Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Killzone 2 , Fear 2 czy CoD WaW?

Killzone 2 razem z MGS4 to dwa najlepsze exclusivy na PS3 i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Killzone 2 razem z MGS4 to dwa najlepsze exclusivy na PS3 i kropka.

w pełni popieram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Killzone 2 , Fear 2 czy CoD WaW?

Z tych które podałeś to zdecydowanie powinieneś brać KZ2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Killzone 2 , Fear 2 czy CoD WaW?

Zdecydowanie Killzone 2, chociaż warte polecenia jest też CoD:WaW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja może rozwinę - jeśli będziesz grał sam, to lepszym wyborem jest FIFA - więcej trybów, sprawny online. Jeśli jednak grę kupujesz głównie po to, aby grać z kimś na jednej konsoli, to jednak w PESa z żywym przeciwnikiem góruje nad FIFĄ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fifa 09 czy PES 2009?

Obi gry są dobre ale Fifa jednak w tym roku była lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybor, ale ja bym bral PES09, zrobil na mnie dobre wrazenie wersja z psp ;p

Edytowane przez PainKiller_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Fife 09. A mi możecie doradzić jakieś dobre gierki z opcją multi (nie koniecznie online) w sensie gry na dwóch (co najmniej dwóch) z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rag doll kung-fu -> swietna! :)

Worms -> kto nie zna robaczkow... :)

Wipeout HD -> klasyka, split screen.

Edytowane przez kolala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rag doll kung-fu -> swietna! :)

Jak kolega wyżej (max 4 osoby) świetnie się sprawdza jako party game. Sam posiadam i jak z kumplami czasami przysiądę to się pośmiejemy kilka godzin :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fifa 09 czy PES 2009?

Bez 2 zdan Fifa 09. W tym roku Pes im totalnie nie wyszedł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrac fachowe recenzje czy wasze propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bello.22

A czy ten PES byl kiedys dobry? jak juz widze, jak ci pilkarze biegaja to sie grac odechciewa, dla mnie to to jest bezsensu gra. Na Twoim miejscu wybralbym fife, albo lepiej poczekal na FIFE 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rag doll'a mam i niestety mam tylko jednego pada z sixaxisem:( A co do wormsów, to nie kupiłem ich bo jakoś nie widzę potrzeby w sensie mogę w nie pyknąć na kompie... ale dzięki za rady:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zastanawiam się nad kupnem kilku gier, chodzi o gry używane na allegro. Myślałem o kilku tytułach, proszę o podpowiedzi które kupić w pierwszej kolejności, z których zrezygnować.

Gry:

Uncharted: Drakes Fortune

Virtua Fighter 5

Street Fighter 4

Lair

seria NBA 2K08, NBA 2K09

Motorstorm Pacific Rift

Prince of Persia

Czy ktoś grał i może podpowiedzieć czy warto kupować gry z serii MLB lub NFL.

Dodatkowo chciałbym się nauczyć grać w jakąś strzelankę, jestem „casualem”, czytałem na forum temat poświęcony temu zagadnieniu i wypowiedzi użytkowników. Lubię gry poświęcone drugiej wojnie światowej, nie lubię strzelanek do potworów i innych dziwnych osobników – chyba?. W związku z tym myślałem o Call of Duty 3, czy ta gra jest warta uwagi i będzie dla mnie dobra do nauki. Jeszcze jedno nie będę grał online, bo nie chcę żeby ktoś kto jest dobry przez mnie przegrywał itp. Może polecicie inne gry osadzone w realiach II wojny światowej. Ewentualnie myślałem o Call of Duty 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

zastanawiam się nad kupnem kilku gier, chodzi o gry używane na allegro. Myślałem o kilku tytułach, proszę o podpowiedzi które kupić w pierwszej kolejności, z których zrezygnować.

Gry:

Uncharted: Drakes Fortune

Virtua Fighter 5

Street Fighter 4

Lair

seria NBA 2K08, NBA 2K09

Motorstorm Pacific Rift

Prince of Persia

Czy ktoś grał i może podpowiedzieć czy warto kupować gry z serii MLB lub NFL.

