Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

@up HarDy - żeby to było takie proste. :)

Bo to naprawdę jest proste :-)

Jeden strzał, jeden cios i po problemie

BTW

Coś mi swita, ze musisz strzelać bez celowania

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - HarDy

a motywu z nie celowaniem to już w ogóle nie qmam. ja na YT widziałem filmik, w którym autor celuje normalnie i jakoś daje radę:

żeby było ciekawiej, to widzę po komentarzach, że inni też mają problemy zbliżone do moich. ciekawe :)

ps. czy usunięcie gry i jej ponowna instalacja wiąże się z utratą stanów gry, trofeów, skarbów itd?

Edytowane przez pavel_9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, musisz strzelić z biodra, bez wciskania celowania (w poście wyżej pomerdalo mi się z tym celowa niem)

Strzelasz, patrzysz czy przeciwnik interwał i atakuje sz wręcz.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw INFO: Trofeum nie jest na 100% zbugowane. Trzeba je robić na bank bez celowania. Ja robiłem za pierwszym podejściem kilkanaście razy zarówno z celowaniem jak i bez i olałem (niektóre filmiki na YT są mylące, bo faktycznie gościu robi z celowaniem i mu wchodzi - może potem spatchowali, nie mam pojęcia, ale z celowaniem nie wchodzi). Na drugi dzień włączyłem i weszło za pierwszym razem (bez celowania). Rozmawiając ze znajomymi dużo osób robi błąd (i to IMO jedyna trudnośc tego trofika), że strzela do przeciwnika, a potem nim go z piąchy uderzy, żeby dobić, przypadkiem napatoczy się inny przeciwnik i jeżeli gracz uderzy na odczepne, to już trofeum poszło się kochać. Więc całą trudnością jest zabijać w takiej kolejności, żeby nie było grup 2 czy 3 przeciwników, tylko tak ganiać, żeby był maks jeden. Strzał i potem w mordę go. Nie stresuj się a zrobisz to na bank.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto też liczyć tych przeciwników, bo czasami gra któregoś nie zaliczy. Tu masz filmik z przykładem ok.1:45 gdzie gość trafił nie tego co trzeba, ale się zorientował w porę. Masz tu tez przykład jak to załatwić bez celowania:

I jak napisał Vulcan_Genom tu nic nie jest zbugowane. Trzeba tylko trzymać się zasady: podbiegnięcie do gościa, strzał z biodra, kwadrat, kaplica, podbiegnięcie do gościa, strzał z biodra, kwadrat, kaplica..... Załatwiaj w ten sposób wszystkich przeciwników aż do momentu, kiedy Sully zaczynać wołać o pomoc, bo wtedy to już tylko restart, bo nie dasz rady zabić gości na górze w ten sposób. Pamiętaj też, że nie musisz się śpieszyć, bo na Very Easy to chyba nawet bezpośredni wybuch granatu pod nogami cię nie zabije ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat robiłem z celowaniem w tej samej miejscówce, wpadło za którymś razem z kolei. Zawsze można statystyki podejrzeć przed rozpoczęciem, w trakcie i po zabiciu 10 przeciwników, bo tam zlicza liczbę zabitych w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat robiłem z celowaniem w tej samej miejscówce, wpadło za którymś razem z kolei. Zawsze można statystyki podejrzeć przed rozpoczęciem, w trakcie i po zabiciu 10 przeciwników, bo tam zlicza liczbę zabitych w ten sposób.

No w każdym razie trofeum nie jest zabugowane, bo na niektóryh zagranicznych forach to ludzie takie rzeczy wypisują, że masakra. Trochę cierpliwości, a na pewno wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta racja Vulcan,

Zabugowane trofiki to są w Dead Island, pierwsze słyszę by ktoś stawiał tezę, że w Uncharted również.

Po prostu przyłożyć się do tego trofika i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdobyłem!

najbardziej przydatna okazała się pomoc kolegi Tecumthe, ale dzięki wszystkim za sugestie :) nie wpadłem wcześniej na to, żeby przeglądać w statystykach co i jak. no i się okazało, że nie trzeba wcale celować z biodra. zauważyłem, że czasami jak robiłem kombinację strzał + cios czasami mi naliczało sekwencję, a czasami nie, mimo tego, że przeciwnik leżał na deskach. w przeciwieństwiie do filmów na YT mi nie naliczało kombinacji jako "stalową pięść" jesli pomiędzy strzałem a uderzeniem mijało "trochę więcej" czasu. tak więc się postarałem, aby pomiędzy strzałem a uderzenim mijało tego czasu jak najmniej (myślę, że było to < 2s). no i trofeum wpadło :) siak czy owak z tym trofeum jest coś nie do końca tak jak należy, bo filmy na YT pokazują, jak czasami pomiędzy strzałem a ciosem mija ładnych kilka sekund i trofeum końcem końców wpada. u mnie taka opcja była już nie liczona w poczet serii. a zupełnie odmienna sprawą jest to, że na very easy nie zależnie od przeciwnika wystarczy 1 strzał + 1 cios do powalenia. u mnie panowie w czarnych mundurkach potrzebują 3 strzałów. wtedy wystarcza 1 cios na dobicie.

jeszcze raz. thank's 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdobyłem!

