więc jej nie sprzedawaj/pożyczaj/wymieniaj.Oficjalnie by nie było "przypisywanych" gier do konta,ale.... np po 6 epizodach dajemy CI kolejne 6 i wtedy pobieramy na swoje konto,oczywiście nie mamy "pełnej gry w  pudelku". Automatycznie gra by działała jak wersja cyfrowa.

 

Czy ktoś by kupił pudełko z 6 misjami ?

 

Nawet jeśli ktoś by kupił używkę z 6 misjami,automatycznie on musi kolejne pieniądze wydać na te kolejne 6,tylko w wersji cyfrowej.Kasa znów idzie do twórców,problem załatwiony z grami z drugiej ręki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć misji na premierę to jakiś smutny żart, nawet choćby nie wiem jak wielkie one nie były. Ta zapowiedz mnie skutecznie wyleczyła z zakupu Hitmana. Może się zainteresuje jak już będzie cały content za jakąś rozsądną cenę. Oni chyba sobie nie zdają sprawy z tego że '16 będzie przeładowany i naprawdę tylko najzagorzalsi fani rzucą się na niedorobioną grę.

nie zapominaj że hitman to nie jest gra która wychodzi co roku, druga sprawa że za te 6 misji fabularnych, i tam 300 kontraktów różnych dodatków zapłacisz połowę ceny normalnej gry ... a jak ci urobi to możesz dokupić resztę, uważam że taka polityka jest bardzo uczciwa ... jestem bardzo na tak. Jedyna rzecz która mnie zdenerwowała to przesunięcie premiery ale wolę mieć bardziej dopracowany tytuł. I mam nadzieje że po tych misjach - w późniejszym czasie dodadzą jeszcze kolejne ... moje marzenie to misja z Ku Klux Klanem żeby zabić przywódcę w czerwonym kapturze, albo Jasna góra i sabat biskupów i zamach na ojca dyrektora :biggrin: ... awentualnie zamach na szczycie na prezydenta ue, albo na kaczora 10 kwietnia pod krzyżem ... jakby dali edytor to można by było piękne rzeczy robić :P 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że opóźnili chętnie bym już w tym roku pograł, no ale trudno poczeka się do marca. Biorę od razu full pakiet za 60 baksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×