Skocz do zawartości
Emir

RAGE

Rekomendowane odpowiedzi

Też uświadczyliście doczytywanie tekstur? Gierką naprawdę ładnie wygląda i zapowiada się bardzo ciekawie, tylko to doczytywanie wkurza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie jest doczytywanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu jest na tragicznym poziomie, co się odwrócę to doczytuje, najśmieszniejsze jest to, że na PC też to jest i przy 3gb ram, a gra wygląda jak na ps3, tylko rozdziałka większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytywanie trochę dziwne, ok, jestem w stanie zrozumieć. Za to niektóre ściany, przedmioty? Jak z pierwszego quake :whistling:

Jestem po pierwszej lokacji, klimacik konkretny :thumbsup:

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze tak bedzie ;)

Mam za soba jakies 1,5 h grania ... Klimat miazga widoki miazga ... Giwery plus rozne typy ammo wypas ... Nie ma miejsca na nude

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nawet to doczytywanie tekstur tak nie zabija jak te dlugie loadingi... tez tak macie? czy moze to po prostu moja ps3 nie wyciaga? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niemal wszyscy narzekają na doczytujące się w locie tekstury. Loadingi niestety też do najkrótszych nie należą, cóż trzeba do tego przywyknąć. Ogólnie gierka na plus, bardzo klimatyczna i wciągająca, tyle na razie mogę powiedzieć po niecałych 2h gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dopytam na temat RAGE co ci mają. Mam nadzieje że ktoś mi odpowie.

1. Są elementy RPG? Rozwój postaci,kupowanie broni modyfikowanie. Gra bardziej Borderlands czy Fallout.

2. Jak tło fabularne. Ciekawe?

3. Warta swojej ceny?

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno.

Faktycznie ma tak otwarty świat? Jest tak duży jak w GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dopytam na temat RAGE co ci mają. Mam nadzieje że ktoś mi odpowie.

1. Są elementy RPG? Rozwój postaci,kupowanie broni modyfikowanie. Gra bardziej Borderlands czy Fallout.

2. Jak tło fabularne. Ciekawe?

3. Warta swojej ceny?

Z góry dziękuje.

1.Zadna z tych gier

2.Do dupy

3. WARTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpadł mi kolejny must have z mojej listy - nie, nie kupiłem Rage, po prostu go nie kupie. Doczytujące się tekstury i loadingi zwisają mi jak salceson - po prostu rozgrywka nie trafiła w mój gust. Może i klimatyczne, może ładne, ale ja podziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma prawo do takiej decyzji moze to gra nie dla ciebie zdaza sie ... Generalnie ja polecam fanom brdlnds fallout itp. To jest naprawde dobra gra i warto sie z nia zapoznac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co nie grali niech się nie sugerują opiniami pececiarzy.

Siła gry to nie sprzęt tylko kod gry który na konsoli jest zwyczajnie lepszy

Gra jest zaje...ta

Szkoda tylko ze nie ma nawet napisów pl

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi mowil ze na pc tez doczytuje wiec tak ma byc zreszta to nie jest minusem tej gry bynajmniej nie dla mnie fabyla jako taka nie istnieje wiec po co tu napisy wiadomo questy typu ukradli cos idz im zabierz albo cos nie dziala idz i wlacz jak w bordelands tu nie trzeba ang na zaawansowanym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi mowil ze na pc tez doczytuje

Mój z kolei twierdzi, że u niego wszystko śmiga jak na filmikach bez doczytywania, może to kwestia odpowiedniej konfiguracji.

Co do napisów, nawet gdyby były po polsku, czcionka jest imo tak mała, że przynajmniej mi jest ciężko przeczytać. Na szczęście przy akceptowaniu misji jest wszystko powtórzone :smile:

Zdziwiłem się trochę, jak wracając quadem do garażu nie wyhamowałem przed ścianą i pofrunąłem na szafę :pardon: I ten okrzyk Mohikanina heh.

Znalazłem filmik (bez spojlerów) z quadem

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój z kolei twierdzi, że u niego wszystko śmiga jak na filmikach bez doczytywania, może to kwestia odpowiedniej konfiguracji.

Konfiguracja w Rage na PC nie istnieje. Ta gra nawet nie ma opcji zmiany detali. Po prostu Carmack wypuscil niedorobiona gre pod PC i teraz beda ja musieli na szybko latac by chodzila porzadnie na kazdej konfiguracji sprzetowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gry-online.pl jest filmik z rozgrywki z pc i też jest doczytywanie tekstur, wygląda na to, że tak jest na wszystkich platformach - pewnie naprawią łatką. Loadingi nie są, aż tak uciążliwe, graficznie - szczególnie w pomieszczeniach jest b. dobrze////

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gonciarz na tvgry.pl bardzo dobrze wytlumaczyl dlaczego najprawdopodobniej w tej grze wystepuje doczytywanie tekstur i dlaczego raczej nie da sie tego naprawic zwyklym patchem :)

grafika grafiką, ale fun ze strzelania w tej grze jest niesamowity :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja w Rage na PC nie istnieje. Ta gra nawet nie ma opcji zmiany detali. Po prostu Carmack wypuscil niedorobiona gre pod PC i teraz beda ja musieli na szybko latac by chodzila porzadnie na kazdej konfiguracji sprzetowej

Na piecyku jest konsola dzięki której podobno można zmieniać ustawienia. Oglądnij filmik ONE stronę wcześniej, coś tam wspominają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piecyku jest konsola dzięki której podobno można zmieniać ustawienia. Oglądnij filmik ONE stronę wcześniej, coś tam wspominają.

mozna na PC wlaczyc konsole, ale ktory gracz ma ochote po wlaczeniu gry grzebac w jej ustawieniach w taki sposob? :) jak dla mnie to widac, ze Carmac robil ta gre z mysla o konsolach przede wszystkim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to widac, ze Carmac robil ta gre z mysla o konsolach przede wszystkim :P

Sam to potwierdził, dodając że było to nierozsądne posunięcie. Prace nad Rage zaczęły się 6 lat temu i zasoby sprzętowe konsol wydawały się wystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda bardzo ładnie, ale trochę jest nudnawo, w kółko tylko jedź tam zrób to i wróć tu. Jakoś tak mało się dzieje liczyłem na więcej akcji, może później się rozkręcić jakiś action :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×