Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z trofeum że musze zabić 10 gości bez obrażęń, gram na bomby nie trafiają mnie ani razu a trofeum nie wpada :( czemu tak jest? prosze pomóżcie !! :(

Witam mam problem z trofeum że musze zabić 10 gości bez obrażęń, gram na bomby nie trafiają mnie ani razu a trofeum nie wpada :( czemu tak jest? prosze pomóżcie !! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z trofeum że musze zabić 10 gości bez obrażęń, gram na bomby nie trafiają mnie ani razu a trofeum nie wpada :( czemu tak jest? prosze pomóżcie !! :(

Witam mam problem z trofeum że musze zabić 10 gości bez obrażęń, gram na bomby nie trafiają mnie ani razu a trofeum nie wpada :( czemu tak jest? prosze pomóżcie !! :(

Proszę, nie pisz podwójnie. :P Może to właśnie ten bug związany z trofeami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zebrałem wszystkie piórka i zostały mi dwa trofea - kopniak na maszynie i gentelmen. Dowiedziałem się też, że nie ma możliwości ściągnięcia sejwa i uruchomieniu go. Nie wiem czemu się nie da, bo nie doczytałem, ale to znaczy, że będę musiał dojść do 8 sekwencji od nowa :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Myfonick: niekoniecznie! W sekwencji 12 ("Battle of Forli") na szczycie jednej z wież przy morzu w Forli znajduje się na stałe maszyna latająca Leonarda do wykonania tego trofea. Jest ona nawet zaznaczona na mapie. Oczywiście, żeby odblokować dwie, uszkodzone sekwencje (12 oraz 13) trzeba ściągnąć DLC - wspomniane "Battle of Forli" oraz "Bonfire of the Vanitas". Obydwa dodatki są zawarte w wersji Platinum Assassin's Creed II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolega powyżej dobrze gada, wydaję mi się nawet że ta misja została przygotowana właśnie w celu zaliczenia tego trofeum dla ludzi którzy je pominęli :happy:

Witam mam problem z trofeum że musze zabić 10 gości bez obrażęń, gram na bomby nie trafiają mnie ani razu a trofeum nie wpada :( czemu tak jest? prosze pomóżcie !! :(

Niestety na to nie mam wyjaśnienia, miałem to samo. Próbowałem chyba z 6 razy, też z bombami dymnymi i dopiero za szóstym razem trofek wpadł chodź za każdym razem robiłem dokładnie to samo, nie wiem dlaczego tak się dzieje. Próbuj do bulu :tongue:

Edytowane przez Kraciun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i się da, ale ja nie mam wersji platynowej, bo gra, w którą gram jest pożyczona. Jakieś 5 minut temu zaliczyłem platynę.

Nie wiem czy to zadziała, ale mogę spróbować pomóc chętnym. Mam sejwa na tym poziomie i w każdej chwili (no może nie w każdej, bo muszę w najbliższym czasie oddać AC2) mogę zalogować się na czyimś koncie, wejść w grę i sprzedać kopniaka strażnikowi. Pewnie nie wpadnie, ale spróbować można. Chętnych raczej proszę o kontakt przez PW, bo nie wiem czy będę zaglądał do tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś na jak długo jest na wyłączność dla ps+ AC2 Game trial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie triale sa 1-godzinne tak mi sie zdaje, tak bylo z Borderlands i Infamous chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo z tego co mi sie wydaje to nie da sie cofać i wczytywać gry

musisz zacząć przechodzić od nowa :thumbsup:

pomogłem?? proszę o +

zgadzam się w AC II nie ma checkpointów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie powaliła fabułą oraz elementami walki. Czekam AC3! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra ma multi language / wersję pl?

Nie rozumiem Twojego pytania. AC2 zostało wydanę w wersji kinowej, tzn. napisy PL a reszta ENG czy też np. ITL lang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojego pytania. AC2 zostało wydanę w wersji kinowej, tzn. napisy PL a reszta ENG czy też np. ITL lang.

