Skocz do zawartości
Emir

RAGE

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie miało MP ?

Większość źródeł donosi że tak, nawet twórcy coraz częściej w wywiadach mówią o trybie multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jeszcze do poprawy, ale sporo czasu zostalo. Moze w koncu jakis dobry fps wyjdzie. Ciekaw jestem jakie dostaniemy w multi, czy bedzie bezmyslna sieczka czy moze bardziej innowacyjne tryby gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay wyglada niezle, chociaz bez multi to bedzie klapa, zwlaszcza przy takiej konkurencji (Res3, BF3, MW3)... Nie wiem co to za problem dla ID dorzucic multi, nawet w starym stylu Quake'a - zrobic mapki, porozrzucac na nich bron, dodac standardowe tryby DM/TDM/CTF/Domi itd., zawsze by to bylo cos, a nie kompletnie olali ten aspekt gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda niesamowicie blink.gif. Szczególnie przypadł mi do gustu Settler Gun i ten bumerang happy.gif. A czy to potwierdzone, że nie będzie multi? Jak tak to wielka szkoda, bo ID Software to mistrzowie FPSów xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu "bez multi"? Multi jest potwierdzone w Rage przez samych deweloperów. Nie znamy tylko żadnych szczegółów odnośnie tego trybu. To znaczy sorry, znamy. Będzie inny niż to sobie wyobrażają gracze. Dokładne informacje mają się pojawić w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym trailerze z gnatami muszę zadać małe pytanie, (zaraz dostane pewnie pojazd) czym mam się jarać w tym tytule stawiając naprzeciw F3 i borderlands a z nimi niby rywalizuje, grafiką (srsly!?). Pewnie jęczę ale to wszystko wydaje mi się totalnie bezpłciowe, już widzę jak ludzie będą się spuszczać na obrazki z gry która wersja ma więcej pikseli a nikt nie zada pytania o jakieś ciekawe innowacje które dają fun, czy może ciekawą fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony Natsu, czy każda gra musi być innowacyjna? Może brakuje nam właśnie gier postawionych na sprawdzonych i ogranych schematach. Prawdę mówiąc mam dość gier, które na siłę próbują mi udowodnić jakie to są nowe i niepowtarzalne. Od Rage oczekuje, że będzie niczym Quake 4 lub Wolfenstein w klimacie post apokaliptycznym. To powinno gwarantować dobrą zabawę. W dupie mam czy będzie tam coś bardziej innowacyjnego od bumerangu (chociaż ten jest sam w sobie cool ;p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony Natsu ..................od bumerangu (chociaż ten jest sam w sobie cool ;p )

Po pierwszych trailerach rage byłem w sumie nieco nahajpowany, dziwiłem się dlaczego tak mało o tym tytule się pisze, może miałem zły dzień albo chyba za dużo oczekiwałem i po prostu takie było moje odczucie po tym weapons trailer, tak jakby ktoś wylał na mnie kubeł zimnej wody (może w sumie dobrze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra muszę przyznać, klimat miazga. Przypomniał mi się Doom 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo multi. Żadnych klasycznych trybów nie dostaniemy. Będą dwa. W jednym ścigamy się do checkpointów nawalając do siebie ile wlezie. I drugi co-op na zasadzie Uncharted 2, czyli jakieś wybrane poziomy z singla do przejścia w towarzystwie.

id Software has revealed new info about their upcoming first-person shooter game RAGE built

on id Tech 5 engine. They said the game won't include any traditional

deathmatch multiplayer modes but instead the game will feature two

online modes, Combat Rally and Legends of the Wasteland. This is first

time in history that id Software is releasing game that won't feature and traditional on-foot versus modes.

This news was broken by journalists at Bethesda's pre-E3 event that was held in Park City, Utah.

Combat Rally mod is a checkpoint-based kart race mode where players

race each other to reach checkpoint markers while attempting to shoot

each other out of race. ( Anyone can remember Wacky Races :)? )

Second mode called Legends of the Wasteland is basically a co-op mode

based on parts of maps that can be seen in singleplayer mode. So far,

eight episodes are planned to be included with the box release of the

game.

