Skocz do zawartości
Emir

RAGE

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już zamówiłem i czekam na swoją kopię. Zrezygnowałem z przepremierowego pre-ordera Battlefield 3 właśnie na rzecz RAGE i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Ja na odwrót :biggrin: Najpierw ogram BF3, potem zanurzę się w postapo w wykonaniu ID Software. Tymczasem gra zejdzie nieco z ceny. Cieszę się, że ten tytuł sie pojawił. Zdecydowanie inne podejście niż w Borderlands.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podjadę jutro wieczorem do MM, zobaczę, może już wyłożą. Będzie w sam raz na przerwę między betą a fullem BF3 :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest O B Ł Ę D N A. Tylko tyle powiem. Więcej napiszę jak skończę na PS3. A te wszystkie recenzje można sobie wsadzić. Z zazdrości albo z jakiejś przekory usiłują znaleźć dziurę w całym, wspaniałym, dziele sztuki.

P.S. KopaczK, tej grze bliżej do rpg niż fpsa :) Taki mały tip :)

Napisz może czy wyskakujące tekstury są męczące i jaką masz wersję PS3 (i czy wymieniałeś dysk twardy). Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy leza gdzies juz na polce ( chodzi mi o Wawe ?) jade zaraz do saturna na targowku bo juz mnie nosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kaliszu w MM leżą po 203 na ps i x360, więc podejrzewam że u Ciebie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem ustalić w wawie na dzień dzisiejszy jest kicha z dostępnością...

Edytowane przez jacobee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra właśnie dostała się w moje łapki :biggrin: Niedługo odpalę a wieczorem najprawdopodobniej opiszę wrażenia z tej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez już mam swoją kopię na ps3, ale jednak pogram na pc :) Zapraszam na pw w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest O B Ł Ę D N A. Tylko tyle powiem. Więcej napiszę jak skończę na PS3. A te wszystkie recenzje można sobie wsadzić. Z zazdrości albo z jakiejś przekory usiłują znaleźć dziurę w całym, wspaniałym, dziele sztuki.

P.S. KopaczK, tej grze bliżej do rpg niż fpsa :) Taki mały tip :)

Dzięki za TIP, ale na tę chwilę mam do ukończenie SotC, DEUSy i stare TR. ;) Do tego za miesiąc będzie U3 i SKYRIM. DLatego RAGE pojawi się najwcześniej za rok, o ile w ogóle.

Ciąg dalszy smaczków. :D LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w wersji anarchy w saturnie na targowku za 199 i wieczorem zasiadam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wydać 200zł? Nawet za brak PL?

PS

Czy można chociaż właczyć napisy angielskie? Chodzi mi oto że oprócz angielskich głosów angielskie napisy właczyć.

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC jest wersja PL ( i to pełna ), ale o dziwo gra na PC ma na dzień dzisiejszy więcej bugów i gracze pc narzekają na menu zrobione pod pady. Na IGN wersja PC dostała niższe oceny cząstkowe ze względu na fatalną optymalizacje ( efekt pop-up nawet na silnych PC ). Podobno wersja na PS3 i XBOX 360 ma mniej bugów i działa w 60 FPS, a różnica w grafice nie jest znaczna, co mnie i nie tylko mnie trochę dziwi, każdy wie jak silne są współczesne PC... Oby przy Skyrim się lepiej popisali bo jak wiadomo gry od Bethesty na ps3 niestety tylko w full eng, nawet bez kilku linijek napisów...nie rozumiem polityki Cenegi, ale ja osobiście od nich gry na PS3 nie kupie, chyba, że używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są napisy angielskie, włącza się je pod, uwaga: Audio :smile:

Nie grałem dużo, doczytywanie minimalne, ale co mnie najbardziej zaskoczyło, to to że ta gra chyba naprawdę śmiga w tych 60 klatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co potem truja dupe lub narzekaja uwaga : nie ma pl na ps3 (buahahaha) i doczytuje tekstury wiec chujnia ;) fabula juz dla was nie ma teraz znaczenia :D

Ps . Na takie gry sie czeka QRWA!!!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest swietna, ale ten czas czekania na save i loeading mnie zabije kiedys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem pozamiatany wyglądem gry, wiadomo że doczytuje, że nie wszystko jest super wyraźne, ale krajobrazy, ogólny design i płynność powalają. Dobra wiadomość to możliwość zapisywania stanu gry w dowolnym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość to możliwość zapisywania stanu gry w dowolnym miejscu.

I może jeszcze są klasyczne apteczki zamiast auto-regeneracji życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa bandaze ale auto reg tez jest Ale wiecej nic nie wiem bo jestem na poczatku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa bandaze...

Fajnie.

ale auto reg tez jest...

Niefajnie.

Co nie zmienia mojego postanowienia, że w połowie listopada RAGE zagości mi w napędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał Wonzia o RAGE:

Gra jest świetna, tego się spodziewałem po idSoftware! Jak tylko stanieje to kupuję na 101% bo to są po prostu moje klimatu, kocham coś takiego!

Podobno na PC ma wyjść patch poprawiający tekstury, jestem ciekaw jak z wersją konsolową, chociaż nie robię sobie nadziei, ale nie ma co narzekać bo gra i tak wygląda pięknie wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś online pass, czy można bez tego pyknąć na multi/coop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi padł telewizor więc jak dziś przyjedzie RAGE to nie pogram. Dziękuje, do widzenia, dobranoc ;P Za co?!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×