Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Multiplayer w U2 ! Szykuję się jeszcze większy hit niż GOW 2. Jestem ciekaw jakie będą w nim tryby...

Ale mimo wszystko UNCHARTED to nie bezmyślna strzelanka...

Multiplayer w Uncharted?

To chyba nie najlepszy pomysł. Mogę oczywiście się mylić, zobaczymy jak ujawni się więcej szczegółów na temat multi (tryby itp)

Niech tylko nie zepsują single na rzecz multi, niech będzie co najmniej tak dobry jak w 1 xD

Uważam pomysł za chybiony. Podzielam tym samym cytowaną opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo wszystko UNCHARTED to nie bezmyślna strzelanka...

Jeżeli jedyne na co cię stać to przejść grę na Easy... to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jedyne na co cię stać to przejść grę na Easy... to tak.

Jako osoba majaca platynkę uważam, że gra ma potencjał i porównywanie jej do zwykłej rąbanki TPS jest uwłaczające.

Multi w UNCHARTED jest imho bez sensu. Chyba, że co-op. Tak czy siak, jesli single będzie super, to niech się bawią w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, a to nie jest przypadkiem czyjas przerobka z dopisanymi nickami? Bo dokladnie tak wyglada.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeee, a to nie jest przypadkiem czyjas przerobka z dopisanymi nickami? Bo dokladnie tak wyglada.

Znalazłem na sieci to wstawiam. Teraz jak o tym wspomniałeś to faktycznie jakoś dziwnie to wygląda, ale wcześniej nie zwróciłem uwagi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Randy Styles na pierwszym screenie z koszuli mi trochę Sully'ego przypomina. Fake, czy nie - i tak screeny wyglądają świetnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja Michal, grafa doslownie zrywa beret. Trzeba bedzie w koncu zakupic U:DF i nadrobic zaleglosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja Michal, grafa doslownie zrywa beret. Trzeba bedzie w koncu zakupic U:DF i nadrobic zaleglosci.

Grzesznik LOL! do piekła idz ! :D

Multi tam nieprzeszkadza, ja to czekam na parenascie godzin w signlu ,co do multi to ciekaw jestem czy wypali ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Racja Michal, grafa doslownie zrywa beret. Trzeba bedzie w koncu zakupic U:DF i nadrobic zaleglosci.

O tak. Jedna z najlepszych gier obecnej generacji. Imho praktycznie najlepsza.

Grzesznik LOL! do piekła idz ! :D

Multi tam nieprzeszkadza, ja to czekam na parenascie godzin w signlu ,co do multi to ciekaw jestem czy wypali ;d

Paręnaście czadowych godzin rozgrywki jak w jedynce i niech sobie multi będzie jaki chce. Byle nie zrypali czegoś z pucharkami.

Pierwsze informacje o multi (min. co-op!!!)

http://www.ps3site.pl/uncharted-2-pierwsze...-o-multi/16422/

Hm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie ten co-op, troche takie multi dla ludzi bez neta, nie ma to jak przejsc kampanie w 2och IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Martwi mnie ten co-op, troche takie multi dla ludzi bez neta, nie ma to jak przejsc kampanie w 2och IMO.

Mnie w ogóle martwi multi. Liczę na tę grę od dawna i mam nadzieje, ze ND nie zrąbie jej przez idiotyczny pomysł z multi... Jedyny sensowny pomysł imho to co-op dla 2, tzn. przechodzisz grę z kimś i jest git. Jeśli gra ma pozwalać na takie strzelanie jak w "grze EPIC z konkurencyjnej platformy", to boję sie, że Drake faktycznie stanie się najzwyklejszym w świecie TPSem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie w ogóle martwi multi. Liczę na tę grę od dawna i mam nadzieje, ze ND nie zrąbie jej przez idiotyczny pomysł z multi... Jedyny sensowny pomysł imho to co-op dla 2, tzn. przechodzisz grę z kimś i jest git. Jeśli gra ma pozwalać na takie strzelanie jak w "grze EPIC z konkurencyjnej platformy", to boję sie, że Drake faktycznie stanie się najzwyklejszym w świecie TPSem.

Przecież nikt ci nie będzie kazać grał w multi. Jak będziesz chciał to zagrasz jak nie to twój problem. Po zatym jakoś GOW to wyszło na dobre przynajmniej ja tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież nikt ci nie będzie kazać grał w multi. Jak będziesz chciał to zagrasz jak nie to twój problem. Po zatym jakoś GOW to wyszło na dobre przynajmniej ja tak uważam.

Kazać to może nie każą ale tym co na platynie zależy będą musieli się przełamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież nikt ci nie będzie kazać grał w multi. Jak będziesz chciał to zagrasz jak nie to twój problem. Po zatym jakoś GOW to wyszło na dobre przynajmniej ja tak uważam.

Nie będę musiał, to fakt. Chodzi o to, że kosztem multi mogą zchrzanić single, a to już mnie martwi.

To, ze to GOW na dobre wyszło to nic dziwnego, ostatecznie Gyrosy to TPS. UNCHARTED jest jednak innym typem gry (gra przygodowa akcji). To tak jakby z rpg zrobić sobie platformówkę. Bez sensu.

Kazać to może nie każą ale tym co na platynie zależy będą musieli się przełamać.

To nie w tym rzecz. Jeśli będą debilne trofea blokujące platynę (np. jakiś kosmos związany z grą w 8, to ja dziękuję), to trudno, ale uważam, że UNCHARTED nie jest stricte strzelanką, więc multi jakoś mi tu nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobia niemozliwe zlote trophy, zeby ludzie idioci grali w ten tryb.

jakie to trophy?

10 tałzenów kills pl0x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobia niemozliwe zlote trophy, zeby ludzie idioci grali w ten tryb.

jakie to trophy?

10 tałzenów kills pl0x.

Jeśli coś takiego zrobią to oleję trofea z UNCHARTED2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w ryj... Ale dno. Zrobili z tego strzelankę... Ja pierniczę, ale badziew... Jedyne co pociesza to zapewnienia, że single player mode nic nie stracił, ale marna to pociecha. Zrobili z super gry przygodowej rąbankę a'la Gyrosy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jedynka urzekła mie swoją fabułą klimatem, tak 2 wersja nie podoba mi się. Ma być w niej wszystko, a wyjdzie DNO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak jedynka urzekła mie swoją fabułą klimatem, tak 2 wersja nie podoba mi się. Ma być w niej wszystko, a wyjdzie DNO

Zobaczymy jak to im wyjdzie, ale jestem pełen obaw. Ten multi wskazuje jasno, że będzie to bardziej strzelanka niż przygodowa gra akcji.

nowe info na POLYGAMI wyglada bardzo obiecujaco :o

Które konkretnie? BTW czy nie macie wrażenia, że POLYGAMIA jest coraz gorsza? Polują na tanie sensacyjnki, piszą z błedami, do tego mieszają fakty i popełniają notoryczne błędy w tłumaczeniach.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak jedynka urzekła mie swoją fabułą klimatem, tak 2 wersja nie podoba mi się. Ma być w niej wszystko, a wyjdzie DNO

Uwierz mi U2 będzie miało klimat i fabułe (nie wiem czy nie lepszą ni U1).

@KopaczK a czy U1 nie było strzelaną ? (Prawie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda najgorzej, U1 to też była strzelanina bo chyba grą logiczną nazwać jej nie można było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×