Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

te tematy zakładane przez nastolatków sa chore.

" Powinienem grać z bratek czy sam "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wstępie przepraszam, że tu zakładam watek, ale na forum z grami nie mogę ego zrobić (nie mam uprawnień do założenia tam nowego tematu).

A teraz o co mi chodzi - dziś wpadnie do mnie kumpel i chciałbym zagrac z nim na plejce w jakąś fajną grę na dwie osoby. Pady już mam - nie ważne czy gra będzie sportowa, bijatyka, wyścigi czy jeszcze coś innego - ważne aby była maksymalnie grywalna w trybie na dwóch graczy - jaką grę polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy. Jak zależy ci na trofeach to Terminator zdecydowanie podreperuje twój level bo posiada same złotka które dostajesz za uwaga - przejście poziomu. InFamous czy Guerilla ? To dwie różne gry i choć oceny ma wyższe w necie InFamous to obie gry są warte zagrania. Sam miałem identyczny dylemat co ty i spośród tych dwóch gier wybrałem InFamous - nie żałuję, gra ma ciekawą fabułę i dobry gameplay. Guerillę pewnie łyknę ale jak cena trochę spadnie więc tobie proponowałbym to samo.

zamowilem infamous mysle ze bede zadowolony ;)

pozdro i dzieki kolejny raz za rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz o co mi chodzi - dziś wpadnie do mnie kumpel i chciałbym zagrac z nim na plejce w jakąś fajną grę na dwie osoby. Pady już mam - nie ważne czy gra będzie sportowa, bijatyka, wyścigi czy jeszcze coś innego - ważne aby była maksymalnie grywalna w trybie na dwóch graczy - jaką grę polecacie ?

FIFA09/PES2009/LBP/Motorstorm: PR to moje typy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 170zł na jakąś grę , tylko mój problem jest taki , że nie wiem co wziąć , myślałem nad : InFamous , Prototype tylko , że ta gra raczej odpada na razie bo jest zbyt droga :( , KillZone 2 , Army of Two . W IF grałem dzisiaj w demko i mi się nawet spodobało KZ2 też w demko :) . Myślę też , żeby popykać na Multi . Polećcie jakąś dobrą gierkę , z dobrą fabułą , nie koniecznie musi mieć multi , ale żeby dostarczała dużo zabawy :) . Mam takie pytanko , czy wy gry "składujecie " czy Kupiłem , przeszedłem , sprzedaję ( no chyba że jest multi )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous- świetna rozgrywka, grafika, fabuła. I ma całkiem pokaźny czas rozgrywki. Sama przyjemność gry

Killzone2- Po prostu kawał porządnego shootera-wystarczy na bardzo długo (multi)

Obowiązkowo obydwa tytuły kupić :D

Dobre gry zostawiam do kolekcji, te które przyciągną mnie za jakiś czas do konsoli ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok , na razie kupię InFamous i sprzedam kilka gier jakie posiadam , jak uda się sprzedać to zakupie od razu KZ2 :) i dzięki za pomoc :). Pozdrawiam

Edytowane przez zszuetam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK... Mam zamiar kupić Playstation3.

Czy ta wersja 80-o Gigowa w zestawie z Motorstormem : Pacyfic Rift jest... dobra?

Głównie zastanawia mnie czy będę mógł na niej grać w gry z PS2, czy to tylko i WYŁĄCZNIE jest w wersji 40-o Gigowej, bo tak słyszałem (nie wiem na 100% czy to prawda jak coś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK... Mam zamiar kupić Playstation3.

Czy ta wersja 80-o Gigowa w zestawie z Motorstormem : Pacyfic Rift jest... dobra?

Głównie zastanawia mnie czy będę mógł na niej grać w gry z PS2, czy to tylko i WYŁĄCZNIE jest w wersji 40-o Gigowej, bo tak słyszałem (nie wiem na 100% czy to prawda jak coś).

Nie pograsz sobie na wersji 80-gigowej w gry z PS2. Tak jak mówiłeś taką możliwość ma o ile się nie myle tylko wersja 40-gigowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gry z PS2 nie pograsz a taka mozliwosc o ile sie nie myle miala 60GB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 170zł na jakąś grę , tylko mój problem jest taki , że nie wiem co wziąć

Uncharted: Drakes Fortune + Killzone 2. Jak poszukasz to powinieneś zamknąć się w 170zł, a masz i świetne single w obu grach i multi w KZ2. Combo na długi czas z rozrywką na najwyższym poziomie :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pograsz sobie na wersji 80-gigowej w gry z PS3. Tak jak mówiłeś taką możliwość ma o ile się nie myle tylko wersja 40-gigowa.

