Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Stary myk z allegro "niesprawdzona" , " nie mam jak sprawdzić" "nie przyjmuje negatywów"..... Naprawdę wydaje Ci się prawdopodobne, że ktoś w dzisiejszych czasach nie ma TV lub monitora w domu żeby podpiąć konsolę i ja sprawdzić? odpowiedz sobie sam ;)

Napisał, że działa i uruchamia się, ale nie ma płyt BluRay aby sprawdzić czy je odczytuje. 

Ale nie będę ryzykować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał, że działa i uruchamia się, ale nie ma płyt BluRay aby sprawdzić czy je odczytuje.

Ale nie będę ryzykować.

Ten link już nie działa dlatego napisałem ogólnie ale prawda jest taka, że jak czyta inne płyty to blu raya też powinien a nie napisał jasno, że czyta cokolwiek, więc stawiam dwie dychy, że konsola ma padnięty laser ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również zdecydowałem się na zakup. Z ostatnich obserwacji wynika, że ceny albo stoją albo delikatnie idą w górę. Przykład z EURO za 160GB : 999 (2 tygodnie temu) -> 1099 (poprzedni tydzień) -> 1110 (aktualnie). Tendencja raczej odwrotna od spodziewanej. Dlatego też zdecydowałem się na zakup w SATURNIE 120GB za 1079 w 10 ratach 0%.

Oferta raczej przeciętna, ale za to cena rozłożona na transze, co przed Świętami jest równie istotne. Z tego co się orientowałem 120GB powinno wystarczyć - w ostateczności można podmienić HDD (koszt 150 - 200 PLN), ale nie wiem wówczas jak z Gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obaw, gwarancji nie tracisz po wymianie dysku. Nawet w instrukcji obsługi PS3 jest napisane jak to zrobić :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja normalnie bedzie obowiazywac (nawet w instrukcji obslugi masz napisane jak dysk wymienic)

@ up znowu zostalem wyprzedzony :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Czy oferta PS3 320GB + Infamous + Rachet&ClankQB + Uncharted 2 za 1370zł Raty 0% jest opłacalna?? Nie wiem czy czekać na obniżkę cen skoro 2 tygodnie temu PS3 160GB było za 999złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie opłaca się teraz szukaćPS3 w promocji ? Empik, MM, auchan, euro rtv... ? Ceny od 1300+ za ps3 320+ GT5 ... albo w empiku ps3 320 + AC:brotherhood za ~1400... a szczerze mówiąc jako przyszły użytkownik konsoli wolałbym coś w miare taniego z fajnymi gierkami na początek, bo GT5 ani AC:BH mnie mało jak narazie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać kupowanie samej konsoli jak i MOVE przed świętami jest mało opłacalne. Hype jest ogromny. Popyt przewyższa podaż a co za tym idzie ceny nie tylko nie tanieją ale idą lekko w górę. Sklepy to widzą i chcą zarobić. No wiadomo, że jeszcze jest szansa że ktoś się wyłamie i wyskoczy z promocją. Podobna sytuacja była z cenami kierownic przed premierą GT5. Po nowym roku nawet pomimo podwyżki VAT ceny powiiny się uspokoić i 250GB powróci do cen ok 1000 a MOVE do 200. Wiadomo fajnie mieć konsole pod choinką ale jeszcze fajniej kupić za 200zł taniej. Pozdrawiam rozsądnych i życzę przemyślanych zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz pierwszy więc witam wszystkich - potwierdzam, że w Sony-Centre w Łodzi w Manufakturze jest jeszcze kilka sztuk golasów 160GB za 1000zł - właśnie jedną przyniosłem do domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz pierwszy więc witam wszystkich - potwierdzam, że w Sony-Centre w Łodzi w Manufakturze jest jeszcze kilka sztuk golasów 160GB za 1000zł - właśnie jedną przyniosłem do domu :)

No to witamy i miłego obcowania z czarnulą życzymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

dopiero planuje zakup konsoli, pewnie wypadnie jakoś w ten weekend, więc moje pytanie jest następujące:

szukać zestawu z grą czy bardziej kupować gołe ps3 a potem najwyżej podmienić dysk?

