Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak ukończę grę na Hard to mi wpadnie trofeum za Normal, czy muszę na obu przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak ukończę grę na Hard to mi wpadnie trofeum za Normal, czy muszę na obu przejść?

Wpadnie Jak Najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę skromny i się pochwalę - platyna w U2 zaliczona, wpadła ciut później niż założyłem (nadgodziny w robocie miałem więc czasu na granie zabrakło...) ale wpadła :biggrin:

Mini boss w pociągu był dla mnie trudniejszy niż walka finałowa; jeśli nie leci się "na Rambo" tylko korzysta z osłon to crushing spokojnie da się przejść bez obawy o zdrowie własne i pada :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram sobie w multi. O ile nie ma większych problemów ze znalezieniem chętnych do gry w kooperację, albo w trybie laboratorium, o tyle, żeby znaleźć chętnych do grabieży itp, to trwa to bardzo długo. To normalne, czy to tylko moja bolączka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram sobie w multi. O ile nie ma większych problemów ze znalezieniem chętnych do gry w kooperację, albo w trybie laboratorium, o tyle, żeby znaleźć chętnych do grabieży itp, to trwa to bardzo długo. To normalne, czy to tylko moja bolączka?

W kwestiach U2M piszemy w dziale on-line :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram sobie w multi. O ile nie ma większych problemów ze znalezieniem chętnych do gry w kooperację, albo w trybie laboratorium, o tyle, żeby znaleźć chętnych do grabieży itp, to trwa to bardzo długo. To normalne, czy to tylko moja bolączka?

Jesli chodzi o grabiez, to graja tam teraz sami wymiatacze albo ludzie na drugich kontach.

Graja na kille, skarby ich w ogole nie obchodza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy yeti/potwory w Uncharted2 pojawiają się tylko w 18 oraz 19 rozdziale czy w innych też?

W U2 są jeszcze inne potwory oprócz yeti?

Edytowane przez Danio100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy yeti/potwory w Uncharted2 pojawiają się tylko w 18 oraz 19 rozdziale czy w innych też?

W U2 są jeszcze inne potwory oprócz yeti?

Już Ci niewiele brakuje do końca. Skończ to zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :P A tak na serio, pojawią się jeszcze? Nienawidzę tego. Nie lubię w tym przypadku zasady "półśrodków". Jeśli gram zwykłym, śmiertelnikiem to powinienem walczyć z ludźmi, a nie z jakimiś potworami, których nie da się zabić i które nie istnieją -,-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba do przedostatniego rozdziału będą się pojawiać z tego co pamiętam, choć nie jestem pewny czy pod koniec to były te same co w Nepalu czy jakiś inny model... I spokojnie. Da się je zabić...

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :P A tak na serio, pojawią się jeszcze? Nienawidzę tego. Nie lubię w tym przypadku zasady "półśrodków". Jeśli gram zwykłym, śmiertelnikiem to powinienem walczyć z ludźmi, a nie z jakimiś potworami, których nie da się zabić i które nie istnieją -,-.

Oj tam,

"yeti" jak je nazwałeś będą się pokazywać już do samego końca - ich obecność jest ładnie wytłumaczona w dalszych rozdziałach i sam zobaczysz, że nie są tym na co wyglądają :laugh:

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :P A tak na serio, pojawią się jeszcze? Nienawidzę tego. Nie lubię w tym przypadku zasady "półśrodków". Jeśli gram zwykłym, śmiertelnikiem to powinienem walczyć z ludźmi, a nie z jakimiś potworami, których nie da się zabić i które nie istnieją -,-.

To fakt, mi w ogóle nie podobało się zakończenie 2 części, w 1. było zdecydowanie lepsze

ale to jeszcze przed Tobą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie pytania jak: "a czy to się jeszcze pojawi w grze??" nawet nie powinniście odpowiadać. Chłopak nie jest doświadczony i nie wie co traci zadając takie pytanie. A Wy mu jeszcze pomagacie zepsuć zabawę. Tym bardziej z taką grą jak uncharted.

To fakt, mi w ogóle nie podobało się zakończenie 2 części, w 1. było zdecydowanie lepsze

ale to jeszcze przed Tobą :P

Przecież w "jedynce" też były jakieś dziwne nie realistyczne istoty to nie wiem co Ci się w u2 nie podobało. W grze o takiej tematyce takie rzeczy to nieodłączny element :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hardy

Ospojleruj swoją wypowiedź :)

Mimo wszystko są tacy, którzy jeszcze w to nie grali :) Nie psujmy im zabawy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wiecie może czy wersja GOTY trafiła kiedykolwiek na kontynent europejski? szukam na allegro, ale jedyne GOTY (poza jednym wyjątkiem) to dla U3

2. czy do zdobycia platyny, wystarczy zrobienie tego nazwijmy "podstawowego" pakietu trofeów? część trofeów mam oznaczone "plusem" w lewym górnym rogu, ale z tego co czytałem, to są to trofea DLC, chyba.

