Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TWD jest zajebiste, ale już trochę trąci myszą. Valiant Hearts jeszcze nie ograłem, więc pewnie obadam w końcu  :P

 

W sumie oferta ok. I tak dopiero zacząłem ogrywać TR Definitive, więc zanim dojdę do Valiant Hearts to jeszcze zejdzie z parę miesięcy  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VH nie zdążyłem ukończyć bo sprzedałem PS4, więc pewnie kiedyś zagram jeszcze raz, by ją ukończyć. W TWD grałem jeszcze na PS3, ale zagram chętnie jeszcze raz podejmując całkowicie inne decyzje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD jest zajebiste, ale już trochę trąci myszą. Valiant Hearts jeszcze nie ograłem, więc pewnie obadam w końcu  :P

 

W sumie oferta ok. I tak dopiero zacząłem ogrywać TR Definitive, więc zanim dojdę do Valiant Hearts to jeszcze zejdzie z parę miesięcy  :laugh:

Valiant Hearts to ja muszę nadrobić bo to całkiem ciekawa gra, która do tego hmmm uczy historii. Jeśli kogoś interesuje II wojna to tutaj wiele się z dowie na ten temat. Poza tym...to historia jest na faktach z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valiant Hearts to ja muszę nadrobić bo to całkiem ciekawa gra, która do tego hmmm uczy historii. Jeśli kogoś interesuje II wojna to tutaj wiele się z dowie na ten temat. Poza tym...to historia jest na faktach z tego co pamiętam.

Musisz nadrobić koniecznie, bo nie dość, że gra świetna, to pomyliłeś okres. Akcja dzieje się podczas I wojny światowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz nadrobić koniecznie, bo nie dość, że gra świetna, to pomyliłeś okres. Akcja dzieje się podczas I wojny światowej :)

No nie pamiętałem dokładnie...gdzieś dzwoniło, ale nie wiedziałem w którym kościele  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a. Z tego co pamiętam z którejś konferencji, to nie tak, że wszystkie gry które wylądowały w Goldzie z X360 będą działać na XO, tylko wszystkie te które wylądują od listopada (czyli od wejscia kompatybilności), będą działać ze wsteczną. Te które wylądowały wcześniej, być może w którymś momencie będą działać. 

 

b. W tym momencie jako, że nie miałem X360, nie mogę dodać gry do konta "na później". Bo wychodzi na to, że trzeba było zrobić przynajmniej raz jakiś manewr na konsoli X360 żeby później mieć możliwość dodawania gier do konta ze strony xbox'a. Przynajmniej ja mam taką możliwość zablokowaną. Musiałbym się u kogoś na X360 zalogować i chociaż jakieś demko "przykupić" by możliwość dodawania gier do konta istniała. 

Tak to rozumiem. Zakładam, że od momentu wprowadzenia kompatybilności wstecznej, motyw ten będzie zniesiony.

No chyba, że jestem w błędzie to proszę o korektę. ;)

 

 

Hi.

Mam tak samo jak Ty....Chćiałem dodać Crysisa do "kolekcji" i niestety dostałem info ,że mam się zalogować na X360 i spróbować ponownie ;///

Komuś kto nigdy nie miał konta na X360 udało się zassać jakąś gierkę z Golda na Xone ???

Pozdrooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pożyczyłem specjalnie od kolegi konsolę i ściągnąłem na nią profil.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki też pożyczę w takim razie ale... jeżeli założę moje konto na pożyczonym X360 to wystarczy tylko przez konsole zaznaczyć np tego Crysisa i mogę konto usunąć z pożyczonej konsoli ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy się zalogować (pobrać profil Xbox live) i już można przez xbox.com normalnie sobie zaklepywać gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra już 2 rozdziały pękły ;-) później VH idzie do ogrania.

Jak dla mnie świetny miesiąc :-D

G2 / SwiftKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valiant Hearts skończyłem tydzień temu. Mało brakowało i łza by poszła z oka. ;)
Nawet jeżeli gameplay nie będzie Ci specjalnie robił (bo przypomina klimaty Dizzy, pamięta kto?) to i tak warto dla całej historyjki. Warto też przeglądać wrzucone fakty historyczne, które uzupełniają to co dzieje się na ekranie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VH świetne. Drake, cholera który to już raz się z Tobą zgadzam? :D

Przechodziłem tą grę jeszcze na ps4 dokładnie czytając notki i chłonąc całą historię.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Paris Game Week, więc tym razem może w końcu Sony się postara o coś lepszego obok tych niedopieczonych indorow.

Zapowiedź na Xa wygląda jak standard na PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał TR:Temple... w związku z premierą "dużej" Lary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knight Squad wygląda jak stare Gaunlet i miła gra do pogrania z kimś na jednej kanapie, nie miałbym nic przeciwko. A skoro od 12 listopada NXOE to... ciekawe czy załapiemy się także na gry z X360.

Swoją drogą, z tego profilu poszedł także któryś z poprzednich przecieków, z Tomb Raiderem Definitive i się sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Paris Game Week, więc tym razem może w końcu Sony się postara

Chyba posucha na PS4 powoduje już efekt fatamorgany.

Od tej trzecioligowej imprezy, o której nikt wcześniej nie słyszał, niektórzy oczekują zapowiedzi rangi E3.

Zawód będzie wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się żadnych dużych gier. Z punktu widzenia biznesowego w tym miesiącu nic nie może odwracać uwagi gracza od Halo, TR, Fallouta i BFa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://majornelson.com/2015/10/28/xbox-live-games-with-gold-for-november-2015/?linkId=18315983

Przeciek okazał się prawdziwy.

+


And starting in November all future Games with Gold titles for Xbox 360 will be playable on Xbox One, giving Xbox One owners double the free games to play each month. When Xbox One Backward Compatibility begins rolling out on November 12th, play multiplayer with your friends no matter which console they’re on and enjoy Xbox 360 games with the advanced features of your Xbox One, including Game DVR, Screenshots, and in-home streaming to Windows 10.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na chwilową zadyszkę, w związku z ogromem premier w tym miesiącu. Ciekawy jestem jak będzie wyglądać sytuacja z grami z X360 po wprowadzeniu wstecznej kompatybilności, będą też działać na X1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×