najbardziej przydatna okazała się pomoc kolegi Tecumthe, ale dzięki wszystkim za sugestie :) nie wpadłem wcześniej na to, żeby przeglądać w statystykach co i jak. no i się okazało, że nie trzeba wcale celować z biodra. zauważyłem, że czasami jak robiłem kombinację strzał + cios czasami mi naliczało sekwencję, a czasami nie, mimo tego, że przeciwnik leżał na deskach. w przeciwieństwiie do filmów na YT mi nie naliczało kombinacji jako "stalową pięść" jesli pomiędzy strzałem a uderzeniem mijało "trochę więcej" czasu. tak więc się postarałem, aby pomiędzy strzałem a uderzenim mijało tego czasu jak najmniej (myślę, że było to < 2s). no i trofeum wpadło :) siak czy owak z tym trofeum jest coś nie do końca tak jak należy, bo filmy na YT pokazują, jak czasami pomiędzy strzałem a ciosem mija ładnych kilka sekund i trofeum końcem końców wpada. u mnie taka opcja była już nie liczona w poczet serii. a zupełnie odmienna sprawą jest to, że na very easy nie zależnie od przeciwnika wystarczy 1 strzał + 1 cios do powalenia. u mnie panowie w czarnych mundurkach potrzebują 3 strzałów. wtedy wystarcza 1 cios na dobicie.

jeszcze raz. thank's 4 all

Mogę Cie od razu pocieszyć, że w U3 wszyściutkie trofea wpadają bez najmniejszych problemów. To trofeum z U2 faktycznie było ciut problematyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steel Fist Expert zrobiłem wczoraj - zajęło mi to jakieś 0,5 h. I tak jak pisaliście wyżej :

- level 4 „wykopaliska”

- poziom „bardzo łatwy”

- broń .45 Defender

- podbiegnięcie do gościa, strzał z biodra (bez L1) i kwadrat

- powtórzyć 10 razy :)

Kilka uwag:

- Dlaczego bez L1? Bo według mnie jest łatwiej. Na poziomie very easy mamy autocelowanie i wystarczy popatrzeć czy z przeciwnika wyleci posoka :)

- olejcie gości ubranych na czarno (na nich trzeba 3 strzały) zajmujcie się tylko „szarakami”

- dość ważne jest to, aby przeciwnik stał frontem do nas (żeby Drake go nie dusił) nie martwić się jak finiszerem zamiast piąchy będzie wślizg z kopem w jaja lub przerzucenie za siebie (to też jest zaliczane) no i ważne, abyśmy stali na tym samym poziomie co przeciwnik tzn. żeby nie było tak, że my stoimy w wodzie, a „szarak” na kładce :)

- dobrze jest również włączyć usprawnienia „nieskończone ammo” i „zwolnione tempo” - pomaga :)

To chyba wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy można w jakikolwiek sposób bez instalowania pakieu Drake's Fortune w trybie multi powbijać znajdujące się w nim trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czy można w jakikolwiek sposób bez instalowania pakieu Drake's Fortune w trybie multi powbijać znajdujące się w nim trofea?

dodatkowe trofea w multi zawieraja sie w "Drake Fortune Multiplayer Pack". więc musisz ten dodatek zainstalować, nie ma innego wyjscia

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: dzięki :)

a jak ma się sprawa z dopalaczami? dobrze mi się wydaje, że nie są one wykorzystywane w każdym z trybów online (np. laboratorium)?

ps. jestem pełen podziwu dla ludzi z mega wysokimi poziomami. powiedzcie mi, to że oni robia takie wyniki jak robia to wyłącznie kwestia umiejętności i doswiadczenia, czy mając wyższy poziom ma się też większą wytrzymałość, więcej życia? nie moge się nadziwić, że nie uzywając dopalaczy (a wydaje mi się, że nie są one w użyciu we wszystkich dostępnych trybach) można robić takie wyniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: dzięki :)

a jak ma się sprawa z dopalaczami? dobrze mi się wydaje, że nie są one wykorzystywane w każdym z trybów online (np. laboratorium)?

ps. jestem pełen podziwu dla ludzi z mega wysokimi poziomami. powiedzcie mi, to że oni robia takie wyniki jak robia to wyłącznie kwestia umiejętności i doswiadczenia, czy mając wyższy poziom ma się też większą wytrzymałość, więcej życia? nie moge się nadziwić, że nie uzywając dopalaczy (a wydaje mi się, że nie są one w użyciu we wszystkich dostępnych trybach) można robić takie wyniki...

Jakbyś nie miał życia i grał tylko w U2, to też byś miał takie wyniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie miał życia i grał tylko w U2, to też byś miał takie wyniki :)

Ja np. Gram w te gre od 2 lat z przerwami na wiele innych gier, oraz inne pasje i osiagam takie wyniki jak tamci gracze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem gierkę za 25zł :biggrin: w wersji platinum po polsku ; ) no zobaczymy ponoc najlepsza z wszystkich czesci , narazie gralem tylko w uncharted w wersji na vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jedynki na pewno lepsza, w 3 nie grałem jeszcze (do jutra) ale podobno nowa część jest jeszcze lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jedynki na pewno lepsza, w 3 nie grałem jeszcze (do jutra) ale podobno nowa część jest jeszcze lepsza

Nope ! Najlepsza jest 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem gierkę za 25zł :biggrin: w wersji platinum po polsku ; ) no zobaczymy ponoc najlepsza z wszystkich czesci , narazie gralem tylko w uncharted w wersji na vite.

zagraj w multiplayer, jest super polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jedynki na pewno lepsza, w 3 nie grałem jeszcze (do jutra) ale podobno nowa część jest jeszcze lepsza

Masz tak szybkiego neta że pobierzesz ~ 30GB w parę godzin :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope ! Najlepsza jest 2 :)

 

To jest jak z Kobietami :) Są różne gusta :)

Mój kumpel twierdzi, że jedynka :)

Nie ma się co sugerować opiniami ludzi bo są subiektywne :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem U2 w Anglii i w grze mam do wyboru jedynie język angielski. Moge jakoś spolszczyć gre? Na konsoli mam ustawiony polski język :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×