Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mysle ze dobrze ze wyzeruja. Beta to beta, a nuz cos zmienia w finalnej.

Ja wiem ze kagan juz ma odznake koloru innego niz wszyscy i pewnie platyne tez, ale faktycznie przynajmnie psychologicznie powinno byc po rowno na starcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od waszej kłótni, po becie U2 można zobaczyć, że polski XBM faktycznie może być w tym roku(zgodnie z zapowiedzią na dzisiejszej konferencji SCEP). Bo jeśli np. kontroler się wyłączy a gra jest nadal włączona(funkcja oszędzania energii czy coś) to wyświetlający się napis, że kontroler nie jest podłączony jest już po polsku, a nie po angielsku. To miło, że SCEP się tak stara(lokalizacje, wybór jezyka w grze, polski XBM). Ode mnie mają wielkie brawa na stojąco.

Edytowane przez MBeniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od waszej kłótni, po becie U2 można zobaczyć, że polski XBM faktycznie może być w tym roku(zgodnie z zapowiedzią na dzisiejszej konferencji SCEP). Bo jeśli np. kontroler się wyłączy a gra jest nadal włączona(funkcja oszędzania energii czy coś) to wyświetlający się napis, że kontroler jest nie podłączony jest już po polsku, a nie po angielksu. To miło, że SCEP się tak stara(lokalizacje, wybór jezyka w grze, polski XBM). Ode mnie mają wielkie brawa na stojąco.

No, dobrze, że po 3 latach coś ruszyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące trybu co-op. Ktoś może wie czy będzie można bawić się na jednej konsoli tak jak to było w RE5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od waszej kłótni, po becie U2 można zobaczyć, że polski XBM faktycznie może być w tym roku(zgodnie z zapowiedzią na dzisiejszej konferencji SCEP). Bo jeśli np. kontroler się wyłączy a gra jest nadal włączona(funkcja oszędzania energii czy coś) to wyświetlający się napis, że kontroler nie jest podłączony jest już po polsku, a nie po angielsku. To miło, że SCEP się tak stara(lokalizacje, wybór jezyka w grze, polski XBM). Ode mnie mają wielkie brawa na stojąco.

Cudowna informacja jak dla mnie. Chodziażby spolonizowali XMB. Już PSS nie jest tak ważne.

Mam pytanie dotyczące trybu co-op. Ktoś może wie czy będzie można bawić się na jednej konsoli tak jak to było w RE5?

Chyba nie będzie takiego Co-opa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie trochę, to powinna być opcja żeby ludzie którzy dopiero zaczeli, grali razem ponieważ wchodzę na gre, a tu koleś ma 30lvl i każdego kosi.

Równie dobrze jakby każdy z nich zainstalował dopiero warcrafta 3 i bym ich zniszczył tower rushem w 2min.

To ja chyba z toba gralem,Ja mam 32 lvl. Nie no multi wymiata jest doskonale (podobne do tych jakie ma KZ2 i HALO lub MW. Aha i jeszcze jedno dobrz ze licza sie umiejetnosci w multi a nie jakies popierdolki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecei co mnei razi najbardziej? nie nie dluuuugi czas oczekiwania na mecz, i nie to ze wiekszosc nei gra w IMHO najlepszy tryb plunder tylko DM. chodzi o poziom polskich graczy Oo no ludzie, za grosz kultury. jak jest polak to musze go od razu mutowac bo co 2 slowo slysze kurwa, innych textow juz cytowal nie bede. no wezcie ogarnijcie sie ludzie. po prostu poziom niektorych graczy to dno + metr mulu. nie tylko w U2 oczywiscie, ale akurat dzis miale mdzien prawie z samymi polakami i... oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc po prostu byla zalosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siopaki a ja z takim pytaniem. Bo zawsze jak cghce zaczac gre to jestem Dowodca druzyny. Czy to tak zawsze sie robi ? nie mozna sie dolaczyc do kogos ? Ale nie daje oczywiscie na STWORZ WLASNA GRE bo wlasnie nie chce stwarzac , chce dolaczyc do jakiejs druzyny. A mi sie zawsze robi ze ja jestem dowodca i czekam i czekam na kogos kto dolaczy do mojej druzyny.... Sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... czas zdac relacje z tego co zobaczylem...

Zaczne od minusow jako ze ich jest naprawde niewiele

-dlugie wyszukiwanie graczy

- O - czesto ratujac tylek staram sie przetoczyc , a postac zamiast spierniczac przed gradem granatow przykleja sie pod plotek i efektownie wylatuje na orbite... (to samo na crushing w 1 czesci - chcac przekoziolkowac na drugi koniec placu czesto po drodze postac przyklejala sie sie sciany frontem do przeciwnika xD)

- tryb gry only rocket launchers...

