Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończyłem grę 3 razy z czego 2 pod rząd i za każdym razem bawiłem się świetnie. Must have na PS3 i ogólnie jak ktoś jest graczem z imienia i nazwiska ;). Polecam opykać ją na najwyższym poziomie trudności :D Jedyna różnica jaką zauważyłem to taka, że ma się mniej życia (tamci zadają więcej obrażeń?) niż na hardzie.

 

Teraz sobie zbieram Skarby aby dobić do platyny i na jakiś czas odpocząć od tej świetnej produkcji :). Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za skurwiel wymyślił finałową potyczkę w tej grze...

 

Jak pokonać tego goryla na hardzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak crushinga. :P Musisz strzelać w te niebieskie kryształy na drzewach, czy gdzie one tam były ;) Albo na przypał do niego podbiegać i go perfekcyjnie wykończyć. :) Tak jak tu http://www.youtube.com/watch?v=YyaBWNc5gZ4 1:43. Powodzenia ! ^_^

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za skurwiel wymyślił finałową potyczkę w tej grze...

Jak pokonać tego goryla na hardzie?

 

Ostatnia walka to i tak pikuś w porównaniu z gościem z pociągu na Crushing. Zresztą jeżeli będziesz wbijał Platynę to sam się przekonasz. Tam trzeba naprawdę sporo szczęścia i duuuużo spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia walka to i tak pikuś w porównaniu z gościem z pociągu na Crushing. Zresztą jeżeli będziesz wbijał Platynę to sam się przekonasz. Tam trzeba naprawdę sporo szczęścia i duuuużo spokoju.

Trudność na crushing polega na tym,że nie ma podpowiedzi typu: trójkat - unik itp. Cała reszta jest łatwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opinii, mnie braki podpowiedzi w ogóle nie przeszkadzały, w trakcie gry też nigdzie specjalnie się nie zaciąłem, gościa w pociągu nawet za bardzo nie pamiętam a więc pewnie miałem fuksa w tym miejscu. Ostatnia walka to jednak mi zaszła za skórę na tyle mocno że zdecydowałem się przejść ją przy wykorzystaniu glitcha z podestem. Nie ma więc co generalizować na temat poziomu miażdżącego bo każdy może mieć problemy z czymś innym. Grać i nie gadać :P :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No walka jest mocna. Na Hardzie chyba za 20 razem pykło ale emocje to były mocne :) I najlepiej przejść bez glichy naturalnie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem 2 pierwszy raz, i powiem wam, że gra jest cudna, teraz chcę multi trochę ograć by zrobić może platyne. Jak jest z tymi dodatkami które były kiedyś darmowe?? A i jest ktoś chętny na multi?? W kolejce jest jeszcze 3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Tak sie jarałeś U1 :) 

A platynka gdzie ? a już myślisz o platynie z U2 :) :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam za mało czasu by teraz grać bo siostra mi się żeni w przyszły weekend i pomagam przy weselisku. A dodatkowo 1 teraz bratu dałem do przechodzenia więc nie am jak platynować. W sumie zakochał się w konsoli i graąc u mnie zakupił swoją. i teraz ogrya to czego ja nie ogrywam lub ograłem.Co do platyny to jestem jak najbardziej za ale muszę wygospodarować czas a jest z nim krucho, bo praca, żona i rodzina więc granie zeszło na dalszy plan. A jeszcze jest 2 konsola. Co do 2 części to powiem tak 1 była dla mnie ciekawsza i bardziej wymagająca, ale może to tylko kwestia gustu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat minęło i do dziś można z lupą szukać gier lepszych od Uncharted 2, których jest może kilka.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Gra ma swoje uroki i jest mega grywalna. Dawno tak dobrze sięnie bawiłem. I bardzo chcę ją zrobić na 100% wiem że będzie ciężko, ale może jak trochę wolnego będzie dam radę. Jeszcze 3 przedemną i powolutku calakujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem i faktycznie jedna z lepszych gier jakie gralem na ps3. Wcześniej skończyłem darmową 3kę z plusa i 2 jest faktycznie lepsza tak jak kazdy  pisal. Teraz czas na 1:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam przygodę z Uncharted 2 i już czuję ekscytację myśląc jak rewelacyjna była trzecia część od której zacząłem. Skoro U2 ma być jeszcze lepsze to ja nie mam pytań :D  podzielę się wrażeniami po ukończeniu ;)

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zagrał coś tego typu znow i chyba dzisiaj sobie kupie last of us albo uncharted 1 zeby zakonczyc przygode z seria. Tak samo polecam wam ograc uncharted na vite daje ten sam fun co duza wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak można ogrywać taką serię od dupy strony  :P

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można ogrywać taką serię od dupy strony  :P

 

Po prostu, 3 darmowa z plusa a 2 kupilem w promo za 25zł :P A 1 kiedys tam zagram pewnie poza tym tam fabula i tak jest szczatkowa:D To nie mgs:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jak fabuła ale ogrywając od 1 wszystko składa się w całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można ogrywać taką serię od dupy strony :P

Może Oni tak lubią od tyłu :pardon: Też mnie dziwi że ktoś zajarał się trójką i łapie za dwójkę a nie jedynkę. No ale cóż, świata nie naprawimy :no:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro fabuła szczątkowa to nie wiem jaka roznica ktora najpierw ogram;)

 

Tomo siegnalem po 2 najpierw bo byla w promo. 1 Przejde kiedys tam bo mam inne gry a czytalem ze jest najslabsza z serii takze zostawiam na koniec jak bede mial wiecej czasu bo szkoda czasu na slabsze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro fabuła szczątkowa to nie wiem jaka roznica ktora najpierw ogram;)

 

Tomo siegnalem po 2 najpierw bo byla w promo. 1 Przejde kiedys tam bo mam inne gry a czytalem ze jest najslabsza z serii takze zostawiam na koniec jak bede mial wiecej czasu bo szkoda czasu na slabsze gry.

 

Fabuła powiązana nie jest, ale już występujące w jedynce i dwójce postaci, i relacje między nimi, tak. Nie wspominając o widocznych zmianach w gameplayu. No chyba, że Cię to nie rusza.

Wersja na vitę, poza ficzerami smyrania paluchem, to nic nowego - graficznie ładnie, ale nie wnosi absolutnie nic do serii, lokacje w dużej mierz te same, co w poprzedniczkach. Fabuła kiepściutka, plus brak elementów, które w mniejszym lub większym stopniu występowały wcześniej (bunkier, himalaje), tworząc fajny klimat. Dla mnie najsłabszy lub ze względu na odtwórczość, najnudniejszy tytuł z serii. Ale mając plusa ograć warto.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×