Skocz do zawartości
pablos_83

Hitman

Rekomendowane odpowiedzi

Może mają z innego regionu.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze bedzie multi?Bo singiel to troche malo jeszcze okrojony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo goście już grają w bete

Amazon podobno rozesłał już trochę kodów, wtedy można już pykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy w tej grze bedzie multi?Bo singiel to troche malo jeszcze okrojony.

Multi będzie na podobnych zasadach co w Absolution (a więc tylko kontrakty), a przynajmniej tak wynika z dotychczas udostępnionych informacji.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Multi będzie na podobnych zasadach co w Absolution (a więc tylko kontrakty), a przynajmniej tak wynika z dotychczas udostępnionych informacji.

tak widziałem w wywiadzie jest powiedzmy 400npc na mapie i każdego można oznaczyć jako cel plus można dać w regulaminie jakim sposobem trzeba go zabić - np podpalić gościa, w odpowiednim stroju i na czas :D ..., .. panowie już jutro zbieramy żniwo!

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem chwilę jak grają w betę  i mi jako fanowi skradanek ta gra niezmiennie się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Banan91PL to ma niecałe 4.5 GB nawet na kiepskich serwerach PSN szybko się to ściągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę pobrać bety? Na psstore mam ze produkt niedostępny (złożyłem preorder tydzień temu) jak naciskam powiedz więcej to mam napisane ze nie posiadam beta token...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wejdź jeszcze raz w sklepie w zakładkę z hitmanem o zobacz czy pre-order ci zatrybił, powinieneś mieć odliczanie do premiery zamiast opcji kupna, jak będzie ok to normalnie powinieneś znaleźć przez opcję "szukaj"

 

Edit: Dobra ograłem Betę, jako że jestem z Hitmanem od Codename 47 miałem pewne obawy czy to wypali ale śmiało mogę powiedzieć że zapowiada się petarda. Pełna swoboda działania i sporo możliwości, do tego np. poprawione wykrywanie. Nie jest tak że jak nie powinniśmy się gdzieś znajdować to zaczną od razu do nas walić, najpierw zwrócą nam uwagę, jak się zwiniemy to nic się nie dzieje. Przebieranie też działa zdecydowanie lepiej, nie ma durnego ukrywani się "pod czapką" podczas przechodzenia koło strażników jak w absolution. No i KLIMAT, eksplorowanie mapy i badanie możliwości jest świetnie zrobione. No i muszę oczywiście nadmienić że gra wygląda świetnie i poza drobnymi bugami działa super. Czekam jak cholera bo to stary dobry Hitman ubrany w nowe szaty.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zgrzytów w płynności jest i grafika jest taka sobie nie liczy się dla mnie grafika ale nie jest to 100% konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, płynność kuleje. Zgrzyty były nawet podczas cut-scenki. Graficznie dla mnie średniak, przypomina trochę remaster z ps3 :) Jest to pierwsza generacja konsol, która mnie osobiście zawodzi kolejny raz.

Ok... Beta ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No beta się pobiera zobaczymy o co tyle krzyku...

 

Swoją drogą z Hitmanem jestem od części 1... (zaskakującej jak na tamte czasy), UBOLEWAM nad ideą wydawania gry w kawałkach... TYM BARDZIEJ za jakieś 15$ 1 epizod i jak komuś nie podejdzie to wie na czym stoi?? WTF?? Kto takie idiotyzmy pisze ??

 

można się spierać o formę dystrybucji ale patrząc na ceny innych gier na psstore jest przyzwoicie, poza tym gracz na wybór może kupić za 15$ prolog i sprawdzić czy gra mu odpowiada. 

Shit, stary jestem pamiętam czasy GDY do gier nie było patchów (albo sporadycznie) bo gry były KOMPLETNE w dniu premiery a patch to co najwyżej z kupnej gazety z CD się instalowało ;) I GDYBY ktoś mi wtedy powiedział, że ludzie będą płacili 15$ za test gry SIC!!!

 

DEMA to powinny być za free a nie za 15$, co nie zmienia faktu, że BARDZO BYM chciał aby to był stary CHOLERNIE dobry Hitman i ch.. nawet z 100 odcinkach ;) (bym im to wybaczył) ale boję się że to będzie gra serial średniego kalibru :(

 

Jak już doszczętnie zbrukają Hitmana to znaczy, że branża się kończy :P

 

Proszę powiedźcie mi za te 249 z PSS jest HITMAN i po tym już WSZYSTKIE odcinki / dodatki ch... wie co za free jest tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słabe. Po minucie wyłączyłem. Czułem się jak na ps3

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słabe. Po minucie wyłączyłem. Czułem się jak na ps3

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Mogę czuć się nawet jak na PS2 czy Amidze albo PC... Klimat ma być i wolność jak w starym Hitmanie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko jednak troszkę więcej wymagam od konsoli. Cut scenki prawie pokaz slajdów. No nic jutro zobaczę na spokojnie .Dziś na szybko bo żona się kapie:P

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko jednak troszkę więcej wymagam od konsoli. Cut scenki prawie pokaz slajdów. No nic jutro zobaczę na spokojnie .Dziś na szybko bo żona się kapie:P

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Ty wymagasz tego czy tamtego ja wymagam aby gra sprawiała mi funkcji (czasem sprawia to grafa, czasem grywalnoscia)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słabe. Po minucie wyłączyłem. Czułem się jak na ps3

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Czyli oceniłeś grę po grafice!

 

Mnogość opcji wykonania zabójstwa, w przebraniu mogą nas rozpoznać jedynie niektórzy NPC, jeżeli jesteśmy przebrani, a nie mamy wstępu do danego regionu mapy, to NPC nas o tym informuje.

Szkoda że w odcinkach, mam nadzieję że gra się rozwinie. Pre-order zostaje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli oceniłeś grę po grafice!

Mnogość opcji wykonania zabójstwa, w przebraniu mogą nas rozpoznać jedynie niektórzy NPC, jeżeli jesteśmy przebrani, a nie mamy wstępu do danego regionu mapy, to NPC nas o tym informuje.

Szkoda że w odcinkach, mam nadzieję że gra się rozwinie. Pre-order zostaje.

I to jest sensowna ocena, kwestia przebran i rozpoznawalnosci widzę jak w starych Hitmanach :)

Słuchaj niektórzy chcą siekiery graficznej inni chcą "starego" Hitmana... Osoby które nie grały w stare części nie zrozumieją czego oczekują fani...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×