Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie mam 28 skarbów. więc zeby skompletowac 30 uruchomilem level pierwszy i znalazlem skarb - 29 skarbow. wyszedlem z levela i nie zakonczylem go . weszedlem w drugi level i znalazlem kolejny skarb, juz mysle ze wpadnie trofik za 30 skarbow - patrze a tu 29 skarbow. czy to blad gry? bo gram obecnie na nowym sejwie, nie tym, na ktorym zaliczylem gre na hard, tylko teraz gram na crushing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i nie zakonczylem go ...

Sam sobie odpowiedziałeś, żeby się skarby zapamiętały musisz dokończyć chapter, jeśli jednak plotę bzdury to niech mnie ktoś tu poprawi. U2 kończyłem baaardzo dawno temu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam 28 skarbów. więc zeby skompletowac 30 uruchomilem level pierwszy i znalazlem skarb - 29 skarbow. wyszedlem z levela i nie zakonczylem go . weszedlem w drugi level i znalazlem kolejny skarb, juz mysle ze wpadnie trofik za 30 skarbow - patrze a tu 29 skarbow. czy to blad gry? bo gram obecnie na nowym sejwie, nie tym, na ktorym zaliczylem gre na hard, tylko teraz gram na crushing.

Jak "weszedłeś" :biggrin: ... w level to musisz go ukończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję że trzeba dotrzeć do najbliższego checkpointu jedynie, no ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, bo ja uzbierałem skarby nie kończąc leveli - po zebraniu skarbu wychodziłem (nawet bez aktywowania kolejnego checkpointa) i skarb zaliczało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, ale czasami nie wpadało, więc później wolałem dotrzeć do checpointu i wskakiwało zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnimi czasy mam problem z grą Uncharted 2. Wiesza mi się gra, przy wczytywaniu rozdziału Katastrofa kolejowa. Do tej pory wszystko ładnie działało. Dawniej całą grę przeszedłem, teraz chciałem na wyższym poziomie trudności grać no i w tym momencie lipa. Jak gram online, to jest ok, normalnie wczytuje i nic nie tnie. Gra trochę leżała w pudełku, bo miałem od niej przerwe. Ale sama od siebie by się nie zepsuła. Na płycie są widoczne małe ryski, nie wiem od czego. Ale jest ich mało. Może ma to jakiś wpływ na to, że się ten rozdział akurat nie wczytuje. Nie wiem. Proszę o szybkie odpowiedzi, może da się coś zrobić, a jeśli nie to trudno ;/ Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Jeśli ktoś ma problem z bosem wystarczy schować się w tej szparze między dwoma wysepkami. Zwisamy na krawędzi. Jest tam też taka platforma, na której znajdziemy to niebieskie jądro jak zwał tak zwał. Wystarczy w nie strzelać i czekać aż się odrodzi. Sposób niezawodny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Jeśli ktoś ma problem z bosem wystarczy schować się w tej szparze między dwoma wysepkami. Zwisamy na krawędzi. Jest tam też taka platforma, na której znajdziemy to niebieskie jądro jak zwał tak zwał. Wystarczy w nie strzelać i czekać aż się odrodzi. Sposób niezawodny ;]

Niebieskie jądro powiadasz :D

Znany ten sposób z YT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja nie zerkałem na YT. Jedyny sposób jaki widziałem to u zagrajmera miał wytyczoną trasę. Aczkolwiek chciałem się pochwalić ;]

Niebieskie jądro powiadasz :biggrin:

Ta... Nie wiedziałem jak to nazwać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... Nie wiedziałem jak to nazwać :biggrin:

o ile pamiętam to była żywica ale co kto lubi :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałem dziś pierwszy raz pograć w Uncharted 2 ale przy odpaleniu gry włącza mi się aktualizacja 9 plików do pobrania. jeden udało mi się pobrać , a drugi 118 mb ciągnie bardzo wolno( w godzine 10%)łącze mam 10mb/s .... zostawiłem konsolę na kilka godzin a jak wróciłem to był komunikat że wystąpił błąd pobierania i muszę od nowa zaczynać. gram w trybie offline ale chciałbym zagrać multi a bez patcha to jest nie możliwe. co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałem dziś pierwszy raz pograć w Uncharted 2 ale przy odpaleniu gry włącza mi się aktualizacja 9 plików do pobrania. jeden udało mi się pobrać , a drugi 118 mb ciągnie bardzo wolno( w godzine 10%)łącze mam 10mb/s .... zostawiłem konsolę na kilka godzin a jak wróciłem to był komunikat że wystąpił błąd pobierania i muszę od nowa zaczynać. gram w trybie offline ale chciałbym zagrać multi a bez patcha to jest nie możliwe. co zrobić?

Proponuję przeczekać, jutro spróbować ponownie - miałem tak czasem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, już dawno kupiłem grę '' Uncharted 2 '' i jakoś naciągnęła mnie myśl na to, czy mogę coś zrobić aby mięć grę w języku polskim? Chociaż napisy ? :)

PS: Gra kupiona w Norwegii .

Edytowane przez siupskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach jest wybór dialogów i napisów. Jeśli nie ma tam polskiego to raczej nic nie zdziałasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach jest wybór dialogów i napisów. Jeśli nie ma tam polskiego to raczej nic nie zdziałasz.

Wiem, że jest jednak nie ma polskiego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, już dawno kupiłem grę '' Uncharted 2 '' i jakoś naciągnęła mnie myśl na to, czy mogę coś zrobić aby mięć grę w języku polskim? Chociaż napisy ? :)

PS: Gra kupiona w Norwegii .

Jak Setup gry nie ma PL napisów to nic nie zrobisz.

Jedynym karkołomnym wyjściem jest opylić gre i kupić z PL DUB lub napisami.

A mówiła Mama uczyć się angielskiego ? :P - żart :P

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Setup gry nie ma PL napisów to nic nie zrobisz.

Jedynym karkołomnym wyjściem jest opylić gre i kupić z PL DUB lub napisami.

A mówiła Mama uczyć się angielskiego ? :P - żart :P

No mówiła, mówiła i dalej mówi :P

Ale nie wszystko rozumiem, i tak wolę sobie pograć w grę po polsku ;)

Edytowane przez siupskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mówiła, mówiła i dalej mówi :P

Ale nie wszystko rozumiem, i tak wolę sobie pograć w grę po polsku ;)

No to Stary wymiana na egzemplarz z PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdę grę na HARD to od razu wpadnie mi trofeum za '' Easy, Normal, Hard '' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie pisząc - tak ;)

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×