Dodatkowo chciałbym się nauczyć grać w jakąś strzelankę, jestem „casualem”, czytałem na forum temat poświęcony temu zagadnieniu i wypowiedzi użytkowników. Lubię gry poświęcone drugiej wojnie światowej, nie lubię strzelanek do potworów i innych dziwnych osobników – chyba?. W związku z tym myślałem o Call of Duty 3, czy ta gra jest warta uwagi i będzie dla mnie dobra do nauki. Jeszcze jedno nie będę grał online, bo nie chcę żeby ktoś kto jest dobry przez mnie przegrywał itp. Może polecicie inne gry osadzone w realiach II wojny światowej. Ewentualnie myślałem o Call of Duty 4.

Hmm, polecilbym Ci Dall Of Duty 4, Battlefield: Bad company....

Jezeli lubisz klasyke to polece Ci tez Orange Box, znajdziesz tam miedzy innymi Half Life 2, to klasyk z PC'ta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

zastanawiam się nad kupnem kilku gier, chodzi o gry używane na allegro. Myślałem o kilku tytułach, proszę o podpowiedzi które kupić w pierwszej kolejności, z których zrezygnować.

Gry:

Uncharted: Drakes Fortune

Virtua Fighter 5

Street Fighter 4

Lair

seria NBA 2K08, NBA 2K09

Motorstorm Pacific Rift

Prince of Persia

Czy ktoś grał i może podpowiedzieć czy warto kupować gry z serii MLB lub NFL.

Dodatkowo chciałbym się nauczyć grać w jakąś strzelankę, jestem „casualem”, czytałem na forum temat poświęcony temu zagadnieniu i wypowiedzi użytkowników. Lubię gry poświęcone drugiej wojnie światowej, nie lubię strzelanek do potworów i innych dziwnych osobników – chyba?. W związku z tym myślałem o Call of Duty 3, czy ta gra jest warta uwagi i będzie dla mnie dobra do nauki. Jeszcze jedno nie będę grał online, bo nie chcę żeby ktoś kto jest dobry przez mnie przegrywał itp. Może polecicie inne gry osadzone w realiach II wojny światowej. Ewentualnie myślałem o Call of Duty 4.

Gorąco polecam Ci serie 2k nba. Po prostu świetna ! Musisz także mieć jakąś ścigankę, więc M ; PR też musi być :) W reszte nie grałem, więc się nie wypowiem. Call of Duty 4 nie jest osadzone w realiach II wojny światowej, ale to świetna gra. Na pewno Ci się spodoba. I ma oczywiście świetne multi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted: Drakes Fortune - Polecam (jeden z najlepszych ekskluziwów na PS3)

Virtua Fighter 5 - Odradzam bo są lepsze bijatyki

Street Fighter 4 - To jest właśnie ta lepsza bijatyka

Lair - nie polecam

seria NBA 2K08, NBA 2K09 - nie grałem :)

Motorstorm Pacific Rift - Polecam, wg mnie najlepsze wyścigi na PS3

Prince of Persia - ładna grafika, ale gra prosta, monotonna i nudna

Co do strzelanek to większość opowie się zapewne za CoDem4 chociaż nie jest osadzony w realiach II wojny światowej.., niech im będzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adasiulko

Co do strzelania to uncharted jest dobrym wyborem ;)

Była to moja pierwsza strzelanka na PS3 (wcześniej nie miałem konsol, więc też jak ty na padzie nie umiałem grać), a udało mi się ją przejść z przyjemnością, za drugim razem nawet na najtrudniejszym poziomie :D

Ponadto mogę ci śmiało polecić Motorstorma PR, oczywiście jeśli lubisz wyzwania, bo uprzedzam - gra do łatwych nie należy, ale satysfakcja ze zwycięstwa wynagradza wszystkie "poty" :thumbsup:

A co do COD4 (co prawda nie grałem na konsoli, tylko na piecu) to mogę powiedzieć tylko jedno, olać II W.Ś, Modern Warfare jest najlepsze! :turned:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×