Ok, powiedzmy że o to mi chodziło. :)

W poniedziałek przyślą grę, czy jest coś o czym trzeba pamiętać na samym rozpoczęciu, czy podczas przechodzenia gry? (Oczywiście oprócz kopnięcia strażnika, ale zawsze można poprosić kogoś kto ma save'a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, powiedzmy że o to mi chodziło. :)

W poniedziałek przyślą grę, czy jest coś o czym trzeba pamiętać na samym rozpoczęciu, czy podczas przechodzenia gry? (Oczywiście oprócz kopnięcia strażnika, ale zawsze można poprosić kogoś kto ma save'a)

Tylko to. Tak wszystkie trofka spokojnie podczas jakże pięknej, miłej, przyjemnej, satysfakcjonującej rozgrywki w kapitalną grę Assassin's Creed 2 powinny wpaść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, powiedzmy że o to mi chodziło. :)

W poniedziałek przyślą grę, czy jest coś o czym trzeba pamiętać na samym rozpoczęciu, czy podczas przechodzenia gry? (Oczywiście oprócz kopnięcia strażnika, ale zawsze można poprosić kogoś kto ma save'a)

Jezeli masz wersje GOTY AC2 to kopniecie mozna spokojnie nawet po ukonczeniu gry zrobic, takze bez stresu, pozatym ten kopniak jest MEGA banalny i nie ma sie czym stresowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz wersje GOTY AC2 to kopniecie mozna spokojnie nawet po ukonczeniu gry zrobic, takze bez stresu, pozatym ten kopniak jest MEGA banalny i nie ma sie czym stresowac.

Nie mam goty, wiem że jest łatwy, ale nie wiem w którym momencie gry jest możliwość, a nie ma żadnego podziału jak np. w Ucharted2 na rozdziały. :(

Czyli jeśli znajdę miejsce tego kopniaka, to można powiedzieć że jest prawie pewne że po pierwszym przejściu wpadnie platyna? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam goty, wiem że jest łatwy, ale nie wiem w którym momencie gry jest możliwość, a nie ma żadnego podziału jak np. w Ucharted2 na rozdziały. :(

Czyli jeśli znajdę miejsce tego kopniaka, to można powiedzieć że jest prawie pewne że po pierwszym przejściu wpadnie platyna? :D

Będzie taka pewna misja dzięki

Leonardo

który

zbuduję Ci tą maszynę latająca i właśnie podczas tej jednej misji(niedostaniesz ten maszynki kolejny raz bo zniszczona zostanie)

będziesz mógł wykonać to trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale jak już będę latać, to jakby gra "zmusi mnie" do dolecenia do tego strażnika, czy będę musiał Go szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale jak już będę latać, to jakby gra "zmusi mnie" do dolecenia do tego strażnika, czy będę musiał Go szukać?

Gra Cie nie zmusi, ale strażników będzie pełno, a wtedy wystarczy tylko jakiegoś zaznaczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Cie nie zmusi, ale strażników będzie pełno, a wtedy wystarczy tylko jakiegoś zaznaczyć...

Ok, dziękuję bardzo. :) Eh, tak się napiłem na tą rę, że zamist pykać na konsoli tylko gameplay'e oglądam. :D Jeszcze tylko weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sobie ustawiliście język dialogów? Bo ja na włoski, jakoś tak bardziej klimatycznie się gra :D

Ja również ustawie na włoski, przecież Asasyn mieszkający we Włoszech mówił po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hey te glify, które są na ścianach można je oznaczyc jakoś, żebym je miał na mapce. Czy trzeba szukac na ślepo??

Zna ktoś jakiś poradnik jak złapac te piórka? Bo trochę mnie irytuje patrzenie a youtub i te denne filmiki. Długo to zabiera.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, o co chodzi z zebraniem 100 piórek? Co to właściwie jest? Coś jak skarby w Uncharted? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, o co chodzi z zebraniem 100 piórek? Co to właściwie jest? Coś jak skarby w Uncharted? ;]

Po prostu zwykłe znajdki, porozrzucane po miastach. Za znalezienie wszystkich piórek, otrzymujesz trofeum oraz pelerynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×