Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre te trofea w DLC to faktycznie albo ustawka albo fart. "Sneaky", "Tastes Like Chicken", Rapid Fire", "You Run, I'll Shot" - kto zrobił to bez ustawki jest albo genialny albo ma mega farta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu ingerował w dyskusję, poproszę tylko o spokój i liczę na Wasz rozsądek.

@Pawel_Vip: Życie nauczyło nas już że informacjami które nie wypłynęły z oficjalnego źródła można sobie tyłek podcierać. U mnie w pracy mawia się że jeśli o plotce wiedzą już wszyscy to znaczy że jest ona w 100% wyssana z palca, Daj więc chłopakowi się nacieszyć grą teraz bo może w latach jej świetności miał akurat inny target swoich zainteresowań. No i skoro na forum ludzi ogarniętych jest tak super to może czas przestać tracić cenne chwile z życia na Ps3site?

@Pozostali: Nie karmiony Troll zdycha w samotności, zapamiętajcie na przyszłość :paladin:

PS: Ostatnio kiedy DLC do U2 były za free zassałem wszystkie i na tym koniec, ogólnie n00b ze mnie w multi U2 jednak jeśli będziecie się ustawiać na Play4Fun to pliss o info, wpadnę do Was!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w U2 też chętnie pogram :)

Także również proszę o cynk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaliczy mi trofeum crushing jak wł, sobie nieskonczonosc auminicji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie ryzykuj. :) Nie jest przecież trudno, a ammo chyba nigdy mi się nie skończyło jak przechodziłem na Crushing. Naprawdę lepiej się trochę pomęczyć bez "czituf" niż przechodzić cały Crushing drugi raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wpadnie, graj od początku bez bonusu, bo już trofik przepadł, zresztą, skoro grasz na crushing i masz mody, to znaczy, że grę już na tym poziomie ukończyłeś, więc trofik powinien już u Ciebie być? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wpadnie, graj od początku bez bonusu, bo już trofik przepadł, zresztą, skoro grasz na crushing i masz mody, to znaczy, że grę już na tym poziomie ukończyłeś, więc trofik powinien już u Ciebie być? ;)

Niekoniecznie, jest sposób na używanie w crushingu modów, które otrzymujesz po przejściu gry na poziomie hard. I trofeum za crushing wpada bezproblemowo mimo używania modów. Samo to czy się ich używa to już sprawa indywidualna danego usera. Inna sprawa, że sama gra jest strasznie nierówna jeśli chodzi o trudność. Mnie na crushingu najwięcej czasu zajęło: boss w pociągu (jak ja go nie lubię), śmigłowiec, który ostrzeliwuje pociąg i czołg, który musisz rozwalić RPG, przy tym ostatni boss to jest mały pikuś. Wystarczy wokół niego biegać i jest luz (bez względu na poziom trudności), aczkolwiek ostatnio chłopaki podpowiedzieli mi jeszcze inny działający sposób i to bez biegania w kółko wokół Lazarevica. Muszę go wypróbować przy okazji.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o walce z nim w tzw. zwisie to faktycznie działa :)

Sam go w ten sposób ubiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vulcan genom, daj to w spoiler, bo całą fabułę streściłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

vulcan genom, daj to w spoiler, bo całą fabułę streściłeś ;)

Niby gdzie, bo patrzę, czytam i nie widzę? A w sumie jak sobie teraz przypomnę, to śmigłowiec co strzela do pociągu był spoko, gorszy był ten co strzelał jak się było na dachu budynku.

Jeśli mówisz o walce z nim w tzw. zwisie to faktycznie działa :)

Sam go w ten sposób ubiłem :P

Tak ten, przecież Wy mi to ostatnio mówiliście :)

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niekoniecznie, jest sposób na używanie w crushingu modów, które otrzymujesz po przejściu gry na poziomie hard. I trofeum za crushing wpada bezproblemowo mimo używania modów. Samo to czy się ich używa to już sprawa indywidualna danego usera. Inna sprawa, że sama gra jest strasznie nierówna jeśli chodzi o trudność. Mnie na crushingu najwięcej czasu zajęło: boss w pociągu (jak ja go nie lubię), śmigłowiec, który ostrzeliwuje pociąg i czołg, który musisz rozwalić RPG, przy tym ostatni boss to jest mały pikuś. Wystarczy wokół niego biegać i jest luz (bez względu na poziom trudności), aczkolwiek ostatnio chłopaki podpowiedzieli mi jeszcze inny działający sposób i to bez biegania w kółko wokół Lazarevica. Muszę go wypróbować przy okazji.

nie, to nie jest spoiler jak stąd do Krakowa przez kaukaz ;)

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie jest spoiler jak stąd do Krakowa przez kaukaz ;)

Nadal nie bardzo wiem o co Ci chodzi? Przecież żadnego streszczenia fabuły tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck napisales mi jak sie konczy gra i jeszcze probujesz sie ratowac. Btw jak kiedys gralem w to na hardzie to nie dawalem rady z ostatnim bossem. Wiec przeszedlem 95 % gry na hardzie i musialem skapitulowac .. Ale teraz sprobuje do tego wrocic skoro sa jakies metody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck napisales mi jak sie konczy gra i jeszcze probujesz sie ratowac.

