Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie ma informacji na jakim poziomie trudności trzeba przejsć arenę.

Jedyny warunek - przetrwać 10 rundę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Survival - przetrwaj 10 rund

Gold Rush - przetrwaj 10 rund

Siege -przetrwaj 10rund

są to 3 najprostsze trofea dlc w uncharted 2, uwierz serio !!

Na crushingu trzeba przejsc KOOPERACJA PRZYGODA wszystkie trzy mapki, zeby dostac trofeum

Takze i na poziomie HARD , ale zaznaczam nie działa to tak jak w singleplayer, ze przejdziesz crushing i wpada za HARD, tu trzeba przejsc oba poziomy trudnosci osobno

A tak ogolnie to mi wszystkie trofea wpadły, ( nie mogą nie wpasc )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawa załatwiona, trofki wpadły - nie doczytałem że trzeba przetrwać "przy życiu" 10 rund... tak się składało że zawsze w 6 nikt nie zdążył mnie zreanimować i... no właśnie :-) Znalazła się dobra ekipa, daliśmy radę.

Co do kooperacji - HARD załatwiony, do CRUSHING'a nie mam chętnych narazie :-)

Czekam na patch do U3, a w międzyczasie postanowiłem przejść kolejny raz poprzednie 2 części gry... i dozbierać brakujące trofea :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawa załatwiona, trofki wpadły - nie doczytałem że trzeba przetrwać "przy życiu" 10 rund... tak się składało że zawsze w 6 nikt nie zdążył mnie zreanimować i... no właśnie :-) Znalazła się dobra ekipa, daliśmy radę.

Co do kooperacji - HARD załatwiony, do CRUSHING'a nie mam chętnych narazie :-)

Czekam na patch do U3, a w międzyczasie postanowiłem przejść kolejny raz poprzednie 2 części gry... i dozbierać brakujące trofea :-)

moge ci pomoc przejsc crushing, jest łatwy, serio ! ID bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Wam się za pierwszym razem znaleźć wszystkie skarby? Bo ja jestem chyba na 16 rozdziale i myślę że jak znajde połowę to będzie dobrze...może coś YT pomoże:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Wam się za pierwszym razem znaleźć wszystkie skarby? Bo ja jestem chyba na 16 rozdziale i myślę że jak znajde połowę to będzie dobrze...może coś YT pomoże:)

Coś Ty, mi się nie udało nawet za drugim, musiałem posiłkować się filmikami z YT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi przypomni jak się robiło trik, który pozwalał posiadać nieskończoną amunicję na Miażdżącym, jeśli go jeszcze nie przeszedłem?:D

Przyłączam sie do pytania... :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodze teraz crushing i musze powiedzieć, że nieźle daje w kość. Szczególnie mnie wykończyła walka z tym lamusem na końcu pociągu. Chyba próbowałem ze 100 razy (fck!). No ale wkońcu się udało, mam 54 % gry myślę, że spokojnie już teraz będzie. Bynajmniej do samej końcówki, bo tam też trzeba się troche nagimnastykować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodze teraz crushing i musze powiedzieć, że nieźle daje w kość. Szczególnie mnie wykończyła walka z tym lamusem na końcu pociągu. Chyba próbowałem ze 100 razy (fck!). No ale wkońcu się udało, mam 54 % gry myślę, że spokojnie już teraz będzie. Bynajmniej do samej końcówki, bo tam też trzeba się troche nagimnastykować :)

pamiętam to... miałem podobnie ;) a jak problemy to youtube i do przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YouTube naszym sprzymierzeńcem ;D Ale mimo tej "rozpaczliwej walki" U2 uważam za świetny i obowiązkowy tytuł dla każdego posiadacza PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YouTube naszym sprzymierzeńcem ;D Ale mimo tej "rozpaczliwej walki" U2 uważam za świetny i obowiązkowy tytuł dla każdego posiadacza PS3.

...i zdecydowanie lepszy od U3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepszy od U3, w Uncharted 2 mozna grać w nieskończonosc w multiplayer ż do ostatniego LEVELU, multum zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobię platnykę w U2 (a już nie dużo zostało, ale to wiadomo - zależy od czasu) biorę się kolejno za U1 i U3. Całą tą serię chcę zrobić na "platynę" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobię platnykę w U2 (a już nie dużo zostało, ale to wiadomo - zależy od czasu) biorę się kolejno za U1 i U3. Całą tą serię chcę zrobić na "platynę" :)

Wyplatynować serię :thumbsup: Dobre!

Multi z U3 serio jest słabe? Coś czułem, że Naughty Dog da lepszego multi w zamian za "nieco" gorszego singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyplatynować serię :thumbsup: Dobre!

