Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybrać, Black ops, Gran Turismo 5 ?

Są to 2 różne typy gier więc dobrze by było mieć obie ,ale ja polecam Gran Turismo 5 i Battlefield Bad Company 2 z czego GT5 zakupiłbym najpierw :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... godzinny trial. Troche krucho. A jest gdzieś info jakich dem się spodziewać w najbliższym okresie?

I co jest lepsze, NFS HP ( juz mam) czy GT5 ?

Klaniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... godzinny trial. Troche krucho. A jest gdzieś info jakich dem się spodziewać w najbliższym okresie?

I co jest lepsze, NFS HP ( juz mam) czy GT5 ?

Klaniam.

Zalezy co wolisz. Arcade to nfs,symulacja to gt5. GT raczej na kierze trzeba grac wiec to dodatkowa kasa. Ja mam nfsa i taki rodzaj zabawy mi odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ktoś napisał że są to różne gatunki ale w tym momencie gatunek nie ma dla mnie znaczenia. Więc do wyboru mam

Gran Turismo 5

Black ops

AC:Brotherhood

Chcę też oznajmić że mam już bad company 2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ktoś napisał że są to różne gatunki ale w tym momencie gatunek nie ma dla mnie znaczenia. Więc do wyboru mam

Gran Turismo 5

Black ops

AC:Brotherhood

Chcę też oznajmić że mam już bad company 2 .

Assassina. Drogą eliminacji :) Nie jesteś fanem motoryzacji, bo gdybyś był to miałbyś Gran Turismo. A nie-fanom motoryzacji GT się nie spodoba. Black Ops odpada skoro masz Battlefielda. Po co ci dwie bardzo podobne gry? No i zostaje AC. Proste, nie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem od niedawna posiadaczem PS3.

Mam takie gierki jak uncharted 2, paradise czy f1 2010.

Szukam czegoś w stylu Uncharted ale do 100zł

Bardzo proszę o jakieś propozycje.

Z góry dziękuję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1 ewentualnie metal gear solid 4

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat między Black Ops czy Medal Of Honor,Simsy 3 czy Hot pursit a może wy jakąś polecicie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że w Twoim przypadku chyba lepszym rozwiązaniem będzie Killzone 2. Gra ma bardzo ciekawą fabułę i mi osobiście singla ciekawiej się przechodziło niż tego w Bad Company 2.

Medal of Honor i Modern Warfare 2 odradzam. Modern Warfare 2 jest strasznie krótki i liniowy aż do bólu. Oczywiście każda z wymienionych pozycji cierpi na liniowość, ale MW2 moim zdaniem najbardziej kluje oczy tym właśnie.

Medal of Honor podobno również jest bardzo krótki i poza tym mimo wszystko nie do końca udany. Jest to jednak pozycja najsłabsza z wymienionych.

Dzięki za porady ^^ Właśnie kupiłem sobie Killzone 2 i jestem zadowolony z zakupu. Gra mi przypomina mi czasy gdy grałem w C&C Renegade na PC xDD Właśnie chyba dlatego bardzo spodobał mi się Killzone. Hellowie mają ekstra desing, a ich rodzinna planeta gdzie aktualnie odbywa się linia frontu ma swój niesamowity klimat. Poza kampanią, spodobała mi się potyczka z botami. Ogólnie mówiąc jestem zadowolony z zakupu. Fakt że dostrzegam pewne małe wady, ale przy tylu zaletach giną w tłumie. Dobra pozycja zwłaszcza że niebawem nadchodzi Killzone 3, więc warto jest się zapoznać z dwójką ^^ Natomiast z innych strzelaninek to na razie zrezygnuje do póki nie podłącze neta do konsoli, bo faktycznie bez multi to raczej się nie opłaca. Tak czy siak Killzone 2 to będzie dobra przekąska przed głównym daniem w postaci Dead Space 2. O tak! Dead Space 2 to dla mnie najważniejsza premiera 2011 roku ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam dylemat otóż co lepiej kupić RDR czy Unchartet 2 czy może Unchartet 2 + GTA4.

Z góry dzięki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam dylemat otóż co lepiej kupić RDR czy Unchartet 2 czy może Unchartet 2 + GTA4.

Z góry dzięki. ;)

Napewno nie rezygnowałbym z Uncharted 2. Druga pozycja w tym kombosie jest dowolna ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam dylemat otóż co lepiej kupić RDR czy Uncharted 2 czy może Uncharted 2 + GTA4.

Z góry dzięki. ;)

Ja bym bral bardziej Uncharted 2 i GTA 4 ale to wszystko zalezy od tego jaki klimat lubisz.

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś wyjaśnić czym się różni zwykłe GTA 4 105 zł od GTA 4 episodes from liberty city 115zł i GTA 4 complete edition za 200zł.

Czy jak kupię zwykłe GTA 4 i potem kupie 2 dodatki na PS store to wyjdzie na to jakbym miał complete edition? 1 dodatek 35zł 2 dodatek 65zł.

