Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że jest w multi cover system. Szkoda że co-op'a nie pokazali bo na ten tryb najbardziej liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi U2 będzie miało klimat i fabułe (nie wiem czy nie lepszą ni U1).

@KopaczK a czy U1 nie było strzelaną ? (Prawie)

Gra klimat będzie miała, bo postać głównego bohatera jest rewelacyjna, do tego ND zwykle stara sie wydawać dopracowane gry.

Imho U1 było przygodową grą akcji.

Nie wygląda najgorzej, U1 to też była strzelanina bo chyba grą logiczną nazwać jej nie można było.

Strzelanina to gierka w której jesteś w stanie wpaść w tłum ludków i jeszcze z tego jakoś wyjść. W U1 każdy bład był wypunktowywany przez oponenta i kończył się zgonem. Co więcej, sam fakt występowania w grze wątku strzelania do przeciwnika nie świadczy o tym, ze taki prosukt jest FPS/TPSem. Z grubsza każda gra może być podciągnięta pod którąś z tych 2 kategorii, a pozostałe pod mordoklepki. Dlatego uważam, że UNCHARTED nie jest strzelanką.

Dobrze że jest w multi cover system. Szkoda że co-op'a nie pokazali bo na ten tryb najbardziej liczę.

Mam nadzieję, że jakoś to wyjdzie sensownie. Kurcze nie powinno się bać nowości, ale U1 był tak dobry, że żal byłoby oglądać nieudaną kontynuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że jest w multi cover system. Szkoda że co-op'a nie pokazali bo na ten tryb najbardziej liczę.

również się z tego cieszę. Na jego braku według mnie stracił Killzone 2 bo sama w sobie powolna gra stała by się chociaż odrobinę bardziej taktyczna i żaden złamas z rakietnicą nie robiłby partyzantki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KopaczK przestań, jaki błąd wypunktowany. Może na ostatnim poziomie, bo tak to zawsze dało się odczekać i mieć na nowo pełnie życia. Dla mnie to strzelanina, żadnych praktycznie zagadek, tylko parcie do przodu i zabijanie kolejnych piratów aby dojść do następnej planszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@KopaczK przestań, jaki błąd wypunktowany. Może na ostatnim poziomie, bo tak to zawsze dało się odczekać i mieć na nowo pełnie życia. Dla mnie to strzelanina, żadnych praktycznie zagadek, tylko parcie do przodu i zabijanie kolejnych piratów aby dojść do następnej planszy.

Może i da się do tego tak podejść. Jak dla mnie gra jest ciekawsza i bardziej wartościowa od takiej "strzelanki", ale może się mylę. Choć uważam, że jeśli strzelanie jest tylko częścią gry i do jej ukończenia potrzeba zręczności i wprawy w skakaniu, bieganiu i, po części, główkowaniu, to nazywanie jej "strzelanką" jest jakieś takie uwłaczające...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt wam nie będzie kazał grać w multi. Nierozumiem tego narzekania, dla mnie U1 to jedna z najlepszych gier na ps3, ale brakowało czegoś więcej żeby na dłużej pozostać przy jedynce. I teraz panowie z Nauthy Dog nam to dają... Zobaczymy jak to wyjdzie, ale po filmikach widać, że sterowanie i gameplay się za dużo nie zmienił co jest wielkim plusem.Więc tylko pozostaje nam czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież nikt wam nie będzie kazał grać w multi. Nierozumiem tego narzekania, dla mnie U1 to jedna z najlepszych gier na ps3, ale brakowało czegoś więcej żeby na dłużej pozostać przy jedynce. I teraz panowie z Nauthy Dog nam to dają... Zobaczymy jak to wyjdzie, ale po filmikach widać, że sterowanie i gameplay się za dużo nie zmienił co jest wielkim plusem.Więc tylko pozostaje nam czekać...

To bardziej strach przed zepsuciem single`a niż narzekanie na multi jako takie, choć i tak uważam, ze taki multi do tej gry nie pasuje. Równie dobrze ludzie z CD mogli zrobić taki sam w TR LEGENDS. ;)

Dobra, już nie marudzę. Mam nadzieję, ze będzie to strzał w dziesiątkę i spotkamy się w sieci na multi w UNCHARTED2. :)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie otwiera się. :P BTW czy podawanie POLY jako źródła nie jest ździebko ryzykowne? :>

trailer na poly jest identyczny jak na GT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze bedzie tak wspaniala jak pierwsza czesc przy ktorej to niemal zemdlalem z podniecenia DOSLOWNIE !!!!!:) mialem filmik jak brat mnie nagrywal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze bedzie tak wspaniala jak pierwsza czesc przy ktorej to niemal zemdlalem z podniecenia DOSLOWNIE !!!!!:) mialem filmik jak brat mnie nagrywal :)

Jedynkę ukończyłęm na 100% i nie znudziłą mi się jeszcze. mam nadzieję, że będzie tak i z drugą częścią.

