Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko luz, każdy sobie rzepkę skrobie :) Teraz sobie przypomniałem że God Of War też brałem od tylca. Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi sie Uncharted na vite podobal wlasnie dlatego ze bylo w nim wszystko co w uncharted lubie tyle ze na malej konsolce. I panowie sie postarali robiac gre z tak fajna oprawa na vite wedlug mnie. Prawda jest taka ze kazda kolejna czesc jesli czegos nie zmienia znacznego bedzie juz odtworcza i kazdy moze powiedziec to samo ze nic nie wnosi.

 

Jakbym mial inna mozliwosc to pewnie bym zagral po kolei od 1-3 ale wybralem wersje budzetowa i za grosze ogralem bo generalnie nawet nie lubie takich gatunkow gier i raczej po nie nie siegam tutaj mialem z plusa i milo mnie zaskoczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem platyne w U2. Znakomita historia. Trochę ciekawsza niż w pierwszej części, ale też ma bardziej oklepane motywy. Niektórzy piszą,  że dwójka jest prostsza od jedynki (jeśli chodzi o crushing), aczkolwiek ja tego nie zauważyłem. W pierwszej części było kilka motywów, gdy przeciwnicy wychodzili ze wszystkich stron na raz, ale poza tym nie była strasznie wymagająca. Jedyny minus to, że było za mało Sully'ego :P Ale strate rekompensowała Chloe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z moim znajomym mamy problem. Gdy dołączamy do siebie przez chwile jesteśmy razem ale się nie słyszymy i nas wyrzuca. Macie jakieś pomocne rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro fabuła szczątkowa to nie wiem jaka roznica ktora najpierw ogram;)

 

Tomo siegnalem po 2 najpierw bo byla w promo. 1 Przejde kiedys tam bo mam inne gry a czytalem ze jest najslabsza z serii takze zostawiam na koniec jak bede mial wiecej czasu bo szkoda czasu na slabsze gry.

Hmm no nie wiem czy taka najsłabsza. Kwestia gustu. Dla mnie Uncharted to był system seller PS3.  Dla tej gry kupiłem konsole i nie żałuje. Wiadomo, że dwójka jest bardziej rozbudowana co nie zmienia faktu, że cała  seria jest jedną z lepszych jakie wyszły na PS3. Pozdrawiam i powodzenia w ogrywaniu Uncharted :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego, kto Ci naopowiadał, że dwójka najsłabsza...

Wielka rzesza graczy, w tym ja, uważa drugą część xa najlepszą!!!

A kolejność przechodzenia;

bylby to conajmniej zastanawiający ruch, aby nie ograć serii chronologicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego, kto Ci naopowiadał, że dwójka najsłabsza...

 

On pisał o pierwszej części, dla mnie nie była taka zła, chyba bardziej podobała mi się od 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On pisał o pierwszej części, dla mnie nie była taka zła, chyba bardziej podobała mi się od 3.

Mam podobne odczucie. Dwójka ma mistrza - graficznie jest bardzo dobrze i rozgrywka dużo bardziej miodna niż w 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej subiektywnej oceny najlepsza była 2 potem 1 i na końcu 3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej subiektywnej oceny najlepsza była 2 potem 1 i na końcu 3. 

kazdy ma inne zdanie  :P jak dla mnie to 3 zmiażdzyła wszystkie czesci bezapelacyjnie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma inne zdanie  :P jak dla mnie to 3 zmiażdzyła wszystkie czesci bezapelacyjnie 

 

Tez tak uważam. Jednak jesli chodzi o "walkę" zwłaszcza tą w mutli to jednak U:AT jest tutaj bezkonkurencyjna. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pod względem opowieści i ogólnie przygody to Among Thieves na pierwszym miejscu, a tuż zaraz za nim Oszustwo Drake'a. Właściwie to dla mnie prawie że równorzędne tytuły przy których niesamowicie dobrze się bawiłem jak przy żadnej innej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogrywają jeszcze 3 bo brakuje mi czasu uznam,że i 1 i 2 trzymają poziom. 2 jest wg mnie bardziej dynamiczna niż jedynka i tylko końcówka mnie trochę rozczarowała ale i tak jest lepiej niż zakończenie 1. Brak czasu nie daje mi popełnić 3. ale może na dniach się to zmieni. Mam taką nadzieję. Ogólnie uważam że ta seria ma to coś co nie pozwala oderwać się od grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma inne zdanie  :P jak dla mnie to 3 zmiażdzyła wszystkie czesci bezapelacyjnie 

Dokładnie, dlatego tez napisałem, że wg mojej subiektywnej oceny..  :P

pozdrawiam i miłego grania życzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanko, Czy DLC (Drake's Fortune Map Pack i  Siege Expansion) ściągnięte z UK konta działają z Polską wersją językową, sprawdzał ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanko, Czy DLC (Drake's Fortune Map Pack i  Siege Expansion) ściągnięte z UK konta działają z Polską wersją językową, sprawdzał ktoś?