- to bedzie troche dziwny minus... moze to u mnie tak tylko przez jakies spowolnienie lacza... ale mam wrazenie ze POCISKI (z gnatow i karabinow) leca ZA WOLNO! mam nieodparte wrazenie ze pociski leca dosc wolna przez co ciezko utrafic przeciwnika gdy ten biegnie...

-walka na piachy... jak dochodzi do bliskiego kontaktu to czesto mashujemy [] i zabijamy przeciwnika oraz sami zostajemy zabici przez przeciwnika ktory rowniesz mashuje []... mysle ze przydalby sie jakis lepszy system walki na potrzeby multi... jakis block zwiazany z timingiem czy cos...

Okej... minusy troche czepialskie ale wypisalem to co mnie irytowalo najbardziej... przejde teraz do glownego opisu oraz plusow

No to zaczne od zmian towarzyszacych kazdej kolejnej gry z cyklu czyli grafika i efekty...

No musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem ilosci szczegolow terenu. Rozwalona uliczka miasta , plac , swiatynia - naprawde klimatyczne i przepiekne miejscowki , GENIALNE oswietlenie no i w koncu wybuchy granatow wygladaja o niebo lepiej... ogolnie wybuchy duzo lepiej wygladaja...

Teraz audio... o ile po odpaleniu pierwszy raz pierwszej czesci Uncharted glosy pukawek wydawaly mnie sie smieszne i nierealistyczne o tyle z czasem przywyklem lecz nadal uwazam ze dzwieki wystrzalow to byla lipa... natomiast w U2 jest duzo lepiej... Dzwiek wystrzalow i wybuchow jest bardzo dobry... muzyka zreszta tez...

No i sam klimat i miodnosc gry stoi na najwyzszym poziomie... jak ma sie zgrana paczke to jak sie tak leci i pod sciane przykleia i tak nacieramy zmiatajac przeciwnikow jak zombie to czuje sie jak jakis komandos sil specjalnych ^^ Sama frajda z rozgrywki jest bardzo duza... ciezko mnie bylo od TV oderwac ale uczyc sie trzeba xP Gra moze realistyczna nie jest ale jest MEGA FUN!

Ogolnie rzecz biorac nic nie cieszy mnie tak bardzo jak fakt ze tworcy zmienili wszystko to co mnie irytowalo w 1 czesci... widac ze ucza sie na bledach i sluchaja krytyki ludzi... wyszlo to grze na dobrze i mysle ze Single bedzie idealny...

+grafa

+muza

+fun

+dzwiek

+stabilnosc łącz

+fun

+klimacik

+roznorodne typy rozgrywki (np. pistols only itp)

+fun

+animacja

+poprawienie bledow z 1

+miodnosc

+relaksujaca rozgrywka na zimowe wieczory z kumplami przy piwku ^^

+design map - ladne i przemyslane

+losowe eventy podczas starc (np Czolg czy Helikopter pojawiajacy sie na mapce)

16 lece do sklepu i mozecie oczekiwac recenzji z mojej strony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urlop w pracy zaklepany od 15-go :D Mam nadzieje, ze nie bedzie podobnych jaj co z batmanem, ktorego do dzisiaj nie mogę kupic w zadnym sklepie w kraku bo zamowiono po 7 - 12 sztuk lol Ehhhh, jeszcze dwa tygodnie. Juz sie nie moge doczekac tego dnia. Jak za dawnych, pieknych czasów kiedy sie nie pracowalo. Pobudka o swicie, buty na nogi i w rejs po krakowie w poszukiwaniu mojego skarbu :D Nathan is back :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze taka uwage. od czasu grania w bete, tryb domination czy jak to sei tam nazywa gralem ze 2 razy i wciaz nei moge tego pojac. to gra sie dopoki ktos nie przejmie wszystkich pointow? przejete przez przeciwnika mozna odbic czy nie? i wystarczy stanac obok nich zeby zaczynaly sie rpzejmowac, albo odzyskiwac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urlop w pracy zaklepany od 15-go :D Mam nadzieje, ze nie bedzie podobnych jaj co z batmanem, ktorego do dzisiaj nie mogę kupic w zadnym sklepie w kraku bo zamowiono po 7 - 12 sztuk lol Ehhhh, jeszcze dwa tygodnie. Juz sie nie moge doczekac tego dnia. Jak za dawnych, pieknych czasów kiedy sie nie pracowalo. Pobudka o swicie, buty na nogi i w rejs po krakowie w poszukiwaniu mojego skarbu :D Nathan is back :D

Ja kiedyś byłem no-lifem w wowa... ale nie sądziłem, że można być w uncharteda xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@c00kiemonstah:

Trzeba przejmowac punkty w kolejnosci 1,2,3.. albo 5,4,3... itd., zaznaczone na zolto na mapie, druzyna, ktora przejmie wszystkie wygrywa runde. Najnudniejszy tryb IMO bo przy dobrej ekipie mozna zakonczyc gre ponizej pol minuty...

