Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dostałeś, bo w tej formie pytanie jest bez sensu. 3 róźne gatunkie gier. Chcesz typową bijatytę kup 1, grę o boksie kup 2, grę do offilne co-op na 4 pady kup 3. Jak zadajesz tego typu pytanie , wypada chociaż nakreślić swoje preferencje, nikt nie jest wróżką,

Od siebie tylko mogę dodać, że odradzam FNC. Nie najlepsza inwestycja, chyba że wyjdzie jakaś łatka. W pozostałe nie grałem.

Jesli mam bardziej określic to...

Hmm.. lubię boks i wgl bijatyki więc FNC i tekken 6 to gry do pogrania ze znajomymi, tak samo jak Marvel.

Określając, która z tych gier jest najlepsza do pogrania ze znajomym?

Edytowane przez KozakPs3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Jestem nowy na forum bo nie dawno kupiłem w końcu swoje własne ps3biggrin.gif Mam prośbę o doradzenie jakie gierki kupić. Mam już Uncharted 2 i God of War 3, znaczy się już je też przeszedłem. Doradźcie proszę 2 gry z tego zestawu: Red dead Redemption, Demon's Souls, Final Fantasy XIII, Metal Gear Solid 4. Z góry dzięki za odp!

Z tych czterech bierz RDR i MGS4. W obu przypadkach świetne fabuły, klimaty (przynajmniej z tego co o RDR słyszałem, grałem tylko w MGS4), bardzo dobre inwestycje i niedrogie. Od siebie to jak wyżej już było Heavy Rain, jeszcze jak lubisz FPS-y Killzone 3 (ekskluziwy), a tytuł multiplatformowy, gra akcji Assassin's Creed: Brotherhood.

Edytowane przez Assassin_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier patrzac tylko i wylacznie na fabułe, grywalnosc i przyjemnosc plynaca z gry, bo szczerze w tej generacji jest ich malo co polecacie???

Jedyne co mi przychodzi na mysł to CoD: Black Ops, jesli chodzi o fabułę.

Rowniez pod względem fabuły podobał mi się Assasin's Creed: Brootherhood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi na mysł to CoD: Black Ops, jesli chodzi o fabułę.

Rowniez pod względem fabuły podobał mi się Assasin's Creed: Brootherhood

W assaina gralem nawet fajny ale nic wiecej

a cod nie zabardzo mi podchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

Fajna fabuła jest w Heavy Rain, polecam jeśli lubisz dość oryginalne sterowanie. Ale przede wszystkim Mafia 2 (wiem, że gorsza od jedynki, ale dalej to jest mistrzostwo świata jak dla mnie).

Edytowane przez Assassin_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W assaina gralem nawet fajny ale nic wiecej

a cod nie zabardzo mi podchodzi

To moze dodam fabułe z Infamous, tez mi się bardzo podabała, przeszedłem ją i odrazu chciałem mieć juz infamous 2 biggrin.gif

Edytowane przez KozakPs3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A GT 5 jest rzeczywiście aż takie trudne? Bo fajnie by było pograć w jakiś symulator jazdy, ale żeby nie był to odrazu jakiś hardkor. To dopiero wtedy jak już trochę pojeżdzę. :)

Możesz sobie włączyć dużo różnych asyst i pomocy w prowadzeniu dzięki czemu model jazdy jest dużo prostszy. No, ale singiel jest raczej nudny, a online w ligach np. z tego forum na asystach już nie pojeździsz.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie włączyć dużo różnych asyst i pomocy w prowadzeniu dzięki czemu model jazdy jest dużo prostszy. No, ale singiel jest raczej nudny, a online w ligach np. z tego forum na asystach już nie pojeździsz.

Te asysty to tylko na początku, bo dawno nie grałem w żadne wyścigi. Ale dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR-bardzo długa i nie nudzi. Ciekawa fabuła, świetny klimat(mimo, że nie ciągnie mnie w ogóle do dzikiego zachodu). Jak przejdziesz świetnego singla, masz jeszcze bardzo dobre multi, w którym możesz robić misje w co-op, pograć w deathmatch, team deathmatch lub grab the bag.

GTA IV-z góry zaznaczę, że jestem fanem sandboxów, a szczególnie GTA. Mimo to fabuła mnie aż tak nie wciągnęła, a nawet przez chwilę. Multi świeci pustkami i ogólnie nie powala. Dla mnie gra fajna, jednak dla wielu nudna i monotonna.

Batman Arkham Asylum- ściągnąłem demo, zagrałem i kupiłem pełną. Gra fajna, dość długa jak na dzisiejsze standardy. Nie nudzi, ponieważ jest różnorodna. Raz musisz się skradać, innym razem walczyć wręcz. Nawet jak walka wręcz robi się monotonna, to dochodzą nowi przeciwnicy, z inną bronią, z którymi trzeba walczyć inaczej. Do tego co jakiś czas boss i w trakcie gry dostajemy nowy sprzęt, który zwiększa nasze możliwości. Zadania poboczna mnie zbytnio nie wkręciło, jednak dodam, że nie bardzo próbowałem się w nie wkręcić.