widziałem w mega avansie ps3 320gb slim z fifa 11 za 1380

podobnie oferują z gt5

cena wygląda na niezła, ale może radzicie jakiś inny zakup

i chciałbym się już pobawić w grudniu, a nie czekać do nowego roku :)

dzięki!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizus co Wy z tymi dyskami....chcecie tam trzymać kolekcje filmów czy 300 gier z PSN ? ?;P dysk 120GB to aż za dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem tak: z kolegą w sobotę przeszliśmy wszystkie sklepy w mieście. Sprawdziliśmy gdzie najtaniej, najlepiej. Cały dzień stracony, ale warto dla zaoszczędzenia 100-200zł bo w końcu to nowa gra :)

A pozatym ja mam dysk 250gb, zajęte mam ledwo 40, w tym zgrywam wszystkie filmy jakie mi się nawiną pod rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii najlepiej brać samą ps3. konsola z dyskiem 120 GB (powinna wystarczyć spokojnie) w cenie od 950 zł do 1.000 zł plus do tego kupić sobie jakieś gry nieco starsze np. Uncharted, Uncharted II, Assasians Creed II, MGS 4, Infamous, killzone 2 i wiele innych w cenie do 60 zł za sztukę na necie. takiej promocji chyba nic nie przebije.

Jeżeli to twój "pierwszy raz" z ps3 to masz napewno wiele zaległości do nadrobienia, więc po co przepłacać za nowości, których cena za pół roku poleci na dół.

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii najlepiej brać samą ps3. konsola z dyskiem 120 GB (powinna wystarczyć spokojnie) w cenie od 950 zł do 1.000 zł plus do tego kupić sobie jakieś gry nieco starsze np. Uncharted, Uncharted II, Assasians Creed II, MGS 4, Infamous, killzone 2 i wiele innych w cenie do 60 zł za sztukę na necie. takiej promocji chyba nic nie przebije.

Jeżeli to twój "pierwszy raz" z ps3 to masz napewno wiele zaległości do nadrobienia, więc po co przepłacać za nowości, których cena za pół roku poleci na dół.

Bardzo dobra rada - i za to dziękuję.

Co sądzicie o ps3 120 gb za 1110 zł w euro rtv ??

Do tego by się przydał jakiś dodatkowy pad , hdmi narazie mi nie potrzebne bo telewizorek jeszcze nie odpowiedni. I do tego bym kupił LBP, Uncharted 1 i może jakiegoś CoDa/borderlands/ RDR

Pytanie tylko gdzie teraz najtaniej konsolę kupić ... czy 1110zł za łysą 120gb, czy ps3 250 gb +hdmi+uncharted 2+infamous za 1379 zł Obie oferty w euro rtv

I to by była moja pierwsza konsola ... co radzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii najlepiej brać samą ps3. konsola z dyskiem 120 GB (powinna wystarczyć spokojnie) w cenie od 950 zł do 1.000 zł plus do tego kupić sobie jakieś gry nieco starsze np. Uncharted, Uncharted II, Assasians Creed II, MGS 4, Infamous, killzone 2 i wiele innych w cenie do 60 zł za sztukę na necie. takiej promocji chyba nic nie przebije.

Jeżeli to twój "pierwszy raz" z ps3 to masz napewno wiele zaległości do nadrobienia, więc po co przepłacać za nowości, których cena za pół roku poleci na dół.

zbawiec

czytasz mi w myslach :) ja mam tak zamiar zrobic jest PS3 w Sony Centre za 1000zl (tak ja ja i kolega pisalismy wyzej)do tego dokupic w media markt BBC 2 + MoH 2010 w cenie 229zl bo chyba dobra oferta jak za dwie gry zastanawiem sie jeszcze nad MAG-iem lub PES11 .W MM jest jeszcze killzone2 za 49zl

PS pawels72 duzo jeszcze zostalo PS3 w manufakturze bo w Łodzi bede dopiero w czwartek. Do CH port lodz troche nie chce mi sie jechac ale w manu jak nie bedzie to bede zmuszony

Edytowane przez niegrzeczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbawiec

czytasz mi w myslach :) ja mam tak zamiar zrobic jest PS3 w Sony Centre za 1000zl (tak ja ja i kolega pisalismy wyzej)do tego dokupic w media markt BBC 2 + MoH 2010 w cenie 229zl bo chyba dobra oferta jak za dwie gry zastanawiem sie jeszcze nad MAG-iem lub PES11 .W MM jest jeszcze killzone2 za 49zl