Also, id Software expects the singleplayer campaign will last between 15-20 hours.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka lipa. Rage bylby idealny do deathmatchu a tutaj takie byle co daja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara szkoła. Skupili się na singlu. To jest dobre nawiązanie do tego na co ludzie najbardziej psioczą w innym temacie o znudzeniu grami. Zamiast dwóch półproduktów dostaniemy jeden ale dopracowany. To nie będzie singiel jak w codzie czy bfie czy innych mohach, tylko coś na kształt Borderlands, czy Fallouta ( Captain Obvious mode on).Tam też nie mamy klasycznego multi, ale grania i tak jest po pas i jeszcze trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Mimo wszystko strasznie szkoda takiego potencjalu. Dead City Trailer mnie zmiazdzyl i Rage stal sie nr 1 na liscie gier oczekiwanych (wyprzedzil nawet mojego ulubionego Battlefielda). Gdyby czas gry w singlu zblizyl sie do tego z Borderlands to bedzie mega miod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne rozwiązanie, to że skupiają się na singlu i świetnej kampanii jest dla mnie po prostu bardzo dobrą wiadomością.

Papki z singlem na kilka godzin i śmiesznym niezbalansowanym i zrobionym na odpieprz się multi jest już aż nadmiar.

Jestem graczem lubującym się w dobrym singlu i tylko singlu, tak jak to kiedyś było.

Trzeba było dopracować singla jak tylko można było, bo inaczej nie było klientów. Teraz wstawiają ten multi gdzie się tylko da i tylko gracze na tym cierpią, bo ni singiel ni multi dopracowane. Oczywiście są wyjątki, ale można je policzyć na palcach jednej ręki...

Cholernie cieszę się, że są jeszcze producenci, którzy nie zapominają o graczach już nieco starszej daty i wciąż kierują do nich swoje produkty.

Śledzę ten produkt od samego początku, a Borderlands w międzyczasie po prostu podsyca pragnienie na tą grę jeszcze bardziej.

Post-apokaliptyczny świat rodem z Mad-Max'a? Biorę w ciemno!

id Software ma u mnie ogromnego plusa za to, że skupiają się na singlu. Oby tylko nie było sztucznego wydłużania rozgrywki poprzez durne trofea, tylko masa misji, które robimy z bananem na gębie. Jak to powiedział kill, stara dobra szkoła i oby tak zostało!

Jeszcze dożyć Dooma4 i będzie zupełna radocha.

No i jeszcze:

Also, id Software expects the singleplayer campaign will last between 15-20 hours.

Czyli sama kampania 15 godzin, a mam nadzieję, że misje poboczne to będzie tak z kolejne +50 godzin.

Ojj, dawno nic od id Software nie było, ale tutaj mam ogromną nadzieję, że wrócą z hukiem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bedzie lepiej niż borderlands - bo te cyferki z tych potworków i system numeryczny obrazeń to mnie zniecheciły a tutaj aż miło bankowo zaciągam - a co do multi to dobrze że tylko coop i jakies wyscigi a do tego długi rozbudowany singiel :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde gra miazdzy suty nie ma co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuć klimat! Mimo, że to kolejny trailer/gameplay na YT to już teraz mogę powiedzieć, że gra będzie świetna :D

Na pewno kupuję, może nie w dniu premiery (fundusze), ale jest to gra, w którą każdy fan klimatów Mad-Max'a musi zagrać.

Podoba mi się "poważne" podejście do rozgrywki. W Borderlands rysunkowa kreska i ogólny charakter gry był bardziej nastawiony na humor.

Tutaj mamy bardziej dorosły produkt, co sprawa, że tytuł przyciąga jeszcze bardziej.

Mam nadzieję, że ta swoboda poruszania się będzie prawdziwa, a nie na zasadzie dojechania wozem z punktu A do B i potem przechodzenie korytarzami z punkty A do B i powrót do wozu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×