Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu zwykłe znajdki, porozrzucane po miastach. Za znalezienie wszystkich piórek, otrzymujesz trofeum oraz pelerynę

A idzie t szybko, czy raczej uciążliwie?

Ps. Po jakim czasie gry dostajemy strój Asasyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pióra są na podobnej zasadzie co skarby w Uncharted, ja korzystałem z poradnika żeby je zebrać ;)

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Po kilku godzinach oglądania gameplay, stwierdzam iż zakochałem się w tej grze i lepszej nie ma. Jest po prostu masakrycznie boska, że też muszę czekać do poniedziałku. :( Nie ma pewnie jakiegoś dema na pss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Po kilku godzinach oglądania gameplay, stwierdzam iż zakochałem się w tej grze i lepszej nie ma. Jest po prostu masakrycznie boska, że też muszę czekać do poniedziałku. :( Nie ma pewnie jakiegoś dema na pss?

Ja ci radze uwazac na ta gre.Kupilem nowa w fol(na ps3)i i jak gram, jak jestem w tlumie i biegam szybko po dachach czy poprostu po miastach to gra sie tak scina az ciezko patrzec,a mysle ze to nie jest wina konsoli bo reszta gier chodzi mi prawidlowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci radze uwazac na ta gre.Kupilem nowa w fol(na ps3)i i jak gram, jak jestem w tlumie i biegam szybko po dachach czy poprostu po miastach to gra sie tak scina az ciezko patrzec,a mysle ze to nie jest wina konsoli bo reszta gier chodzi mi prawidlowo

Wiem, kilku ludzi już o tym pisało, ale ja mam slimkę, dopiero od grudnia także laser też niczego sobie, jeśli nie będzie to nagminne (czyt. codziennie) to nie ma la mnie najmniejszego problemu. Jak ja bym już ją chciał mieć u siebie. :( Pewnie by był całonocny maraton, a tak muszę jeszcze czekać do poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kilku ludzi już o tym pisało, ale ja mam slimkę, dopiero od grudnia także laser też niczego sobie, jeśli nie będzie to nagminne (czyt. codziennie) to nie ma la mnie najmniejszego problemu. Jak ja bym już ją chciał mieć u siebie. :( Pewnie by był całonocny maraton, a tak muszę jeszcze czekać do poniedziałku.

Z innymi grami nie mam problemu wiec nie wiem czy to jest problem z laserem...mysle ze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam właśnie zabawę z Ac2 i tradycyjna porcja pytań;

Czy w miarę przechodzenia fabuły lub po jej ukończeniu będę mógł powracać do lokalizacji żeby wyzbierać brakujące rzeczy?

Gdzie i jak najlepiej powiększać zasób gotówki, czytałem o kieszonkowcach, o mapach skarbów, jest coś jeszcze?

Ogólnie na co jeszcze zwracać uwagę i czego ewentualnie nie robić?

Dzięki z góry za info :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam właśnie zabawę z Ac2 i tradycyjna porcja pytań;

Czy w miarę przechodzenia fabuły lub po jej ukończeniu będę mógł powracać do lokalizacji żeby wyzbierać brakujące rzeczy?

Gdzie i jak najlepiej powiększać zasób gotówki, czytałem o kieszonkowcach, o mapach skarbów, jest coś jeszcze?

Ogólnie na co jeszcze zwracać uwagę i czego ewentualnie nie robić?

Dzięki z góry za info :thumbsup:

1. Tak, spokojnie będziesz mógł wracać do wcześniejszych lokacji. Jedyne co powinieneś zrobić za pierwszym przechodzeniem gry to te trofeum z kopnięciem strażnika z paralotni.

2. Można okradać ludzi i ograbiać zwłoki strażników, ale to zazwyczaj mierna kasa. Za wypełnianie głównych i pobocznych misji dostajesz profity. No i skarby też troche dają, ale musiałbyś zebrać dużą ilość. Najlepszym sposobem to zebranie troche kaski i zainwestowanie w rozwój Monterigonni na maksa. Wtedy co 20min, będzie ci wpadać duża kasiora do skarbca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Najlepszym sposobem to zebranie troche kaski i zainwestowanie w rozwój Monterigonni na maksa ...

Możesz rozwinąć wątek, o co konkretnie chodzi? :) Co do trofeum z paralotnią to czytałem i będę pamiętał, pozostałe z tego widziałem można dozbierać w dowolnym momencie, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć wątek, o co konkretnie chodzi? :) Co do trofeum z paralotnią to czytałem i będę pamiętał, pozostałe z tego widziałem można dozbierać w dowolnym momencie, tak?

Jak chwile pograsz i dotrzesz do Villi w Monterigonni (taki twój domek na stałe), to tam będziesz miał możliwość u architekta zamawiania modyfikacji dla tego miasteczka (np. odnowienie sklepów, wież itp.), co kosztuje, ale potem przynosi korzyści, co 20min do twojego skarbca w tym domu przychodzą pieniądze, które w zależności od ilości ulepszeń które wykonałeś są co raz większe. Potem po prostu raz na jakiś czas wpadasz do chatki i wybierasz ze skarbca kase.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chwile pograsz i dotrzesz do Villi w Monterigonni (taki twój domek na stałe), to tam będziesz miał możliwość u architekta zamawiania modyfikacji dla tego miasteczka (np. odnowienie sklepów, wież itp.), co kosztuje, ale potem przynosi korzyści, co 20min do twojego skarbca w tym domu przychodzą pieniądze, które w zależności od ilości ulepszeń które wykonałeś są co raz większe. Potem po prostu raz na jakiś czas wpadasz do chatki i wybierasz ze skarbca kase.