Multi z U3 serio jest słabe? Coś czułem, że Naughty Dog da lepszego multi w zamian za "nieco" gorszego singla.

Nie chodzi tyle o to że jest słabe (bo nie jest), a raczej o to że jest niedorobione, wygląda jakby było tworzone w pośpiechu, zostawiono dużo błędów i wprowadzono kilka złych rozwiązań. Multi w U2 jest lepsze o kilometry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadowoleni faktem osiagnięcia ogromnego sukcesu z Uncharted 2: Among Thieves, chcieli zrobić grę jeszcze lepszą, ale nie do konca im wyszło, Faktycznie multiplayer jest troszeczkę "niedorobiony", singleplayer trzyma w napięciu tak samo jak w poprzednich częściach, Uncharted3 w singlu przeszedłem dwa razy i juz mi sie nie chce więcej ! Multi też trochę pograłem, ale jednak cały czas ciągnie mnie powrót do U2, które jest w "mojej" ocenie lepsze od U3 !

Jeszcze jedno: w uncharted 3 zamiast wymyslić jakieś nowe DLC (dodatkowe trofea i mapy) to dali podstawowe mapy z multi UNCHARTED 2 tylko w pustynnym klimacie, mówię tu o zapowiedzianym dlc map=packu ( FORT i jaskinia lodowa ) >>> ( jakby nie mogli stworzyć czegoś nowego - no aprzecież to kosztuje jakieś 89zł ), na plus zasługują postacie z U2 w DLC,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi przypomni jak się robiło trik, który pozwalał posiadać nieskończoną amunicję na Miażdżącym, jeśli go jeszcze nie przeszedłem?:D

1. Przechodzisz grę na wymagającym.

2. Rozpoczynasz grę na miażdżącym.

3. Po przejściu pierwszej misji wróć do menu głównego, zmień poziom trudności na wymagający. Wejdź w sklepik i kup nieskończoną amunicję bądź też inne zabijanie wroga jednym strzałem, a potem te ułatwienia włącz.

4. Zmień poziom trudności znów na miażdżący.

5. Kontynuuj grę i zabijaj wszystkich po kolei niczym Rambo. :3

Mam nadzieję, że pomogłem. : D Sam przechodzę grę drugi raz na wymagającym, a potem biorę się za miażdżący. Myślę, że trick zadziała. XD"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce zrobix platyne w u2... i zostalo mi tylko przejscie na crusching! i 50 skarbow :D

pozniej wziasc sie za 1 czesc i tez zrobic platynke :D

a na koniec u3:D :D

A to jest najlatwiejszy sposob na przejscie Lazarevicza :D :D :D

Edytowane przez pegaz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziś już 68 % gry :) Wiadomo, nie ma dużo czasu, ale zawsze coś :) Myślę, że przy dobrych wiatrach do końca tygodnia wpadnie platynka, chociaż różnie z tym może być :P W środe kompletnie czasu nie będzie, w czwartek wywiadówka (:D) a w piątek nie ma mnie całą noc.. Ale może jakoś się wyrobię ;D A najlepsze jest to, że fun z gry jest taki sam jak przechodziłem grę po raz pierwszy ! :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie zaprosić. chętnie pogram z polakami. :) gram co jakiś czas.

PSNID - ketrab110

Edytowane przez ketrab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

czy ktos sie orientuje czy uncharted 2 platynowa edycja kupiona w uk bedzie miala jezyk polski? 3ka nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

czy ktos sie orientuje czy uncharted 2 platynowa edycja kupiona w uk bedzie miala jezyk polski? 3ka nie ma :(

Dwójka również niestety nie będzie miała. :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujesz gre w Wielkiej Btutanii to masz tylko angielski język i reszte bez POLSKIEGO

ja chce zrobix platyne w u2... i zostalo mi tylko przejscie na crusching! i 50 skarbow :D

pozniej wziasc sie za 1 czesc i tez zrobic platynke :D

a na koniec u3:D :D

A to jest najlatwiejszy sposob na przejscie Lazarevicza :D :D :D

A to jest dla poczatkujacych sposób, przejdż sam tak jak ja, to wtedy możesz z siebie byc dumny!!

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujesz gre w Wielkiej Btutanii to masz tylko angielski język i reszte bez POLSKIEGO

A to jest dla NooBa sposób, przejdż sam tak jak ja, to wtedy możesz z siebie byc dumny!!

ja tylko podalem link do filmiku, kto ci powiedzial ze ja tak przechodzilem lazarka???

a tobie kto udowodni ze tak go nie przechodziles...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×