Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Specyficzny klimat ma gra "Ratchet Clanc : Tools Of Destruction". Zobacz na YT jakieś gejmpleje najlepiej. Pierwszy raz gra zajęła mi jakis dobry tydzien, ale jak już się przejdzie i wszystkie bronie dobijesz do 10 lvl to przejdziesz w 2h :) Gorąco polecam wszystkim !

A wiesz może coś o Ratchet & Clank: Quest for Booty, da się pograc? Ile zajmuje przejście?

Bedę miał niedługo, a nie wiele o niej wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiesz może coś o Ratchet & Clank: Quest for Booty, da się pograc? Ile zajmuje przejście?

Bedę miał niedługo, a nie wiele o niej wiem.

Podobno nie odbiega klimatem od ToD, ale jest dużo krótsza. Tak jakby dodatek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiesz może coś o Ratchet & Clank: Quest for Booty, da się pograc? Ile zajmuje przejście?

Bedę miał niedługo, a nie wiele o niej wiem.

Jak jedna planeta z ToD. Max 3 godziny gry, max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co piszecie to Resistance 2 jest pozycją godną uwagi. Powiedzcie mi tylko jeszcze czy bardzo się różni od Killzone 2 i jak wygląda tam multi (tzn. czy grywalne, ma się z kim pograć itp.)

Chciałbym to wiedzieć bo na K2 "napaliłem" się dość mocno i niestety trochę się rozczarowałem (zupełny brak klimatu - czyli tego za co pokochałem K1 i krótki single), tak więc jeśli R2 prezentuje się gorzej to nie ma chyba sensu bym inwestował w tą grę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm z tego co piszecie to Resistance 2 jest pozycją godną uwagi. Powiedzcie mi tylko jeszcze czy bardzo się różni od Killzone 2 i jak wygląda tam multi (tzn. czy grywalne, ma się z kim pograć itp.)

Chciałbym to wiedzieć bo na K2 "napaliłem" się dość mocno i niestety trochę się rozczarowałem (zupełny brak klimatu - czyli tego za co pokochałem K1 i krótki single), tak więc jeśli R2 prezentuje się gorzej to nie ma chyba sensu bym inwestował w tą grę ;) .

mi osobiscie bardzo podoba sie multi w killzone 2, ma swoj klimat (system rang, odznak, tworzenie oddziałow). czasami ciezko jest zalapac sie na dobry meczyc. przewaznie wszyscy ganiaja DM (ofiary wojny) i nikt nie patrzy sie na cele (misje). jednak co latka to jest coraz gorzej :/ a w R2 nie gralem to sie nie wypowiem

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm z tego co piszecie to Resistance 2 jest pozycją godną uwagi. Powiedzcie mi tylko jeszcze czy bardzo się różni od Killzone 2 i jak wygląda tam multi (tzn. czy grywalne, ma się z kim pograć itp.)

Chciałbym to wiedzieć bo na K2 "napaliłem" się dość mocno i niestety trochę się rozczarowałem (zupełny brak klimatu - czyli tego za co pokochałem K1 i krótki single), tak więc jeśli R2 prezentuje się gorzej to nie ma chyba sensu bym inwestował w tą grę ;).

Singlem R2 na pewno się nie rozczarujesz, multi... co komu się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo wszystkim za odpowiedź odnośnie moje problemu z wybraniem gry :) Jestem wam bardzo wdzięczny! Kupiłem KILLZONE 2 no w końcu jak mi wiadomo hicior niesamowity :P Więc trzeba to wszystko zobaczyć na własne oczy i trochę powzdychać nad grafiką :)

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę miał internet w PS3 (w końcu :whistling: ). Z tych gier, jakie mam, żadna nie posiada trofeów. Planowałbym na sam początęk kupić 2 część motorstorma i tam się pobawić. ALe moje pytanie brzmi, jakie gry byście mi polecili, które zawierają ciekawe trofea. Nie banalne, ale i nie takie "only for pro" :) Z góry dzieki za podpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedługo będę miał internet w PS3 (w końcu :whistling: ). Z tych gier, jakie mam, żadna nie posiada trofeów. Planowałbym na sam początęk kupić 2 część motorstorma i tam się pobawić. ALe moje pytanie brzmi, jakie gry byście mi polecili, które zawierają ciekawe trofea. Nie banalne, ale i nie takie "only for pro" :) Z góry dzieki za podpowiedzi ;)

Myślę, że KZ2 ma bardzo ciekawe trofea który nie są zbyt skomplikowane (no może oprócz Grand Valor Cross :P). Motorstorm : PR ma podobno trudne pucharki więc nie wiem czy się nie sfrustrujesz za bardzo przynajmniej jeśli chodzi o multi. Moim zdaniem jednak to gry na PSS mają najciekawsze pucharki jak chociażby Flower.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted:DF - dość łatwa platynka

inFamous - większość trofeów wpada podczas przechodzenia gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że KZ2 ma bardzo ciekawe trofea który nie są zbyt skomplikowane (no może oprócz Grand Valor Cross :P). Motorstorm : PR ma podobno trudne pucharki więc nie wiem czy się nie sfrustrujesz za bardzo przynajmniej jeśli chodzi o multi. Moim zdaniem jednak to gry na PSS mają najciekawsze pucharki jak chociażby Flower.