A ile takie średnie ulepszenie kosztuje i po jakim czasie gry się zwróci? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do trofeum z paralotnią to czytałem i będę pamiętał, pozostałe z tego widziałem można dozbierać w dowolnym momencie, tak?

Jaką masz wersję gry? jeżeli Game of The Year to będziesz mógł w każdej chwili po tej misji z paralotnią wykonać to trofeum. Moja rada jest taka, żebyś przeszedł grę bez zwracania uwagi na pucharki, bo sama rozgrywka jest znakomita, i szkoda psuć ją na siłę dorabianiem czegoś co można spokojnie zrobić po zakończeniu wątku fabularnego.

Ja dziś odpalę ją po raz kolejny (bo jedno trofeum miałem zgliczowane i chętnie wbiję w niej platynę) i ustawię lektora na język Włoski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile takie średnie ulepszenie kosztuje i po jakim czasie gry się zwróci? :)

Zależy co i na jaki poziom ulepszasz, ale warto w to inwestować bo zwróci się szybko, szczególnie jak długo grasz (dochody przychodzą co 20 min normalnej gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co i na jaki poziom ulepszasz, ale warto w to inwestować bo zwróci się szybko, szczególnie jak długo grasz (dochody przychodzą co 20 min normalnej gry)

Ok, postaram się obczaić wszystko. :) Przedstawię wam, jak można zmniejszyć rozgłos, a przy tym jeszcze odrobinę zarobić. :) Przekupujemy herolda (-50% rozgłosu), kosztuje to 500f, następnie od razu Go okradamy i dostajemy 503f. Wychodzimy na plus te grosze, ale rozglos pójdzie prawie do zera po dwóch próbach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey czy w każdym grobowcu jest pieczęc do zbroji Altaira bo w Monteriggioni wszedłem do komnaty i nie było???

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey czy w każdym grobowcu jest pieczęc do zbroji Altaira bo w Monteriggioni wszedłem do komnaty i nie było???

Pieczęcie są w miastach, w grobowcach, na mapie masz ikonke grobowca, który zawiera pieczęc. w Monteriggioni nie ma z tego co pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był grobowiec bo pisało na mapce, ale już jestem pewny że nie było tam pieczęci bo widziałem wszystkie filmiki z tymi grobowcami i tego, akurat nie było.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, na początku się szybko zacząłem nudzić :( w miarę postępu fabuły jest coraz lepiej i chce się więcej i więcej. Teraz rozumiem Wasze zajaranie AC2 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, na początku się szybko zacząłem nudzić :( w miarę postępu fabuły jest coraz lepiej i chce się więcej i więcej. Teraz rozumiem Wasze zajaranie AC2 :biggrin:

Na początku się nudziłeś? Ja tam od początku się rajcowałem aż po sam koniec po czym się zdenerwowałem bo stwierdziłem że już koniec i trza czekać na nową odsłonę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragment kiedy Ezio nie ma broni, lata po cywilu i wykonujemy tylko zadania na zasadzie: "idź tu, idź tam, wróć tam skąd przyszedłeś, idź tam jeszcze raz, znowu się wróć" i tak kilka razy nie powodowały u mnie zbytniego zachwytu :) Na szczęście to krótkie epizody i po 1 bloku pamięci jest już coraz ciekawiej.

Pewnie jak dotrwam do końca to też będę zły że to już koniec :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się rajcowałem od samego początku. :) Tylko tych piórek nie mogę nigdzie znaleźć, jak tylko muszę się gdzieś przemieścić, to tylko skaczę po dachach, a jak dotąd znalazłem 1 piórko. Niestety nie obejdzie się bez poradników. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragment kiedy Ezio nie ma broni, lata po cywilu i wykonujemy tylko zadania na zasadzie: "idź tu, idź tam, wróć tam skąd przyszedłeś, idź tam jeszcze raz, znowu się wróć" i tak kilka razy nie powodowały u mnie zbytniego zachwytu :) Na szczęście to krótkie epizody i po 1 bloku pamięci jest już coraz ciekawiej.

Pewnie jak dotrwam do końca to też będę zły że to już koniec :biggrin:

No dobra... Nie miał broni podczas wspinaczki jeszcze z bratem, pamiętasz? Nie podobał Ci się ten moment? Te właściwie pierwsze kontakt z budynkami(ale to brzmi) , ten genialny soundtrack Ezio's Family, ten wyścig z bratem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was pamięta, jak pokonać Grobowiec Asasynów : Z należnym szacunkiem? Nie mogę dotrzeć do krypty. :(

Edit.: Już nic, udało się. :)

Edytowane przez delta3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto wie o co chodzi w trofeum co czeba obronic honoru damy bo nie wiem :D dopiero zaczynam grac i zastanawia mnie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejdz do jakiejs babki zaznaczonej na mapie i wykonaj zlecenie i wpadnie trophy tylko nie pamietam czy to po 1 zleceniu czy po wykonaniu wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×