Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu mówię, że nie wiem czy to odpowiedni temat na takie pytanie, ale innego nie znalazłem, a raczej nie ma sensu zakładanie nowego wątku :P

Jakie gry z trybem co-op polecacie? Piszcie od razu w ile osób max można grać =)

Pozdro,

Azriel

Edytowane przez Azriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu mówię, że nie wiem czy to odpowiedni temat na takie pytanie, ale innego nie znalazłem, a raczej nie ma sensu zakładanie nowego wątku :P

Jakie gry z trybem co-op polecacie?

Pozdro,

Azriel

Resident Evil 5, LittleBigPlanet, Army of Two

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu mówię, że nie wiem czy to odpowiedni temat na takie pytanie, ale innego nie znalazłem, a raczej nie ma sensu zakładanie nowego wątku :P

Jakie gry z trybem co-op polecacie? Piszcie od razu w ile osób max można grać =)

Pozdro,

Azriel

Lord of the Rings Conquest (max 4 osoby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu mówię, że nie wiem czy to odpowiedni temat na takie pytanie, ale innego nie znalazłem, a raczej nie ma sensu zakładanie nowego wątku :P

Jakie gry z trybem co-op polecacie? Piszcie od razu w ile osób max można grać =)

Pozdro,

Azriel

Rag doll kung fuu (do 4 osób ), Wipeout HD (2 osoby), Resistance FOM i 2, Wormsy, Motorstormy...

Edytowane przez Swider112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rag doll kung fuu (do 4 osób ), Wipeout HD (2 osoby), Resistance FOM i 2, Wormsy, Motorstormy...

Z tego co wiem, to motorstorm 1 nie ma tego trybu. A może po prostu, ja nie mogę tego znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam jeszcze PS3, ale...

Army of Two (2 osoby), ale podobno bardzo krótka, mój kolega przeszedł z bratem w 1 dzień.

Resident Evil 5 (2 osoby), gram u kolegi, bardzo fajny! Strasznie długi nie jest, ale żeby zrobić w 100% to... masz z głowy na oko 2 tygodnie.

A co do Motorstorma jedynki, to on w ogóle ma tryb na dwie osoby? oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie mam jeszcze PS3, ale...

Army of Two (2 osoby), ale podobno bardzo krótka, mój kolega przeszedł z bratem w 1 dzień.

Resident Evil 5 (2 osoby), gram u kolegi, bardzo fajny! Strasznie długi nie jest, ale żeby zrobić w 100% to... masz z głowy na oko 2 tygodnie.

A co do Motorstorma jedynki, to on w ogóle ma tryb na dwie osoby? oO

No właśnie ja go mam i nie mogę znaleźć tego trybu. Może gdzieś źle szukam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tym:

Gdzie: Media expert

Za ile: 1499 zł

Gwarancja : 5 LAT !!!!

Co: ps3 80gb + ds3 + uncharted + rachet & clank + Gran turismo 5 + film BR black hawk down

Moim zdaniem BARDZO ciekawa oferta, biorac pod uwage te gry i film oraz GWARANCJE PLUS ZA DARMO NA 5 LAT ! ;)

a Wy co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o tym:

Gdzie: Media expert

Za ile: 1499 zł

Gwarancja : 5 LAT !!!!

Co: ps3 80gb + ds3 + uncharted + rachet & clank + Gran turismo 5 + film BR black hawk down

Moim zdaniem BARDZO ciekawa oferta, biorac pod uwage te gry i film oraz GWARANCJE PLUS ZA DARMO NA 5 LAT ! ;)

a Wy co myslicie?

Opcja dobra ale nie do końca rozumiem jak to z tą gwarancją. Gdzie konsola będzie serwisowana po dwóch latach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary bierz bez zastanowienia ! 5 lat gwarancji ;O chociażby ze względu na to możesz brać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary bierz bez zastanowienia ! 5 lat gwarancji ;O chociażby ze względu na to możesz brać :D

Az takie to awaryjne?

Gópi czarnóh ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mirror's edge czy motorstorm: pr?

W sumie to dwa różne tytuły. Ja bym jednak brał Motorstorma. Mirror's Edge jest krótki a wątpię żeby Time Triale przyciągnęły cię na długo do ekranu. W końcu nie ma to jak pościgać się z kumplami obok bądź przez internet w błocie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to dwa różne tytuły. Ja bym jednak brał Motorstorma. Mirror's Edge jest krótki a wątpię żeby Time Triale przyciągnęły cię na długo do ekranu. W końcu nie ma to jak pościgać się z kumplami obok bądź przez internet w błocie :biggrin:

Tak racja. Ja mam jedynkę i mi się bardzo podoba, jednak trzeba miec do tej gry nerwy... na 3 poziomie wysiadłem i odstawiłem giere. Ale niedługo się wkurze i do niej zasiądę. A Pacific Rifta kupię jak będę mieć neta do trofeów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu mówię, że nie wiem czy to odpowiedni temat na takie pytanie, ale innego nie znalazłem, a raczej nie ma sensu zakładanie nowego wątku :P

Jakie gry z trybem co-op polecacie? Piszcie od razu w ile osób max można grać =)

Pozdro,

Azriel

Polecam CoD:WaW z 4 osobami do co-op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam CoD:WaW z 4 osobami do co-op.

cod:waw= porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do Motorstorma jedynki, to on w ogóle ma tryb na dwie osoby? oO

nie, tylko Pacific Rift ma split screen. W jedynce można pograć w dwie osoby, ale przez internet :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 , Fear 2 czy CoD WaW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Killzone 2 , Fear 2 czy CoD WaW?

Killzone 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Killzone 2 , Fear 2 czy CoD WaW?

killzone 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden

Srillzone 2... bez urazy, bierz CoDa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Srillzone 2... bez urazy, bierz CoDa.

Popieram, chociaż killzone 2 też dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×