Tylko i wyłączni 60gbowa i 80 gb ale ntsc ze stanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw będzie dobry. Jeżeli lubisz wyścigi off - road'owe, to od razu przypadnie Ci do gustu. Na wersji 80 giga nie możesz grać w gry z PStwo. Tylko na wersji 60GB :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zestaw będzie dobry. Jeżeli lubisz wyścigi off - road'owe, to od razu przypadnie Ci do gustu. Na wersji 80 giga nie możesz grać w gry z PStwo. Tylko na wersji 60GB :thumbsup:

Racja mój błąd. Pomyliła mi się wersja 40 z 60 gigową xD. Wybaczcie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W czwartek dostałem bundle pack z Killzonem, jednak grę już przeszedłem, a internetu na ps3 póki co nie będę miał. Szukam gry w granicach 70-80 zł, z rozgrywką w single dłuższą niz 10 godzin. Jestem raczej otwarty na gatunki, choc najbardziej lubię gry akcji/strzelanki, jednak w dzisiejszych czasach trudno znaleźć dobrą grę akcji z odpowiednio długim czasem rozgrywki. Ps Myślałem o Uncharted: Drake's Fortune, jednak długość mnie trochę odpycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. W czwartek dostałem bundle pack z Killzonem, jednak grę już przeszedłem, a internetu na ps3 póki co nie będę miał. Szukam gry w granicach 70-80 zł, z rozgrywką w single dłuższą niz 10 godzin. Jestem raczej otwarty na gatunki, choc najbardziej lubię gry akcji/strzelanki, jednak w dzisiejszych czasach trudno znaleźć dobrą grę akcji z odpowiednio długim czasem rozgrywki. Ps Myślałem o Uncharted: Drake's Fortune, jednak długość mnie trochę odpycha.

Resistance 1/2 - świetny singiel i gra na trochę dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Ci Resistance.

A co do Uncharted, to nie ważne czy długa, czy krótka i tak musisz w nią zagrac.

Ja ją przechodziłem 9 godzin, i dalej w nią gram, na wyższym levelu.

Edytowane przez Triple_H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zestaw będzie dobry. Jeżeli lubisz wyścigi off - road'owe, to od razu przypadnie Ci do gustu. Na wersji 80 giga nie możesz grać w gry z PStwo. Tylko na wersji 60GB thumbsup.gif

OK, dzięki wszystkim za odpowiedź. No cóż... i tak wolę wersję 80GB ze względu na grę i pojemność twardego dysku. Co prawda fajnie by było zagrać w niektóre gry z PS2, ale przy możliwościach Trójki pewnie szybko zapomnę o starych grach.

Ale mam jeszcze jedno pytanie :P

Czy jest jakiś Ace Combat na PS3? Bo chętnie bym dokupił w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakiś Ace Combat na PS3? Bo chętnie bym dokupił w niedalekiej przyszłości.

Niestety nie ma :sad: Ale w tych klimatach jest całkiem niezłe Tom Clancy's HAWX (gra w zasadzie bardzo do Ace Combat podobna)

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie jak są) powiedzcie mi jaka gra na PS3 (oprócz K2, InFamous i LBP po te gry już mam) ma długą żywotność i trzyma dobry poziom? No bo nie mam zamiaru wydawać na produkcje ciężko zarobionych pieniędzy by potem odłożyć ją po 5h gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyficzny klimat ma gra "Ratchet Clanc : Tools Of Destruction". Zobacz na YT jakieś gejmpleje najlepiej. Pierwszy raz gra zajęła mi jakis dobry tydzien, ale jak już się przejdzie i wszystkie bronie dobijesz do 10 lvl to przejdziesz w 2h :) Gorąco polecam wszystkim !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie (i panie jak są) powiedzcie mi jaka gra na PS3 (oprócz K2, InFamous i LBP po te gry już mam) ma długą żywotność i trzyma dobry poziom? No bo nie mam zamiaru wydawać na produkcje ciężko zarobionych pieniędzy by potem odłożyć ją po 5h gry.

Resistance 2, MotorStorm: Pacific Rift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie (i panie jak są) powiedzcie mi jaka gra na PS3 (oprócz K2, InFamous i LBP po te gry już mam) ma długą żywotność i trzyma dobry poziom? No bo nie mam zamiaru wydawać na produkcje ciężko zarobionych pieniędzy by potem odłożyć ją po 5h gry.

GTA, Oblivion są całkiem długie i bardzo dobre. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×