Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Tia, ale ja nie uważam boostowania, wtedy cały sens zdobywania trofeów przepada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No raczej nie na długo, bo do U3 też planują wprowadzić takie trofea. :biggrin:

To tutaj to dam radę, jakoś lepiej mi szło na multi U3, jednakże tylko tryb kooperacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coop a pvp (czyli competive mode) to dwie różne rzeczy. ;) Trofea zapewne będą bardzo podobne, czyli zbieranie medali i ukończenie wszystkich mapek na Crushing (notabene za co się dostaje srebrną gwiazdkę przy randze) i Hard. Ale jak będzie trzeba wbić 50 Long Rangerów, to ja sobie dam spokój. Albo nie daj boże skarbów na Arenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie na długo, bo do U3 też planują wprowadzić takie trofea. :biggrin:

Jak nie odpali gry, to w karcie nadal będzie miał 100% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś dociekliwy sprawdzi, czy ma te trofea. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, ale ja nie uważam boostowania, wtedy cały sens zdobywania trofeów przepada.

Można połączyć przyjemne z porzytecznym i umówić się na prywatny mecz według określonych zasad, jak np. walka tylko wręcz. Wtedy według mnie i wilk syty(bo trofeum wpadnie w miarę szybko) i owca cała(bo jednak będzie trzeba się postarać o trofeum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście Panowie wbijali te dodatkowe trofiki to ja chętny jestem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie można zorganizować jakąś ustawkę(na której pewnie z braku czasu i tak się nie pojawię :biggrin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka to dobry pomysł, jednak polecam zrobic trofea samemu, iz są one "ŁATWE" , ustawka jest dobra do wspólnego wbijania LEVELU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można połączyć przyjemne z porzytecznym i umówić się na prywatny mecz według określonych zasad, jak np. walka tylko wręcz.

akurat to jest jedno z łatwiejszych trofików do zdobycia

Ustawka to dobry pomysł, jednak polecam zrobic trofea samemu, iz są one "ŁATWE" ,

zgadzam sie z tobą

problemy moze sprawic 7 potrójnych medai

co-op crushing

i jeszcze jakies moze 2 a tak to samo wpada podczas grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEDAL potrójna stawka - "potrójne zabicie", tez jest łatwy, Najlepiej jest wziąć sobie kompana z " Lv 1 " - dać mu dowództwo, żeby losował graczy z najnizszymi levelami i wtedy , trzaskasz kolesi , " którzy stoją i się patrża, albo dopiero ogarniają mapę !

Edytowane przez bickamil5
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak się ma multi w U2 jakiś czas po premierze kolejnej części ?

Dobrze, chociaż ostatnio potrafiło utracić połączenie.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi został tylko wbić 10x Protectorat, który uważam, że jest zajebiście trudny do wbicia. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na psn. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dodatki już od dłuższego czasu, kiepsko się gra samemu i do tego trofea do wbicia np za kooperacje, jeśli ktoś ma chęci zrobić te dodatkowe trofea to zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi ogarniętych: jak sciagnac swoj filmik z multiplayera na dysk USB? Tylko prosze krok po kroku.

Jeżeli chodzi Ci o taką funkcję, jak w Uncharted 3, gdzie możesz z poziomu gry zapisać gameplay, to w dwójce nie da się tego zrobić. Musisz nagrać gameplay "standardową" drogą, tak jak nagrywa się ze wszystkich gier, czyli posiadać PVR/capture card albo inne cudo techniki tego typu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam DM na youtubie i dziwi mnie wlasnie jak ludzie tak zajebiscie szczegółowo wrzucaja te swoje filmiki, HD normalnie. A te cuda to co to jest dokladnie? Te PVR/ capture card?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U1 & U2 lądują w tym tygodniu na PS Store.

Pewnie scenariusz będzie następujący:

1) najpierw gra za pełną cenę

2) za 2-3 m-ce promocja -50%

3) najpóźniej do końca roku wrzucą to do plusa

OGŁOSZENIE PARAFIALNE:

jakby ktoś nie wiedział darmowe mapki do U2 są tylko do środy, żeby mi tu nikt później nie płakał

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że Uncharted 2 wykorzystuje Sixaxisa w Dualshocku 3. A możecie mi powiedzieć,jak go wykorzystuje? I czy czujniki są potrzebne do ukończenia kampanii,czy można sobie radzić bez nich i są tylko zbędnym bajerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba podczas przechodzenia poprzez np. zwalone drzewo nad przepaścią, wykręcając pada w lewo lub prawo łapiemy równowagę, pojawia się to sporadycznie, i raczej nie da się ominąć, ale są to zazwyczaj proste rzeczy (o ile dobrze pamiętam, U 2 platynowałem dawno temu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh,to jednak będę musiał niedługo kupić normalnego pada. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze: te całe żyroskopy w padzie o cztery litery rozbić. Do niczego nie potrzebne i zbyteczne tylko są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja,w dodatku są niedokładne i kompletnie zbyteczne.

@josephineola - ale z tyłu pudełka U2 jest informacja,że gra wykorzystuje żyroskop,więc jak tego być nie może? :P Chciałem wiedzieć tylko,czy żyroskopy są potrzebne do przejścia gry i czy nie da się ich zastąpić np. gałkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×