Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

warto kupić ps3 120 gb +pad+hdmi+LBP używka z 8 miechami gwarancji za około 950 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupić ps3 120 gb +pad+hdmi+LBP używka z 8 miechami gwarancji za około 950 zł ?

Z dwoma padami, tak? To się opłaca. Ja swoją 120GB z HDMI i Fifą 10 ale bez gwarancji kupiłem za 850zł. A Ty jeszcze będziesz mieć gwarancję więc cena musi być wyższa lekko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwoma padami, tak? To się opłaca. Ja swoją 120GB z HDMI i Fifą 10 ale bez gwarancji kupiłem za 850zł. A Ty jeszcze będziesz mieć gwarancję więc cena musi być wyższa lekko.

z 1 padem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz tyle promocji i ciekawych ofert, że nie ma sensu kupować używanej.

Chyba, że od znajomego, gdzie możesz sprawdzić działanie, wiesz jak użytkował, etc.

Popatrz po sklepach, zobacz w gram.pl, 3kropki.pl, ultima.pl, itd.

Ale najlepiej kup sobie osobno kilka gier i konsolę, wyjdzie najtaniej

i tak jak będziesz chciał, czyli żadna gra nie będzie na siłę.

Ja póki co zrobiłem tak, kupiłem GT5 EK (250pln), inFamous (49.90pln), Uncharted 2 (49.90pln),

więc zostało mi kupić tanio konsolę z grą RDR i komplecik będzie jak ta lala. :ok:

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz tyle promocji i ciekawych ofert, że nie ma sensu kupować używanej.

Chyba, że od znajomego, gdzie możesz sprawdzić działanie, wiesz jak użytkował, etc.

Popatrz po sklepach, zobacz w gram.pl, 3kropki.pl, ultima.pl, itd.

Ale najlepiej kup sobie osobno kilka gier i konsolę, wyjdzie najtaniej

i tak jak będziesz chciał, czyli żadna gra nie będzie na siłę.

Ja póki co zrobiłem tak, kupiłem GT5 EK (250pln), inFamous (49.90pln), Uncharted 2 (49.90pln),

więc zostało mi kupić tanio konsolę z grą RDR i komplecik będzie jak ta lala. :ok:

Pozdrawiam B)

No właśnie nic ciekawego w tych sklepach nie ma. A w sklepach co mam obok siebie, to mało "czystych" ps3 w dobrej cenie sprzedają. A za zestaw ps3 160-320 +1/2 gierki nie chce płacić 1400+ tylko dlatego że do mniejszego dysku dają "nowość" grę a do większego dysku dają "starsze i/lub więcej gier" żeby cene podbić.

A interesuje mnie zestawik ps3 120+ , 2 pady i do tego najlepiej 1-2 gierki jak LBP /MW2 ... ewentualnie uncharted lub inne 'starsze'. A o taki zestaw to tylko modły do Boga można składać heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś poszukać na różnych stronkach, nie tylko tych, które wymieniłem, przecież nie będę Ci wpisywał wszystkich co do jednej.

Dla przykładu zestaw jaki byś chciał, jest do zdobycia. PS3 320GB + PESS 2011 lub FIFA 2011 + pad + hdmi + ładowarka na dwa pady 1674pln.

Ewentualnie jeszcze jest z grą Little Big Planet 2 też z dodatkami.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś poszukać na różnych stronkach, nie tylko tych, które wymieniłem, przecież nie będę Ci wpisywał wszystkich co do jednej.

Dla przykładu zestaw jaki byś chciał, jest do zdobycia. PS3 320GB + PESS 2011 lub FIFA 2011 + pad + hdmi + ładowarka na dwa pady 1674pln.

Ewentualnie jeszcze jest z grą Little Big Planet 2 też z dodatkami.

Pozdrawiam B)

no przecież wiem :P ale oferowane zestawy w różnych sklepach internetowych jakoś mało mnie przekonują heh.

Szukam czegoś prostego(120-160gb),niedużego (2 pady + gierka) i tanio.

Wracam do szukania hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wyslalem siostre do manufaktury (sony centre) w łodzi po ps3 160gb za 1000 PLN pan powiedzial ze juz nie ma po chwili powiedzial : znaczy sie sa tylko sa zarezerwowane moge pania zapisac jak sie dzis po nia klient nie zglosi to zostawie dla pani prosze zadwonic jutro o godz 10 (czyli dzis) dzwoni do nich i mowia ze jest i ze moga zostawic ja do godz.12:00. ok godz 12:00 siostra do mnie dzwoni i mowi mi ze jestem lzejszy o tysiakabiggrin.gif do zobaczenia na PSNpsbutton.png

PS w saturnie jeszcze moga byc jakies dobre oferty bo obecna gazetke maja do 9-12 wiec jeszcze moeze byc szansa na jakiegos golasa w dobrej cenie przed swietami.POZDRAWIAMhappy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to całkiem ładnie. 160gb za tysiaka też bym kupił. Niestety obecnie w mojej okolicy goły 160gb za 1110 zł jest , a skoro można zaoszczędzić 110zł na konsoli to się dorzuci trochę grosza i będzie drugi pad.

Chociaż, nówka 160gb na allegro kosztuje 1000zł + dostawa.... więc może to też nie najgorsza oferta.

Co o tym sądzicie ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to ?

Goła konsola 160GB nówka za 999zeta. wow

Piekne ps3 160GB za tysiaka

Jak ktoś z Wawy albo z Wrocławia to zazdroszcze. Ja musze dołożyć 35zeta na przesyłke, ale i tak warto :smile:

Już któryś raz z kolei wchodzę do tego sklepu i mnie zaskakują znowu :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupić używkę z anglii 120 gb, 1 pad, hdmi i jakieś 2 gierki za 860-900 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toruń Media Markt Gazetka. "promocja" Ps3 160GB 1149. Niestety markety widząc wasz Hype postanowiły was wydoić. Przed świąteczną gorączką 160GB były w promocji MM po 899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupić używkę z anglii 120 gb, 1 pad, hdmi i jakieś 2 gierki za 860-900 zł ?

Czyli w miarę warto kupić, biorąc pod uwagę, że konsola ma niecałe pół roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem.smile.gif

Właśnie dzwoniłem do Sony Centre w Warszawie na i 160gb za 999zl zostało tylko 2 sztuki. (W tym jedna już moja.)thumbsup.gif

wejn33-> Dobrze, że w pore zobaczyłem twój link, mam PS3 za tysiaczka i nie musze płacić 1350+ biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się załapałem na jedną sztukę :)

Podobno są jeszcze, parę sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakaś różnica pomiędzy PS3 kupionym w Polsce a z zagranicy? Konkretnie Irlandia? PSN itp będzie po polsku? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli niczym się nie będzie różnić? Jak rozumiem teraz robią tak, że jest w każdej wersji konsoli wybór wielu języków w tym polski, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc ! Mam pytanie czy taka oferta :

ps3 120 GB + 2 pady (oryginalne ) za 1000 zł to całkiem dobra oferta ?Będzie to kupione w stacjonarnym ,więc tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS w saturnie jeszcze moga byc jakies dobre oferty bo obecna gazetke maja do 9-12 wiec jeszcze moeze byc szansa na jakiegos golasa w dobrej cenie przed swietami.POZDRAWIAMhappy.gif

Jest golas w Saturnie - 320GB za 1199zł. Niby nie taka zła oferta, ale wolał bym 160GB za 999zł :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W saturnie w Łodzi jest ps3 ale z dwiem grami za 1299zł i kablem hdmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×