KZ2 odpada. Kompletnie zawiodłem się na tej grze. Grałem u kumpla w multi i... i własnie o to chodzi, ze nic :(

Uncharted:DF - dość łatwa platynka

inFamous - większość trofeów wpada podczas przechodzenia gry

Uncharted - grałem, ale mimo tego, że wszyscy zachwalają, nie przypadła mi do gustu.

inFamous - grałem w demko... zupełnie mi się nie podoba.

Może jestem wybredny, ale co ja poradzę... :whistling: Macie jeszcze jakieś propozycje ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Big Planet/ Resistance 2/MGS 4

Co lepsze ? W której z gier doznania są "intensywne", nie że nuda nuda nuda bum nuda nuda ... xD Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu brał MGS4 :) Grałem trochę i nawet mi się spodobało. A LBP ma swój charakterystyczny klimat... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Little Big Planet/ Resistance 2/MGS 4

Co lepsze ? W której z gier doznania są "intensywne", nie że nuda nuda nuda bum nuda nuda ... xD Co polecacie ?

tak jak wyzej polecam mgs 4, na store masz demo do przetestowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Little Big Planet/ Resistance 2/MGS 4

Co lepsze ? W której z gier doznania są "intensywne", nie że nuda nuda nuda bum nuda nuda ... xD Co polecacie ?

Ja bym brał Resistance. Ma dobry multi jak już skończysz singla więc gra ci na trochę starczy i na nudę też nie ma co liczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS 4 nie każdemu odpowiada

"Resistance 2" to nie jest zły wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym brał Resistance. Ma dobry multi jak już skończysz singla więc gra ci na trochę starczy i na nudę też nie ma co liczyć ;)

Chyba masz na myśli multi CO-OP, który jest naprawde genialny. Współzawodnictwo w tej grze to żenada, najgorsze jakie widziałem, kompletny non skill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Resistance 2 często polecacie... Jak to jest tam ? Z gejmplejów widziałem, że strzela się do jakichś mutantów, czego zbytnio nie lubię, ale... I jak to jest tam z trofeami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Resistance 2 często polecacie... Jak to jest tam ? Z gejmplejów widziałem, że strzela się do jakichś mutantów, czego zbytnio nie lubię, ale... I jak to jest tam z trofeami ?

nie grałem, ale na oko to jakiegoś HC z trofeami nie ma, oprócz tych 10000 killów w multi, co znacznie wydłuża drogę do platyny :whistling: W jedynkę grałem i bardzo mi się podobała, na dwójkę niedługo pewnie się skuszę. Jeśli Twoja przygoda z Resistance jeszcze się nie zaczęła, to może pomyśl o jedynce - jak spodoba Ci się klimat to kupisz dwójkę, a jak nie, to wiele nie stracisz, bo R:FOM chodzi za bezcen na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Resistance 2 często polecacie... Jak to jest tam ? Z gejmplejów widziałem, że strzela się do jakichś mutantów, czego zbytnio nie lubię, ale... I jak to jest tam z trofeami ?

Single jest całkiem dobry, ciekawe lokacje, bronie, różnorodni przeciwnicy, bossowie. Trofea nie są trudne, ale takie np. Killing Machine (zabij 10000 przeciwników w meczach rankingowych, około 100 godzin) to marnowanie czasu, bo granie w multi nie jest w tej grze przyjemnością ( multi jest kompletnie non skill co czyni go idealnym dla noobków). Jest dużo dobrych FPSów, więc radze sie dobrze zastanowić, bo Resistance 2 to średniak i NIE polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie biore ;P Ale dalej nie otrzymałem dalszych propozycji ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, tematyka nie taka... :P Macie jeszcze jakieś propozycje :P Tyle gier, a ja nie mam z czego wybrać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, tematyka nie taka... :P Macie jeszcze jakieś propozycje :P Tyle gier, a ja nie mam z czego wybrać :rolleyes:

Kup sobie Battlefield: Bad Company

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×