Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Niby bardziej opłacalny wydaje mi się zestaw nr 2, ale z drugiej strony uwielbiam wszelkiego rodzaju strzelanki (choć podobno R:FoM jest grą tylko bardzo solidną). :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz zestaw 1 jak nie,lubisz wyscigow, ale najlepiej jak wszyscy radza bierz zestaw 2 a w razie co resistance mozesz dokupic za ok 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź zsstaw 2.

GT5P sprzedaj i kup sobie jakiegoś FPSa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie chce kupic jedna gierke i raczej wiem co kupie ale moze ktos cos doradzi i zmienie zdanie: infamous czy red faction guerilla ew terminator??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra panowie chce kupic jedna gierke i raczej wiem co kupie ale moze ktos cos doradzi i zmienie zdanie: infamous czy red faction guerilla ew terminator??

To zależy. Jak zależy ci na trofeach to Terminator zdecydowanie podreperuje twój level bo posiada same złotka które dostajesz za uwaga - przejście poziomu. InFamous czy Guerilla ? To dwie różne gry i choć oceny ma wyższe w necie InFamous to obie gry są warte zagrania. Sam miałem identyczny dylemat co ty i spośród tych dwóch gier wybrałem InFamous - nie żałuję, gra ma ciekawą fabułę i dobry gameplay. Guerillę pewnie łyknę ale jak cena trochę spadnie więc tobie proponowałbym to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troche takie dziwne pytanie: Czy na PS3 jest jakaś gra bardzo podobna do "Wiedźmin" albo chociaż zbliżona do niej. Pytam, bo z chęcią bym pograł w coś takiego, a wiedźmina juz przeszedłem kilka razy ;]

Edytowane przez noise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kolejny raz proszę was o pomoc w wybraniu gry, tym razem będzie to tytuł do 100zł. Wymagań zbyt wyśrubowanych nie mam, miło by było gdyby były trofea oraz multi. Oprócz KILLZONE 2 nie mam zupełnie pojęcia co wybrać i jestem w kropce. Pozdrawiam!

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na drugą część Ojca Chrzestnego? Gdyż własnie znalazłem nówke za 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec jest fajny, grałem w 1 część, ale to zależy od Ciebie jakie gry lubisz. Kolega wcześniej dobrze zasugerował: Motorstorm, też super, mam i gram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ża zaraz zostane zbesztany przez modów że taki temat tu zakładam ,ale nie wiedziałem gdzie indziej mam to zrobic :rolleyes:

Szukam gierki podobnie wciągającej jak Oblivion , ten RPG było genialny ,szukam czegoś z równie ciekawą fabułą i na dłłłłługie godziny.

Edytowane przez outlaw87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem ża zaraz zostane zbesztany przez modów że taki temat tu zakładam ,ale nie wiedziałem gdzie indziej mam to zrobic :rolleyes:

Szukam gierki podobnie wciągającej jak Oblivion , ten RPG było genialny ,szukam czegoś z równie ciekawą fabułą i na dłłłłługie godziny.

Hmm...Może Fallout 3 ? Myślę że nawet jeśli nie grałeś w poprzednie części, może ci się spodobać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem ża zaraz zostane zbesztany przez modów że taki temat tu zakładam ,ale nie wiedziałem gdzie indziej mam to zrobic :rolleyes:

Szukam gierki podobnie wciągającej jak Oblivion , ten RPG było genialny ,szukam czegoś z równie ciekawą fabułą i na dłłłłługie godziny.

Tak jak już ktoś wspomniał za mną, polecam ci Fallout 3. Tymi dwoma grami rządzą moim zdaniem podobne mechanizmy. Grałem w obydwie te pozycje i muszę przyznać, że w pewnym sensie są nawet podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kolejny raz proszę was o pomoc w wybraniu gry, tym razem będzie to tytuł do 100zł. Wymagań zbyt wyśrubowanych nie mam, miło by było gdyby były trofea oraz multi. Oprócz KILLZONE 2 nie mam zupełnie pojęcia co wybrać i jestem w kropce. Pozdrawiam!

Resistance 2 ?

Tak jak już ktoś wspomniał za mną, polecam ci Fallout 3. Tymi dwoma grami rządzą moim zdaniem podobne mechanizmy. Grałem w obydwie te pozycje i muszę przyznać, że w pewnym sensie są nawet podobne.

Tak bo to ten sam developer. I z tego co pamiętam to jest także ten sam silnik ;] F3 nazywanyzostał przez fanów tej serii jako Postapokaliptycznym Oblivionem xd

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Resistance 2 ?

Tak bo to ten sam developer. I z tego co pamiętam to jest także ten sam silnik ;] F3 nazywanyzostał przez fanów tej serii jako Postapokaliptycznym Oblivionem xd

Lub Oblivionem z pistoletami ;) Z RPG-ów to tak jak wyżej wspomniany Sacred 2 który pomimo częstych spadków faremerate jest całkiem spoko i Fallout 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grę na dłuuuuuuuuuugie godziny to bierz Sacred bo on jest na dłuuuuuuuuuuuugie godziny x3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam troche takie dziwne pytanie: Czy na PS3 jest jakaś gra bardzo podobna do "Wiedźmin" albo chociaż zbliżona do niej. Pytam, bo z chęcią bym pograł w coś takiego, a wiedźmina juz przeszedłem kilka razy ;]

to jak zna ktoś taką gierkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@noise: Demons Soul's

Możesz popatrzeć w temacie o grach, chyba na 2 lub nawet 3 stronie jest.

edit: Choć w tej grze fabuła jest znikoma, liczy sie gejmplej :)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakaś gierka z dobrą fabuła, co przyciągnie mnie na dłuższy czas ? ;]

EDIT:

jakby jeszcze trofea były to miodzio ;]

Edytowane przez noise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakaś gierka z dobrą fabuła, co przyciągnie mnie na dłuższy czas ? ;]

EDIT:

jakby jeszcze trofea były to miodzio ;]

Poczekaj na Uncharted 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×