PS pawels72 duzo jeszcze zostalo PS3 w manufakturze bo w Łodzi bede dopiero w czwartek. Do CH port lodz troche nie chce mi sie jechac ale w manu jak nie bedzie to bede zmuszony

kupowałem dziś około 13 - nie ma ich wystawionych - są tylko dwa zestawy - nie pamiętam z czym - dopiero jak zapytałem to sprzedawca powiedział o tych golasach 160GB po 1000zł - podobno zostało jeszcze 5 - to dobra wiadomość a gorsza, że kilka się sprzedało wczoraj i przedwczoraj. Masz teoretycznie szansę - może zadzwoń tam i poproś żeby Ci przytrzymali.

Edytowane przez pawels72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dość ciekawa jest oferta MM (ale tylko do 9.12). Dzisiaj kupiłem PS3 320GB w zestawie z GT5 plus pad za 1569zł (1380zł + 189zł). MM daje bony upominkowe i za każde wydane 500zł otrzymuje się 50zł w bonie. Można przyjąć, że w takiej konfiguracji konsola kosztuje 1040zł (przy założeniu, że gra i pad są bez zniżki.

Także jak komuś tak jak mi zależało na GT5, to lepszej opcji chyba nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg gazetki oferta jest ważna do 24 grudnia a nie do 9... A oferta bardzo pozytywna.  

Jedyny minus to edycja zwykła GT5, ale i tak warte kupna bo to najlepsza okazja dostępna teraz. 

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę szkoda, bo mnie nie interesuje zbytnio GT5 ... a tanio bym chciał kupić konsolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na myśli że szkoda że nie dali kolekcjonerki, bo takie bundle packi widziałem na Allegro. Ale i tak cena atrakcyjna myślę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takiej ofercie allegro - ps3 120 GB 2 pady + kabel zasilający, USB i kabel do TV oczywiście w komplecie

PUDEŁKO I PARAGON (GWARANCJA 2 lata)

za 999zł licytacja do 1249 na kup teraz ?

Do tego jakaś 1-2 gierki i bym się może w 1200 zmieścił, jakby udało mi się za 1tyś kupić.

wtedy uncharted,killzone i LBP dało by rade kupić do 1200 w sumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM daje bony upominkowe i za każde wydane 500zł otrzymuje się 50zł w bonie.

W którym MM jest taka promocja? Wydawało mi się, że świąteczną gazetkę mają na cały kraj, a nie wierzę żeby o takiej promocji nic nie wspomnieli. Ja nigdzie nie znalazłem informacji o takiej promocji (przynajmniej w Poznaniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Ja zrobiłem sobie bardzo fajne mikołajki i na cały zestaw wydałem 1800zł.

- Konsola PS3 320 GB

- 2 pady dualshock 3

Gry:

- Tekken 6

- Red Dead Redemption

- Uncharted 2

- God of War 1, 2, 3

Filmy:

- Black Hawk Down

Jestem bardzo zadowolony. Tyle się zastanawiałem, że jak teraz pomyślę to mi się śmiać chce! Niedawno przeszedłem gierkę Uncharted 2 i szczerze polecam, bo też bym wybrał blondynę.

Jak ktoś chce zagrać w RDR, Tekken'a czy co tam jeszcze w przyszłości to zapraszajcie do znajomych roztrzepanego buzza astrala pod nickiem SGTMaze haha.

W którym MM jest taka promocja? Wydawało mi się, że świąteczną gazetkę mają na cały kraj, a nie wierzę żeby o takiej promocji nic nie wspomnieli. Ja nigdzie nie znalazłem informacji o takiej promocji (przynajmniej w Poznaniu).

W Rzeszowie tego nie ma.

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym MM jest taka promocja? Wydawało mi się, że świąteczną gazetkę mają na cały kraj, a nie wierzę żeby o takiej promocji nic nie wspomnieli. Ja nigdzie nie znalazłem informacji o takiej promocji (przynajmniej w Poznaniu).

Wrocław, Galeria Dominikańska. Ja też nie wiedziałem o takiej akcji, dopiero na pytanie o jakieś upusty sprzedawca powiedział o tych bonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×