Nie będą działać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mieliscie jakies problemy z gra? U mnie po rozpoczeciu drugiego rozdzialu konsola sie wylaczyla. Wlaczylem ja ponownie i po kilku minutach znowu sie wylaczyla. Zaczalem sie obawiac, ze poszedl wiatrak. Konsola od szesciu lat uzywana, nigdy nieczyszczona w srodku, wiec juz szykowalem sie na wymiane wentylatora (majac nadzieje na to, ze to tylko wentylator). Konsoli tego dnia juz wiecej nie wlaczalem, bo moze sie przegrzala po kilku godzinach grania. Nastepnego dnia po wlaczeniu i uruchomieniu Uncharted konsola sie wylaczyla ponownie. No to mysle sobie, potrzebna bedzie naprawa, jednak pomyslalem jeszcze, zeby sprawdzic inna gre, wiec wlozylem do czytnika GTA V; pogralem ok. 30 minut i wszystko bylo ok, a jak sami wiecie tych dwoch gier pod wzgledem poboru mocy nie mozna nawet porownywac. Sprobowalem jeszcze jednej mozliwosci, mianowicie zaczecia od poczatku drugiego rozdzialu i mimo wszystko konsola znowu sie wylaczyla. Wszystko wskazuje na to, ze plyta felerna. Zamierzam jeszcze sprobowac usunac save, ale nie sadze, ze to cos da. Jeszcze tego nie zrobilem, bo obecnie wciagnal mnie Tomb Raider, ale po skonczeniu go bede musial sprawdzic te mozliwosc z Uncharted 2. Dodam jeszcze, ze kupilem diwe pierwsze czesci w pakiecie w wersji platinium; z pierwsza czescia nie bylo ani jednego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mieliscie jakies problemy z gra? U mnie po rozpoczeciu drugiego rozdzialu konsola sie wylaczyla. Wlaczylem ja ponownie i po kilku minutach znowu sie wylaczyla. Zaczalem sie obawiac, ze poszedl wiatrak. Konsola od szesciu lat uzywana, nigdy nieczyszczona w srodku, wiec juz szykowalem sie na wymiane wentylatora (majac nadzieje na to, ze to tylko wentylator). Konsoli tego dnia juz wiecej nie wlaczalem, bo moze sie przegrzala po kilku godzinach grania. Nastepnego dnia po wlaczeniu i uruchomieniu Uncharted konsola sie wylaczyla ponownie. No to mysle sobie, potrzebna bedzie naprawa, jednak pomyslalem jeszcze, zeby sprawdzic inna gre, wiec wlozylem do czytnika GTA V; pogralem ok. 30 minut i wszystko bylo ok, a jak sami wiecie tych dwoch gier pod wzgledem poboru mocy nie mozna nawet porownywac. Sprobowalem jeszcze jednej mozliwosci, mianowicie zaczecia od poczatku drugiego rozdzialu i mimo wszystko konsola znowu sie wylaczyla. Wszystko wskazuje na to, ze plyta felerna. Zamierzam jeszcze sprobowac usunac save, ale nie sadze, ze to cos da. Jeszcze tego nie zrobilem, bo obecnie wciagnal mnie Tomb Raider, ale po skonczeniu go bede musial sprawdzic te mozliwosc z Uncharted 2. Dodam jeszcze, ze kupilem diwe pierwsze czesci w pakiecie w wersji platinium; z pierwsza czescia nie bylo ani jednego problemu.

Możesz spróbować usunąć dane gry i łatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować usunąć dane gry i łatki.

Niestety nic nie dalo. Dodatkowo jeszcze konsola takze wylaczyla sie podczas gry w multi, ale po ok 20min grania. Chyba bede musial kupic jeszcze jedna gre. Ogolnie to w takiej sytuacji powinienem te gre odeslac do Naughty Dog i oni powinni przyslac mi nowa gre. Ich produkt okazal sie felerny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, szukam kilku osób do wbicia pucharków. Potrzebuje:You Run, I'll Shoot  z tego co pamiętam to jedna osoba niesie bożka, druga osłania

I Told You I Was Hardcore (Co-op na poziom wymagający)

You Can't Break Me (Co-op na poziom miażdżący)

Mam Headseta, pisać na PSN: BrothersPL

Ja i kumpel moglibyśmy ci pomóc.

Ogarniasz choć trochę grę, czy tylko ustawki grałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczyłem bardzo dobra a nawet lepsza, szkoda ze moja używana kopia to wersja a uk i brak innych niz angielski języków.

Uważam ze błędem było ze wcześniej nie siegnalem po ten tytuł bo uważam ze to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Mag, 225 stron nie wzięło się z znikąd :P Ciekaw jestem, co tam jeszcze kisisz na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczyłem bardzo dobra a nawet lepsza, szkoda ze moja używana kopia to wersja a uk i brak innych niz angielski języków.

Uważam ze błędem było ze wcześniej nie siegnalem po ten tytuł bo uważam ze to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy ps3.

Nie grałeś w Uncharted 2? Co jeszcze masz nie ograne? Łykaj Dark Souls... :)  Nie dziękuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×