Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Crysis 2 Limited Edition czy L.A. Noire?

Crysis 2, ale od razu mówię, że w LA nie grałem. W C2 urzekła mnie grafika, ale sam gameplay też jest świetny, szczególnie grając stealthy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remis z lekkim wskazaniem na HR, ale trzeba pamiętać że Heavy Rain nie jest 100% grą to raczej film interaktywny z dodatkiem elementów zręcznościowych. Za to U1 to pełnokrwisty, przygodowy TPS.

Jeżeli chcesz zasmakować czegoś innego niż "zwyczajna" gra lepszym rozwiązaniem jest HR, grą dla graczy jest U1. Zależy co kto lubi. Co wybrać to już zależy od osobistych preferencji, a obie gry są świetne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 1 czy Heavy Rain

Heavy Rain. Gdyby było Uncharted 2 to już bym miał mocny dylemat ale tak to szczerze mówiąc wybrałbym HR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dawna chciałem zabrać się za serię Assassin's Creed i tu moje pytanie muszę kupować pierwszą część żeby wiedzieć o co chodzi w fabule, czy mogę zaczynać od II ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza jest PODOBNO nudna i ja osobiście bym brał 2 whistling.gif ale że nie grałem to nie bierz sobie mojej wypowiedzi na 100% do serca rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej podobała się 1 część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dawna chciałem zabrać się za serię Assassin's Creed i tu moje pytanie muszę kupować pierwszą część żeby wiedzieć o co chodzi w fabule, czy mogę zaczynać od II ?

Od II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część jest wyraźnie słabsza od kolejnych, do tego brak trofeów. Jest wiele głupot do zbierania, a tak cały wysiłek jest bez sensu. Mimo usilnych prób nigdy nie udało mi się jej skończyć, głownie z powodu że tak od 1/3 wieje nudą. Te same misje, te same teksty wszystko to samo. Gra niezła choć zmarnowano potencjał, który dopiero wykorzystano w kolejnych częściach. Zaczynając od II nie tracisz wiele, bo główny bohater się zmienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup II ale radzę sie zapoznać z fabułą 1 części, poczytaj coś w internecie bo warto wiedzieć ocb i to powinno wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jedynką" tak się zraziłem,że nie mogę kupić "dwójki" i Brotherhood'a,bo obawiam się,że będą podobne do "jedynki".pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dawna chciałem zabrać się za serię Assassin's Creed i tu moje pytanie muszę kupować pierwszą część żeby wiedzieć o co chodzi w fabule, czy mogę zaczynać od II ?

jeśli nie jesteś pewien czy czujesz ten klimat to bierz dwójkę - jest znacznie lepsza od jedynki tak fabularnie jak i graficznie, dużo ciekawszy i bardziej rozbudowany jest też gameplay. jeśli dwójka Ci przypadnie do gustu to możesz zawsze dokupić jedynkę i zobaczyć jak to wszystko się zaczęło (chociaż intro i początek gry w dwójce wprowadzi Cię do fabuły). a jeżeli już czujesz w sobie kiełkującego fanboya tej serii to oczywiście zaczynaj od jedynki :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na dwójkę, bo jeśli I nie wprowadza nic szczególnego, a w dodatku ma kilka błędów to nie będę kupował prawie 4letniej gry.

Dzięki za szybkie odp. ;)

Edytowane przez arbuz19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry na mova polecacie kupić?Na dniach nabywam pełen zestaw navi i 2 move i szukam jakiś porządnych gierek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie, bo obie gry są rewelacyjne.

Lepszą grą jest BC2, ale gdybym nie miał żadnej teraz kupił bym K3.

Na jesieni wyjdzie Battlefield 3 i fani tej serii raczej przerzucą się na nowszy model.

Killzone 3 mimo że jest grą IMHO minimalnie gorszą, jest dużo świeższa a jej zakup w tym momencie będzie lepszą inwestycją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×