Ale gdzie Ci napisał jak kończy się gra ? Bo czytam i tez jakoś nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie, to nie jest spoiler jak stąd do Krakowa przez kaukaz ;)

Fuck napisales mi jak sie konczy gra i jeszcze probujesz sie ratowac.

Nie napisał jak się kończy gra, bo po tej walce gra toczy się dalej ;) Sugeruję poczytać trochę więcej niż kilka ostatnich postów i wrócić się do strony 216-stej w tym temacie, zanim zaczniecie się kogoś czepiać, że nie wrzucił spoilera ;) Co do ostatniego bossa to polecam trzymać się blisko niego w okolicach niebieskiej żywicy, która po wybuchu co jakiś czas się odradza. Strzelając do niej warto cofnąć się te kilka kroków by samemu nie oberwać. Bliska odległość z bossem gwarantuje, że co chwilę będzie uruchamiała się sekwencja przycisków :square:, które będą go systematycznie osłabiać. Generalnie crushing w U2 jest stosunkowo prosty, łatwiejszy niż w jedynce. W momencie gdy mamy poznajdywane wszystkie skarby i zdobyte wszystkie medale na wcześniejszym poziomie trudności, to na crushingu można się wreszcie skupić na samej grze. Jest kilka trudnych momentów, o których wspomniał Vulcan, ale jest to pikuś w porównaniu z tym co można spotkać w misjach co-op multi U2 na poziomie trudności hard i crushing. Tam dopiero jest jazda :)

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to już dużo z fabuły opisał i szczerze nie chciałbym przed rozpoczęciem tej miodnej gry wiedzieć co tam jest, nawet takie drobnostki, bo gra zaskakuje na każdym kroku ;) ale to jak widzę sprawa już indywidualna dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie Ci napisał jak kończy się gra ? Bo czytam i tez jakoś nie widzę.

Nie no zartuje, smialem sie z tych wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisał jak się kończy gra, bo po tej walce gra toczy się dalej ;) Sugeruję poczytać trochę więcej niż kilka ostatnich postów i wrócić się do strony 216-stej w tym temacie, zanim zaczniecie się kogoś czepiać, że nie wrzucił spoilera ;) Co do ostatniego bossa to polecam trzymać się blisko niego w okolicach niebieskiej żywicy, która po wybuchu co jakiś czas się odradza. Strzelając do niej warto cofnąć się te kilka kroków by samemu nie oberwać. Bliska odległość z bossem gwarantuje, że co chwilę będzie uruchamiała się sekwencja przycisków :square:, które będą go systematycznie osłabiać. Generalnie crushing w U2 jest stosunkowo prosty, łatwiejszy niż w jedynce. W momencie gdy mamy poznajdywane wszystkie skarby i zdobyte wszystkie medale na wcześniejszym poziomie trudności, to na crushingu można się wreszcie skupić na samej grze. Jest kilka trudnych momentów, o których wspomniał Vulcan, ale jest to pikuś w porównaniu z tym co można spotkać w misjach co-op multi U2 na poziomie trudności hard i crushing. Tam dopiero jest jazda :)

Aż się wróciłem do strony 216 i zajebiście się dziwię,że ludzie z Lazarevicem mieli takie problemy. Na hardzie lajtowy był, na crushing ujdzie. Myku z podestem nawet nie znałem. Jedynie co to dawałem się łapać. Po hardzie jak już się kumało czaczę to crushing był bezproblemowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą PS4 postanowiłem ukończyć kilka tytułów w których do zdobycia platyny brakuje "ostatniego szlifu"; pierwszy w kolejce jest Uncharted. Brakuje mi pucharków Survivor, 200 Kills: GAU - 19, Steel Fist Expert no i wreszcie Charted! - Crushing.

W pierwszej kolejności mam zamiar zaliczyć ten związany z przejściem gry na poziomie Crushing; jestem miło zaskoczony, bo do tej pory idzie mi łatwiej niż sądziłem. Nawet się nie spostrzegłem i wskoczyłem do 10 rozdziału, jak tak dalej pójdzie to do weekendu będzie platyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał kilka momentów zwątpienia, ale spokojnie wbijesz, powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał kilka momentów zwątpienia, ale spokojnie wbijesz, powodzenia :)

Takie zwątpienie to sama przyjemność :)

Platynowanie serii Uncharted to jedno z najprzyjemniej spędzonych chwil przy PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×