Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy co chcą grać dodawać mnie do znajomych będę wysyłał zaproszenia

Jeśli kogoś nie dodam to może być wina braku miejsca w znajomych możecie również wchodzić przez

SzymuR,Krzychu31,Evelan_pl,alirav_pl,Kagannpwnz

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko czy potraficie trafić headshot'a jak koleś np. biegnie albo się rusza? Bo ja mam problem z trafieniem takiego ze snajpy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mam takie pytanko czy potraficie trafić headshot'a jak koleś np. biegnie albo się rusza? Bo ja mam problem z trafieniem takiego ze snajpy :P

Bania w biegu to wyczyń tutaj skill+fart ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś biegnie to potraficie go postrzelić? Bo ja nie zbyt często trafiam :P

@Fuv dlaczego Alucard u ciebie jest? ^^

Edit: LUDZIE ZBIERAĆ SIĘ! 19:52 A JESZCZE 10 OSÓB BRAKUJE :)

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś biegnie to potraficie go postrzelić? Bo ja nie zbyt często trafiam :P

@Fav dlaczego Alucard u ciebie jest? ^^

to pytanie chyba do mnie ;D? jak już to Fuv :P , bo ma hs'a i lubię sobie z nim pogadać :P,

nie no w sumie jeszcze nie ma 20 :P pewnie większość o 20 dojdzie bo są tak punktualni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam rady dziś pograć :confused:. Innym razem zagramy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w sumie dupa z tego brakuje ludzi (10) zagramy kiedy indziej idziemy na glob chcecie to wbijajcie za mną na server

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pograłem trochę w triala i jak dla mnie bomba. Nastawiłem się na crap a jak się okazało gra jest warta wydania na nią paru dyszek. Zero lagów, glitchy a ludzie którzy grają używają mózgu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kiedy się tak naprawde przegrywa? Kiedy te wszystkie falgi u góry będą na czerwono lub niebiesko ? Raz było , że były wszystkie na czerwono i jeszcze nie skończono meczu. No i co to są te paski - czerwony i niebieski? Prosze o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Kiedy się tak naprawde przegrywa? Kiedy te wszystkie falgi u góry będą na czerwono lub niebiesko ? Raz było , że były wszystkie na czerwono i jeszcze nie skończono meczu. No i co to są te paski - czerwony i niebieski? Prosze o odpowiedź.

Wprawdzie grałem krótko ale flagi chyba oddziaływują na pasek a jak pasek spadnie do zera to się przegrywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie grałem krótko ale flagi chyba oddziaływują na pasek a jak pasek spadnie do zera to się przegrywa...

Ta gra to typowy Domination. Im więcej flag posiadamy tym więcej punktów zabieramy przeciwnej drużynie (pasek). I jeszcze ważna rzecz. Jak giniemy to odejmuje naszej drużynie punkty (z paska). Tak więc więcej rozsądku, mniej ułańskiej fantazji, bo umierając głupio sami sobie szkodzimy.

P.S. Już wiem, że pilotem myśliwca to ja nigdy nie będę :P Sterowanie ssie. Poza tym, czy tylko mi się wydaje, czy każda klasa oprócz Riflemana jest słaba? A już ustrzelić kogoś ze snajperki to graniczy z cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sterowanie samolotem to prawdziwy hardkor :biggrin: Mimo kilku prób w tutorialu dalej rozbijam się na pasie startowym :whistling: A co do klas to gram tylko Riflemanem :biggrin: Próbowałem grać snajperem, ale bezskutecznie, jakoś w bad company było mi łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie też dodawać do znajomych, psn id: pitry9

Fajnie się grało z paroma ludźmi z Polski teraz, tylko musze hs kupic zeby dalo sie pogadac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nabrałem wprawy z samolotem,jedyne zastrzeżenie to komunikacja głosowa... ta gra jest chyba robiona z myśla o xboxie360 bo co wchodzę z składem gotowy to kogoś rozdziela do drugiego teamu... albo gadamy gadamy i przerywa nas... Nic innego tylko zmusić sony do przyspieszenia ich z Crossed Voice Chatem... ;/ bo to skandal jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nadrabiać bo gracze X'a mają więcej killi:P

Nie wiecie możem czy ta mapka coral sea będzie normalną, 4 mapką z trybem na samoloty, czy tylko samolotami będzie można się poruszać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muhaha wreszcie się wczułem, teraz idzie po 20killi/500punktów na runde. Ale zdarza się, że lamie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi przez 3h nie szło ale opracowałem sobie ciekawą taktykę ;D i od razu ruszyło :P 3-4 w teamie Guadalcanal byl od początku czy właśnie pykło 45mln zabójstw ;D? i to jest ta nowa mapka o.O?

The Coral Sea Challenge = 4 mapa

Guadalcanal jest 1 z 3 dostepnych;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Już wiem, że pilotem myśliwca to ja nigdy nie będę :P Sterowanie ssie. Poza tym, czy tylko mi się wydaje, czy każda klasa oprócz Riflemana jest słaba? A już ustrzelić kogoś ze snajperki to graniczy z cudem.

Mi grało się wyśmienicie i ze snajpery zdejmowałem aż miło było patrzeć. Ale fakt żeby kogoś zabić trzeba brać sporą poprawkę bo nawet jak wróg stoi w miejscu to zdarza się, że nie trafisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wy robicie po 10 czy 20 killi, jak ubije jednego albo dwóch ludków na rundę to jest dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba nadrabiać bo gracze X'a mają więcej killi:P

Nie wiecie możem czy ta mapka coral sea będzie normalną, 4 mapką z trybem na samoloty, czy tylko samolotami będzie można się poruszać?

Z tego co piszą to tylko typowy Dog Fight, aczkolwiek na trailerze, zdawało mi się ze widziałem jak ktoś strzela z dział naziemnych. Na co ja czekam z ustęsknieniem.

Btw szukam 2 pilota ( ja tylko latam i idzie nawet nie najgorzej , zdarzyło mi się już być w top 3 tylko strzelając z góry;p) który lubi latać latać i latać. Raz miałem jedną runde gdzie z 2 pilotem (jakiś random gość) byliśmy na 2 i 3mijescu - zrozumieliśmy się bez słowa on sciągał mi z ogona wrogie myśliwce ja jemu, nigdy w życiu nie bawiłem się tak dobrze przy żadnym z BF`fów.

Wynik x360 968649 do ps 640076 no panowie ps`trójkowcy gonić gonić

psn Kosciarz dawać jak ktoś chce wspólnie polatać;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
psn Kosciarz dawać jak ktoś chce wspólnie polatać;p

Zaproś mnie na PSN jak możesz, id: pitry9 . Teraz nie bardzo mam czas ale jutro na pewno zagramy jak będziesz chciał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra była by miodna gdyby nie ten problem z komunikacja głosową i kicki ale pewnie to naprawia jak ludzie z ps3 zaczną to masowo zgłaszać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×