Infamous-sandbox, a jak pisałem lubię tego typu gry. Ciekawa gra, fabuła mnie bardzo wkręciła, a jak dowiedziałem się, że dwójka to kontynuacja to od razu chciałem w nią zagrać. W grze cały czas się rozwijamy, dostajemy nowe moce, rozwijamy już posiadane, co daje nam nowe możliwości walki z przeciwnikiem. Spolszczenie też nie jest takie złe, jak często jest opisywane.

Edytowane przez Cygan93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialbym kupic jakas nowa gre poki jestem w Polsce. Mam juz wszelkie FPSy, Gt5, infamous, gta, kilka gier na move i nfs hp. Totez nie chce gier podobnych do tych. Myslalem nad dead rising 2, l.a. Noire tylko nie wiem czy mi sie spodoba i deas island jak wyjdzie. Grunt w tym ze nie chce jakiejs mega nowosci za 200zl tylko cos starszego, dobrego, dluzszego itp. Doradzcie jakies fajne gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z Twoim pytaniem polega na tym, że skąd my niby mamy wiedzieć co Ci się spodoba?! Ja na przykład lubię te z serii Lego, ale czy Tobie się to spodoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialbym kupic jakas nowa gre poki jestem w Polsce. Mam juz wszelkie FPSy, Gt5, infamous, gta, kilka gier na move i nfs hp. Totez nie chce gier podobnych do tych. Myslalem nad dead rising 2, l.a. Noire tylko nie wiem czy mi sie spodoba i deas island jak wyjdzie. Grunt w tym ze nie chce jakiejs mega nowosci za 200zl tylko cos starszego, dobrego, dluzszego itp. Doradzcie jakies fajne gry

marvel ultimate alliance . Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi sby tylko podac tytuly warte uwagi ktore nie sa fpsem i niektorym z wymienionych powyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi sby tylko podac tytuly warte uwagi ktore nie sa fpsem i niektorym z wymienionych powyzej

Uncharted 1 i 2 część. ZDECYDOWANIE POLECAM.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz LA. Noire, gra warta świeczki, jeśli kręcą Cię przygodówki i nie zaboli Cię trochę pomyśleć.

Co do Dead Rising, ja bym trochę poczekał aż wyjdzie Off The Record, stanieje. Bo to w końcu stare, dobre DR z Frankiem Westem. :) Więcej i lepiej.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś misje dodatkowe, ale samo przejście fabuły i tak zajmuje jakieś dobre 15 godzin jak i nie lepiej, co na dzisiejsze standardy całkiem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest do znalezienia 50 rolek z nazwami filmów, 95 różnych pojazdów, 30 widoków oraz 40 misji ulicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was, ostatnio wakacje więc mniej pieniędzy na gry, więcej na wczasy.

Tu moje pytanie, będę miał 100zł do wydania.

Lubie gry tylko do celów online i muszą to być gry sportowe lub wyścigowe.

Mam kierownice ze stojakiem i do tego f1 2010 i fife 2010.

Teraz nie wiem co kupić: czy fife 11 czy może gran turismo 5?

Myslalem tez nad psmove i tigerze woodsie do tego(ale na to potrzeba wiekszych pieniędzy i raczej z tą opcją się wstrzymam)

Co radzicie?

Aha i tu jeszcze drugie pytanie: Jaka fajną gre rodzinną dla do 4 osob polecacie?(to juz pieniadze z kieszenii kogos innego by poszly)

Dzieki za pomoc

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was, ostatnio wakacje więc mniej pieniędzy na gry, więcej na wczasy.

Tu moje pytanie, będę miał 100zł do wydania.

Lubie gry tylko do celów online i muszą to być gry sportowe lub wyścigowe.

Mam kierownice ze stojakiem i do tego f1 2010 i fife 2010.

Teraz nie wiem co kupić: czy fife 11 czy może gran turismo 5?

Myslalem tez nad psmove i tigerze woodsie do tego(ale na to potrzeba wiekszych pieniędzy i raczej z tą opcją się wstrzymam)

Co radzicie?

Aha i tu jeszcze drugie pytanie: Jaka fajną gre rodzinną dla do 4 osob polecacie?(to juz pieniadze z kieszenii kogos innego by poszly)

Dzieki za pomoc

na 4 osoby to buzz

a jak chcesz super gierke na 2 osoby to LEGO wymiata ( wszystkie części są super )

a co do ścigałek do GT5 szybko się nudzi

proponuje dirt 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GT5 bo dirt naprawde szybko się znudzi.Mam dirta od premiery i naprawde nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×