Skocz do zawartości
Emir

RAGE

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja napisałem, że jest niezbędny (choć i tak bez kart pamięci ani rusz)? 0_o Skorygowałem tylko Twoją wypowiedź o tym, ile miejsca na dysku zajmują poszczególne gry. Czytaj, proszę, dokładnie.

EDIT: @down: To nazywam męczeniem konsoli i zmniejszaniem komfortu grania.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymając się faktów, pamiętajmy o tym, że ta "opcjonalna" instalka jest bardzo istotna. Jeśli jej nie przeprowadzimy, "męczymy" X360, a sama gra może funkcjonować ciut słabiej.

Nie jest, mam Xa od 2-3 lat, przez pierwszy rok bez dysku i gry smigaly az milo (GTA IV bez dysku i na dysku - 0 roznic - a byly mity ze o wiele lepiej chodzi), jedyna roznica ktora mozna uznac za twardy niezaprzeczalny FAKT to glosnosc pracy Xboxa (a raczej napedu). Meczeniem bym tego tez nie nazwal raczej (dvd to nie blu-ray, nie wypala sie tak szybko laser), masz prosty wybor ktory w konsekwencjach jest praktycznie identyczny, bez wiekszych roznic wplywajacych na funkcjonalnosc urzadzenia ni produktu ktory na nim odtwarzasz.

Co do samej gry zas, to denerwuje mnie juz troche ID software, nagle Carmack zaczal sie w mediach udzieliac, coraz wiecej trailerow/screenow/newsow, a prawda jest taka ze ta gra moglaby juz wyjsc wreszcie do cholery. Takie lanie wody nie za bardzo mi sie podoba i sprawia ze jestem coraz mnie pewien tej gry.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

No i co to wnosi do tematu o Rage :blink: ?

Na tym forum wszystkie gry mają takie same wymagania -> telewizor, konsola i pad :thumbsup:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu Hanibal przepraszam chciałem ci dać plusa a ręka mi zadrżała i dała minusa poproszę moda o korektę jeśli można :unsure:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

No i co to wnosi do tematu o Rage :blink: ?

Na tym forum wszystkie gry mają takie same wymagania -> telewizor, konsola i pad :thumbsup:

Na podstawie niskich wymagań sprzętowych możemy przewidywać, że Rage na pc będzie zwykłym portem z konsol. Dla mnie to dobrze bo będę grał na konsoli nie rozumiem tych minusów... :confused:

Edytowane przez Mrterminatorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie niskich wymagań sprzętowych możemy przewidywać, że Rage na pc będzie zwykłym portem z konsol. Dla mine to dobrze bo będę grał na konsoli nie rozumiem tych minusów... :confused:

Ja Ci minusa nie dałem.

Moim skromnym zdaniem Twoja informacja nic nie wnosi do tematu i tyle, ale Ty możesz pisać w swoich postach co chcesz. A minusy .... hmmmm ..... tak inni użytkownicy ocenili Twojego posta :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupota, akurat ta informacja mi się przyda gdyż RAGE akurat będe kupował na pc, nie byłem pewien co do wymagań. Plus dla Ciebie.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze 2 party po ~20 minut kazdy co daje ~40,ale mniejsza z tym. Wyglada zacnie. Zakup edycji specjalnej obowiazkowy

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaoszczędzę 200zł, na coś innego, chętnie bym w RAGE pograł ale brak choć by napisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coż chciałem kupić RAGE,ALE widac najwyrażniej że Cenega ma głeboko w poważaniu konsolowców. Ciężko dać im napisy? Inni potrafią a o nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oceny:

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/rage/critic-reviews

http://www.gamerankings.com/ps3/942656-rage/index.html

Na razie w okolicach 8/10. Szczerze mówiąc spodziewałem się o oczko wyżej. Jeżeli dodamy do tego brak polonizacji, można skreślić RAGE z listy must have jesień 2011. Mój portfel odetchnie z ulgą. Chociaż tak czy siak tysiaka będzie trzeba do końcu roku wydać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham narzekania na brak polonizacji w kazdej grze :biggrin::biggrin:

BF3,Rage i Skyrim na obowiazkowe zakupy do konca tego roku. Zanosi sie na najdluzszy singiel od czasu Borderlands w pieknej oprawie. Nic tylko brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem i czekam na swoją kopię. Zrezygnowałem z przepremierowego pre-ordera Battlefield 3 właśnie na rzecz RAGE i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham narzekania na brak polonizacji w kazdej grze :biggrin::biggrin:

BF3,Rage i Skyrim na obowiazkowe zakupy do konca tego roku. Zanosi sie na najdluzszy singiel od czasu Borderlands w pieknej oprawie. Nic tylko brac

No to się zawiedziesz, bo Rage jest na 10-12 godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek główny. Z wątkami pobocznymi to ponoć ok 25h.

Swoją drogą niezła padaka z wersją pc.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest O B Ł Ę D N A. Tylko tyle powiem. Więcej napiszę jak skończę na PS3. A te wszystkie recenzje można sobie wsadzić. Z zazdrości albo z jakiejś przekory usiłują znaleźć dziurę w całym, wspaniałym, dziele sztuki.

P.S. KopaczK, tej grze bliżej do rpg niż fpsa :) Taki mały tip :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest O B Ł Ę D N A. Tylko tyle powiem. Więcej napiszę jak skończę na PS3. A te wszystkie recenzje można sobie wsadzić. Z zazdrości albo z jakiejś przekory usiłują znaleźć dziurę w całym, wspaniałym, dziele sztuki.

P.S. KopaczK, tej grze bliżej do rpg niż fpsa :) Taki mały tip :)

To świat jest w końcu otwarty czy zamknięty? Jak prezentuje się prowadzenie pojazdów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×