A co do uwag odnosnie multi, to szkoda, ze meele jest tak strasznie ograniczony, pare ruchow, ktore widzialem na filmikach z singla nie raz by sie przydaly na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@c00kiemonstah:

Trzeba przejmowac punkty w kolejnosci 1,2,3.. albo 5,4,3... itd., zaznaczone na zolto na mapie, druzyna, ktora przejmie wszystkie wygrywa runde. Najnudniejszy tryb IMO bo przy dobrej ekipie mozna zakonczyc gre ponizej pol minuty...

A co do uwag odnosnie multi, to szkoda, ze meele jest tak strasznie ograniczony, pare ruchow, ktore widzialem na filmikach z singla nie raz by sie przydaly na multi.

ale mzona odbijac juz przejete punkty czy nie? nie wiem czy nudny gralem ze 2 razy ja kwpsomnialem :P najbardziej jednak podoba mi sie plunder :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna przejmowac punktow przeciwnika, tych czerwonych, jedynie neutralny zolty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna przejmowac punktow przeciwnika, tych czerwonych, jedynie neutralny zolty.

to jzu wiem czemu sterczalem tam jak glupi but sam :D thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie czy naprzyklad takie granie w trybie deatmach bedzie dostepne do wyboru czy tez lososwo? Bo jak wiadomo trzeba głosować. Mam nadzieję , że bedą osobne tryby naprzyklad do snajperek jak i do pistoletów. Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest za tryb machina ? Sa takie tryby już dostępne

Edytowane przez KnodrPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domination , Plunder ? Wyscie wszyscy po ENG. poinstalowali ta gre ? Ja mam tylko STARCIE DRUZYN, ZADANI, CEL w TRYBIE KOOPERACJI i ARENA W TRYBIE KOOPERACJI chyba tyle....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mialem wczoraj problemy z podlaczeniem sie do jakiejs gry ?

Jak juz po 5min łaskawie skonczylo sie "Łączenie", to po wyborze gry oczekiwanie na przeciwnikow konczylo sie fiaskiem. 15 min i nic.

Na laczu 1mega nie powinno byc az takich problemow chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie czy naprzyklad takie granie w trybie deatmach bedzie dostepne do wyboru czy tez lososwo? Bo jak wiadomo trzeba głosować. Mam nadzieję , że bedą osobne tryby naprzyklad do snajperek jak i do pistoletów. Ktoś coś wie na ten temat?

juz sa takie tryby. Jest Pistoles and Sniper Rifles i Pistols and Grenades.

co to jest za tryb machina ? Sa takie tryby już dostępne

Machinima to tryb do robienia wlasnych filmow na bazie engine'u U2.

Domination , Plunder ? Wyscie wszyscy po ENG. poinstalowali ta gre ? Ja mam tylko STARCIE DRUZYN, ZADANI, CEL w TRYBIE KOOPERACJI i ARENA W TRYBIE KOOPERACJI chyba tyle....

Tak, czesc z nas ma gre po angielsku bo nie podoba nam sie tlumaczenie albo wolimy po prostu ten jezyk.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mialem wczoraj problemy z podlaczeniem sie do jakiejs gry ?

Jak juz po 5min łaskawie skonczylo sie "Łączenie", to po wyborze gry oczekiwanie na przeciwnikow konczylo sie fiaskiem. 15 min i nic.

Na laczu 1mega nie powinno byc az takich problemow chyba?

1MB to nie jest dobre lacze, mimo wszystko, jesli pierwsze 2-3 minuty ci nie znajdujde graczy, wyjdz i wejdz jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1MB to nie jest dobre lacze, mimo wszystko, jesli pierwsze 2-3 minuty ci nie znajdujde graczy, wyjdz i wejdz jeszcze raz :)

Ja mam szybkie lacze i mi znajduje szybko graczy. Ewidentnie ma to znaczenie w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz :)

niestety do mnie nic szybszego zwiazanego z internetem nie dociera ;) jednak KZ2 czy Shift online smigaja az milo. Zadnych zaciec czy przestojow. W sumie jak U2 juz sie polaczy i znajdzie graczy to tez smiga bez zadnych problemow.

Tylko to szukanie graczy dlugo trwa. No ale mimo wszystko gra warta czekania tych kilku chwil by online pociepac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×