Chcę się troche pozbyć pieniędzy ze store bo chciałem przetestować czy to działa i wpłaciłem za dużo $.

Klaniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś wyjaśnić czym się różni zwykłe GTA 4 105 zł od GTA 4 episodes from liberty city 115zł i GTA 4 complete edition za 200zł.

Czy jak kupię zwykłe GTA 4 i potem kupie 2 dodatki na PS store to wyjdzie na to jakbym miał complete edition? 1 dodatek 35zł 2 dodatek 65zł.

Chcę się troche pozbyć pieniędzy ze store bo chciałem przetestować czy to działa i wpłaciłem za dużo $.

Klaniam.

Complete= GTA4 + episodes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Ciebie to polecam Gran Turismo 5, FIFE11, i na PSMove Sports Champions, Battlefield: BC2

Co do córki to może LBP Goty? Loco Roco, Eye Pet( kamerka i move) rolleyes.gif

To do bombona.

Edytowane przez Xaren007PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam dylemat otóż co lepiej kupić RDR czy Unchartet 2 czy może Unchartet 2 + GTA4.

Z góry dzięki. ;)

no napewno warto RDR bo mam gre od wigilii a multi jest świetne a singiel też bdb co do U2 nie posiadam ale wiem że u1 było dobra bo mam ale bardziej brat grał i sprawiało mu to wielką radochę więc dwójka musi być także bardzo dobra

Edytowane przez krz976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 130zł. I nie wiem w co zainwestować. Lepiej kupić jedną nowszą grę czy 2 starsze? Obecnie posiadam ac:2 i uncharted 2, więc zastanawiam się nad czymś innym dla odmiany może nfs: hot pursuit, albo heavy rain? ewentualnie battlefield 2, ze względu na dobre multi. Ale z drugiej strony nie wiem czy Resistance 2 nie ma dobrego multi a jest o wiele tańsza.. I może mi ktoś doradzić jesli chodzi o infamous. Mianowicie czy lepiej będzie poczekać na 2, czy warto zagrać w jedynkę. Na dwójkę bardzo się napaliłem :P i do tego jeszcze fajnie by było zagrać w ac:3. Niestety nie mam na wszystko funduszy, więc może pomożecie mi wybrać jedną lub dwie pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 130zł. I nie wiem w co zainwestować. Lepiej kupić jedną nowszą grę czy 2 starsze? Obecnie posiadam ac:2 i uncharted 2, więc zastanawiam się nad czymś innym dla odmiany może nfs: hot pursuit, albo heavy rain? ewentualnie battlefield 2, ze względu na dobre multi. Ale z drugiej strony nie wiem czy Resistance 2 nie ma dobrego multi a jest o wiele tańsza.. I może mi ktoś doradzić jesli chodzi o infamous. Mianowicie czy lepiej będzie poczekać na 2, czy warto zagrać w jedynkę. Na dwójkę bardzo się napaliłem :P i do tego jeszcze fajnie by było zagrać w ac:3. Niestety nie mam na wszystko funduszy, więc może pomożecie mi wybrać jedną lub dwie pozycje.

Weź BC2, ma znakomite multi i starczy czy na kilkanaście godzin dobrej zabawy :thumbsup:,a w przeciwieństwie do R2 dużo osób jeszcze gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź BC2, ma znakomite multi i starczy czy na kilkanaście godzin dobrej zabawy :thumbsup:,a w przeciwieństwie do R2 dużo osób jeszcze gra.

KIlkanascie? Chyba kilkaset:) ja juz mam 200h na liczniku a konca nie widac (jesli oczywiscie 'kilkanascie' dotyczylo multi). Singiel do przejcia w jakies 6h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation czy lara croft and the guardian of light..?

Dead Nation ponieważ ma co-op'a :happy:

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Episodes + GTA4 to complete. Nawet po cenie.

A same episodes to są poprostu tylko te dwa dodatki? Bez fabuły zwykłego GTA4? Bo kosztuje 115zł

A samo GTA4 kosztuje 105zł to wyszłoby na to, że dodatki są za 5zł jeden?

Chyba kupię zwykłą wersję i potem dodatki w Store, tak będzie chyba najlepiej..

Klaniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Episodes + GTA4 to complete. Nawet po cenie.

A same episodes to są poprostu tylko te dwa dodatki? Bez fabuły zwykłego GTA4? Bo kosztuje 115zł

A samo GTA4 kosztuje 105zł to wyszłoby na to, że dodatki są za 5zł jeden?

Chyba kupię zwykłą wersję i potem dodatki w Store, tak będzie chyba najlepiej..

Klaniam.

Skoro complete zawiera gta4 i epizody to same epizody nie maja fabuly gta tylko dodatkowa. jak dla mnie zakup episodow jest nieoplacalny. ewentualnie jedynie ballady tonego mozesz kupic bo lost and damned to kicha okropna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×