3.najśmieszniejsze: nie ściągałem, nie wgrywałm, nie upgradowałem żadnych DLC, bo z tego co widziałem są płatne, a jednak pula dodatkowych trofeów się pojawiła, jakim cudem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Znając los pewnie już do Europy nie trafi, ale zawsze mozna zamówić na Amazon czy ebay'u

2. Do platyny nigdy nie potrzeba trofeów z DLC (a przynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałem)

3. Tak to już jest. Przy U3 jest jeszcze lepiej bo mając platynę mam zdobytych raptem 51% trofeów.

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Dzięki Slawku!

pozostało mi tylko jedno trofeum do platyny "Steel Fist Expert". niby robię wszystko jak należy, czyli tak jak pokazują to na tutorialach które znalazłem na youtube, czyli misja 4, poziom very easy, strzał, cios itd...niestety robię to po raz n-ty i dalej to trofeum nie wpada. przy czym zastanowiła mnie jedna rzecz. w necie jak ogladałem tutoriale, to po oddaniu 1 strzału, wystarczy 1 cios żeby położyć zarówno kolesi ubranych na szaro, jak i tych na czarno, a tymczasem u mnie, potrzeba conajmniej 3 strzałów do panów ubranych na czarno, żeby wystarczył tylko jeden cios do powalenia go. czy to jakiś defekt wersji którą posiadam, or what? :) wyczytałem, że czasami pomaga usunięcie i ponowna instalacja, czy po tym zabiegu gra, że tak powiem wróci do stanu sprzed usunięcia (wszystkie skarby, usprawnienia, lokacje itp. odblokowane )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Dzięki Slawku!

pozostało mi tylko jedno trofeum do platyny "Steel Fist Expert". niby robię wszystko jak należy, czyli tak jak pokazują to na tutorialach które znalazłem na youtube, czyli misja 4, poziom very easy, strzał, cios itd...niestety robię to po raz n-ty i dalej to trofeum nie wpada. przy czym zastanowiła mnie jedna rzecz. w necie jak ogladałem tutoriale, to po oddaniu 1 strzału, wystarczy 1 cios żeby położyć zarówno kolesi ubranych na szaro, jak i tych na czarno, a tymczasem u mnie, potrzeba conajmniej 3 strzałów do panów ubranych na czarno, żeby wystarczył tylko jeden cios do powalenia go. czy to jakiś defekt wersji którą posiadam, or what? :) wyczytałem, że czasami pomaga usunięcie i ponowna instalacja, czy po tym zabiegu gra, że tak powiem wróci do stanu sprzed usunięcia (wszystkie skarby, usprawnienia, lokacje itp. odblokowane )?

Ja nie miałem z tym jakiegoś wiekszego problemu, bez tutorialu zrobiłem to za pierwszym razem. Z twojego opisu wyniku, że robisz wszystko tak jak trzeba: a, że trofeum ci nie wpada, to nie wiem dlaczego. Wersja gry nie ma nic do tego,

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Dzięki Slawku!

pozostało mi tylko jedno trofeum do platyny "Steel Fist Expert". niby robię wszystko jak należy, czyli tak jak pokazują to na tutorialach które znalazłem na youtube, czyli misja 4, poziom very easy, strzał, cios itd...niestety robię to po raz n-ty i dalej to trofeum nie wpada. przy czym zastanowiła mnie jedna rzecz. w necie jak ogladałem tutoriale, to po oddaniu 1 strzału, wystarczy 1 cios żeby położyć zarówno kolesi ubranych na szaro, jak i tych na czarno, a tymczasem u mnie, potrzeba conajmniej 3 strzałów do panów ubranych na czarno, żeby wystarczył tylko jeden cios do powalenia go. czy to jakiś defekt wersji którą posiadam, or what? :) wyczytałem, że czasami pomaga usunięcie i ponowna instalacja, czy po tym zabiegu gra, że tak powiem wróci do stanu sprzed usunięcia (wszystkie skarby, usprawnienia, lokacje itp. odblokowane )?

może źle nabiegasz? albo z innej broni strzelasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złe nabieganie to nabieganie od tyłu? z tym nie ma problemu, działam frontalnie ;], a broń której uzywam to chyba .45 Defender, ta standardowa, którą się ma w tym rozdziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z tym męczyłem się kilka dni i przez to dałem sobie spokój, po kilku miechach wrociłem zdeterminowany wbić platynę i wpadło, musisz próbować do bólu, jak dla mnie ten trofik jest jakiś zglitchowany, bo ja zabijałem 1 kickiem i lipa ;)

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
złe nabieganie to nabieganie od tyłu? z tym nie ma problemu, działam frontalnie ;], a broń której uzywam to chyba .45 Defender, ta standardowa, którą się ma w tym rozdziale.

Graj na najniższym poziomie trudności, wyceluj w nogi i strzel, pod biegnij i uderz, musisz atakować od frontu. Najlepsza miejscowka do tego trofika jest na Borneo w miejscu gdzie po raz pierwszy dostajemy do dyspozycji granaty, kilka fal wrogów gwarantuje, ze nie zabraknie Ci przeciwników. Ja ten pucharem wbił em właśnie tam.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up HarDy - żeby to było takie proste. :)

ps. ale tak z ciekawości, bo robię tego trofika na very easy. w filmach na YT widzę, że nie zależnie czy przeciwnik ma czarny czy szary kaftan, wystarcza na niego 1 strzał i jeden cios. u mnie jakoś potrzeba conajmniej 3 strzałów na przeciwników w czarnych mundurkach, żeby Drake wyprowadził cios kończący zabawę. też tak macie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×