BTW ciekawe jak wypadnie grafika, tzn. rozdziałka i dodatkowe efekty wizualne. W U1 była rewelacyjna woda, teraz zapowiadają naturalny śnieg, bardzo mnie to ciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak inni liczę, że single będzie priorytetem, a w multi to będę grał, jeśli nie będzie lagować przy moim radiowym 512 ;/

No i niech obędzie się bez pająków ;)

EDIT:

"Pająków"?

Widzisz, mam arachnofobie więc woałbym się obyć bez tych zwierzątek ;p

A skąd mi to przyszło na myśl? Już w pierwszym Uncharted miały być pająki (wypowiedzi twórców i concept arty), ale dzięki bogu zrezygnowali. Kiedyś słyszałem, że mają wiele poziomów niewykorzystanych w jedynce. Stąd mam obawy...

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak inni liczę, że single będzie priorytetem, a w multi to będę grał, jeśli nie będzie lagować przy moim radiowym 512 ;/

No i niech obędzie się bez pająków ;)

"Pająków"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw przed tą częścią muszę nadrobić zaległości z jedynką. Liczę na świetny tytuł. Singiel multi i co-op :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, mam arachnofobie więc woałbym się obyć bez tych zwierzątek ;p

A skąd mi to przyszło na myśl? Już w pierwszym Uncharted miały być pająki (wypowiedzi twórców i concept arty), ale dzięki bogu zrezygnowali. Kiedyś słyszałem, że mają wiele poziomów niewykorzystanych w jedynce. Stąd mam obawy...

No i wszystko jasne. :)

Ja najpierw przed tą częścią muszę nadrobić zaległości z jedynką. Liczę na świetny tytuł. Singiel multi i co-op :)

Warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie ale jakoś nie mam kiedy. Mam teraz w co grać a przymierzam się jeszcze do cod 5 :) prawdopodobnie wakacje z uncharted ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Pająków"?

może nie chciał spoilerować. Ja też mam nadzieję, że tych "pająków" nie będzie, chociaż przeciwko Yeti majaczącemu się jako sylwetka w tle podczas jakiegoś górskiego levelu nic bym nie miał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może nie chciał spoilerować. Ja też mam nadzieję, że tych "pająków" nie będzie, chociaż przeciwko Yeti majaczącemu się jako sylwetka w tle podczas jakiegoś górskiego levelu nic bym nie miał ;)

Czemu nie, byle nie byli to jacyś "zmutowani" tubylcy. Tak czy siak, zapowiada sie super gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie, byle nie byli to jacyś "zmutowani" tubylcy. Tak czy siak, zapowiada sie super gra. :)

Fajnie jakby dali jakiś zombiaków żeby w niektórych miejscach naprawdę straszyło xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jakby dali jakiś zombiaków żeby w niektórych miejscach naprawdę straszyło xD.

Niebiosa uchowajcie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jakby dali jakiś zombiaków żeby w niektórych miejscach naprawdę straszyło xD.

Nie robmy z Uncharteda Resident Evil, moim marzeniem jest zeby nie przekombinowali z potworami jak to bylo w 1 czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie robmy z Uncharteda Resident Evil, moim marzeniem jest zeby nie przekombinowali z potworami jak to bylo w 1 czesci.

Tylko, że na tych ''potworkach'' i na ich klątwie opierała się fabuła, która, jak sami wiemy była świetna :D . Mi te potworki nie przeszkadzały. Poziomy z ciasnymi bunkrami przynosiły ze sobą trochę grozy, jeśli się grało w nocy ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
O w ryj... Ale dno. Zrobili z tego strzelankę... Ja pierniczę, ale badziew... Jedyne co pociesza to zapewnienia, że single player mode nic nie stracił, ale marna to pociecha. Zrobili z super gry przygodowej rąbankę a'la Gyrosy...
Z drugiej jednak strony, w jaki inny sposób mieliby skonstruować tryb MP? Na moje, całość raczej pasuje do ogólnej budowy gry, a patrząc na dawną kampanię reklamową jedynki - przedstawione dotychczas materiały mogą i tak ulec znacznemu poprawieniu.
To bardziej strach przed zepsuciem single`a niż narzekanie na multi jako takie,
Tylko chyba nie wziąłeś pod uwagę, że tym razem ND miało na wstępie praktycznie gotowy silnik. Dobra, wprowadzili jako takie usprawnienia graficzne, czy po prostu nowe, odświeżone efekty otoczenia, ale tu znowu trzeba się odnieść do faktu, jak było z jedynką. Tam praktycznie startowali z niczym - silnik trzeba było budować od podstaw, babrano się z animacjami w grze i etc. Mówiąc prościej - w jedynce oprócz skonstruowania ogólnego trybu single-player, musieli zrobić całą skomplikowaną resztę. Natomiast teraz, przy Un2 to się ogranicza do samego skonstruowania lokacji, trybu multi, scenek z asystą mo-cap'u i kilku tam pomniejszych spraw czysto-technicznych.
choć i tak uważam, ze taki multi do tej gry nie pasuje. Równie dobrze ludzie z CD mogli zrobić taki sam w TR LEGENDS. wink.gif
Ale jednak, TRL to po prostu gierka z ewentualnymi elementami strzelanki. Edytowane przez Virus_in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×