Skocz do zawartości
Emir

RAGE

Rekomendowane odpowiedzi

Geniusz woot.gif

miazga ... jeszcze raz miazga

Nom, i to właśnie dlatego tej jesieni zamiast MW3 czy też BF3 to właśnie RAGE wyląduje w mojej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay bardzo zachęcający IMO. Troszkę Borderlands, Fallouta 3, Bioshocka i Bulletstorma. Całość wygląda na klimatycznego FPS'a dającego sporo frajdy i wiele możliwości eksterminowania wrogów. Gra stawia na single, i bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay bardzo zachęcający IMO. Troszkę Borderlands, Fallouta 3, Bioshocka i Bulletstorma. Całość wygląda na klimatycznego FPS'a dającego sporo frajdy i wiele możliwości eksterminowania wrogów. Gra stawia na single, i bardzo dobrze.

dokladnie takie same odczucia plus cosik nowego :) ( ja bym jeszcze dorzucil stalker'a do wyliczanki ) i wlasnie single czyli max przygody - bez fragowania od tego bedzie BF 3 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wywiad z Carmackiem, w ktorym nijako zapowiada RAGE2:

http://www.computera...ideo-interview/

EDIT:

Jak tylko Rage bedzie mial premiere to wszystkie sily pojda w tworzenie kontynuacji najlepszej serii FPS EVER, czyli Dooma 4:

http://www.strategyinformer.com/news/12895/doom-4-multiplayer-to-get-quality-feel-that-rage-has-at-60-fps

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Hail to the king baby, ops sorry nie ta gra

Kurde teraz mam zagrychę Dark souls czy Rage ale chyba obie :tongue: Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być najlepszy singlowy FPS jaki kiedykolwiek powstał, jeśli tylko nie zaniedbali elementów eksploracyjnych, jak drobne gierki, zagadki, różne ścieżki i poukrywane przedmioty. A z tego co właśnie zobaczyłem można się tych elementów spodziewać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez mam nadzieje ze bede sie bawil tak samo dobrze ja przy borderlands a moze i nawet lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje, czy "iron sight" w tej grze jest przedstawiony w formie kolimatorow etc. na caly ekran (w przypadku snajperki rozumiem, ale w przypadku karabinku, wtf?) ? Jest gdzies inny gameplay z inna bronia moze ? Bo jesli tak to ma wygladac to ta gra juz wylatuje z mojej listy.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka po "pustkowiach"

Ta gra, zapowiada się MEGA! Coś czuję że będzie pre-order bo szykuje się minimum gra roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra może być czarnym koniem jesieni. Ja też bym złożył pre-order na tą grę,ale na razie się wstrzymuję. Nie wiem czy Cenega zrobi lokalizację chociaż kinową. Cały czas kontroluję stronę Cenegi i plan wydawniczy. Módlmy siię aby dała napisy polskie do tej gry,ale żeby nie zrąbali sprawy z patachami. Bo gra może albo na pewno będzie genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Mimo wszystko strasznie szkoda takiego potencjalu. Dead City Trailer mnie zmiazdzyl i Rage stal sie nr 1 na liscie gier oczekiwanych (wyprzedzil nawet mojego ulubionego Battlefielda). Gdyby czas gry w singlu zblizyl sie do tego z Borderlands to bedzie mega miod

Sam wątek główny ma starczyć na ok 15godz do tego dojdą zadania poboczne, które wydłużą długość rozgrywki.

Mi banan na twarzy robi się od samego oglądnia filmików z gry. Nie rozumiem dla czego tylu ludzi mówi, że będzie to nie wypał i słaba produkcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, ale liczyłem na to, że gra będzie przypominała klimatem "Mad Maxa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą raczej nie możemy oceniać całkowitego klimatu gry ;)

Ps:

Dostanie się gdzieś pre-ordera za mniej niż 199zł ?

Edytowane przez Mrterminatorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon ma za ~185zl. Ja juz nie moge sie doczekac tego tytulu. Chyba bardziej niz BF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo gdy myślę o BF3 mówię sobie będzie to zajebista gra i tyle, a gdy o Rage (...) To jest coś więcej jest chemia pomiędzy mną, a tą grą. :biggrin:

Bardziej by mnie interesował polski sklep, a tu już poniżej 199zł raczej się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to osobiscie lata seta skad zamowie, byle cena byla dobra. Szkoda, ze nie muve nie ma tej gry na 50% znizki :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą raczej nie możemy oceniać całkowitego klimatu gry ;)

Można. RAGE wygląda na futurystyczną strzelankę SCI-FI, która nijak ma się do wzmiankowanych przeze mnie tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smierdzi mi tu za bardzo SCI-FI'em, tego sie nie spodziewalem, oczekiwalem pure post-apo a nie jakis terminatorow a la 1.40 na filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasi, może być coś ala Borderlands.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×