Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu wreszcie kupie sobie headset do Ps3. Hmm oficjalny headset sony na allegro jest za 180zł, a w zestawie z Socomem jest za 200zł w sklepie :confused: troche dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu wreszcie kupie sobie headset do Ps3. Hmm oficjalny headset sony na allegro jest za 180zł, a w zestawie z Socomem jest za 200zł w sklepie :confused: troche dziwne

Ja Oficjalny Hs kupie razem z Modern Warfare 2 w grudniu bo póki co nie widzę sensu kupywać skoro jakoś w grudniu będzie 3.0 niby razem z Crossed Voice Chatem ;P będę lecieć na tym gówienku dopóki sony nie da tego upka którego tak wyczekuje ;>

a oficjalny hs na allegro byl za 105zl bez socoma

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak patrze na stronie BF 1943 ilość killi Xbox/Ps3 to przy obu pisze 0 (coral challenge). Gdzie to można sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem 2 godziny z Fuviksem, Avo92, i troche z innymi, bylo byczo, niech tylko naprawia komunikacje glosowa, i bedzie niezla jazda, a co do latania samolotu jak bylo wczesniej, latwizna, mi sie udalo z 5 sciagnac na 1 zyciu az mnie typ z AA dzialka rozwalil :)

I odnosnie HEDA w biegu, to tez bardzo mozliwe i czesto sie zdarza, wystarczy na prawde troche pocwiczyc i brac poprawki na odleglosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identycznie jak w Bad Company. Trochę wprawy i każdy pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ale grać bo xbox ma więcej zabitych :(

Oraz 2x wiecej grajacych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak wpisuje siebie na oficjalnej stronie BF 1943 w LADERBOARDS to mnie nie znajduje? Was znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu jak wpisuje siebie na oficjalnej stronie BF 1943 w LADERBOARDS to mnie nie znajduje? Was znajduje?

Ja konto zakładałem ;p, a teraz nie znajduje chyba dlatego że problem co chwilę jakiś jest

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale konto na necie potrzebne? Czy w grze się zakłada jakoś? Kurde a tak bym se popatrzył na swój wynik. Pomoże ktoś?

MI CHODZI O LADERBOARDS NA GŁÓWNEJ STRONIE INTERNETOWEJ BF. JAK CHCE SIEBIE WPISAC TO PISZE: SOMETHING WENT WRONG.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale konto na necie potrzebne? Czy w grze się zakłada jakoś? Kurde a tak bym se popatrzył na swój wynik. Pomoże ktoś?

MI CHODZI O LADERBOARDS NA GŁÓWNEJ STRONIE INTERNETOWEJ BF. JAK CHCE SIEBIE WPISAC TO PISZE: SOMETHING WENT WRONG.

u mnie działa bez problemu , a wybrałeś po lewej stronie PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem jak najbardziej. A możesz mnie wpisać i mi powiedzieć czy poszło Tobie? mój PSN id: gdynia_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybrałem jak najbardziej. A możesz mnie wpisać i mi powiedzieć czy poszło Tobie? mój PSN id: gdynia_87

Wyskakuje to samo co u ciebie, a masz pełna wersje BF'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mam pełną , ale zaczynam podejrzewać , że poprostu jeszcze się niezałapałem do rankingu. Za krótko gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mam pełną , ale zaczynam podejrzewać , że poprostu jeszcze się niezałapałem do rankingu. Za krótko gram.

Nie wiem ... :/

EEE... coś dziwnego się dzieje po 3-4 godzinach grania w BF wiesza się konsola ... 2 razy już mi się to zdarzyło w sumie 5-6 godzin grałem. :/

Edytowane przez ultimatume

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to dziwne, ale wątpie, aby był jakiś związek z BF'em :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ... :/

EEE... coś dziwnego się dzieje po 3-4 godzinach grania w BF wiesza się konsola ... 2 razy już mi się to zdarzyło w sumie 5-6 godzin grałem. :/

Mam ten sam problem. 2 zwiechy w ciagu 2h grania:/

Wogóle to czemu nie zalicza trophies do tego przenośnego identyfikatora?:P

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to czemu nie zalicza trophies do tego przenośnego identyfikatora?:P

Bo identyfikator musisz własnoręcznie aktualizować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak tego HSa uaktywnic?Trzeba jakas opcje w grze zaznaczyc czy tylko zalozyc i nawijac ?Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos jak tego HSa uaktywnic?Trzeba jakas opcje w grze zaznaczyc czy tylko zalozyc i nawijac ?Thx

Menu konsoli. Settings ->Accessory Settings->Manage Bluetooth Devices-> Register New Device. Kod 0000

znowu mam jaki problem z bf'em :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wam wyzerowało statsy? Mam nadzieje, że to tylko przejściowe, nie chce mi się nabijać od nowa tych rang...

Edit: Dobra, doczytałem na forum BF, że to normalne. Coś robią i potrwa to kilka dni. Pytanie tylko, czy nabijane teraz punkty są naliczane? Na to odpowiedzi jeszcze nie znalazłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też wam wyzerowało statsy? Mam nadzieje, że to tylko przejściowe, nie chce mi się nabijać od nowa tych rang...

Edit: Dobra, doczytałem na forum BF, że to normalne. Coś robią i potrwa to kilka dni. Pytanie tylko, czy nabijane teraz punkty są naliczane? Na to odpowiedzi jeszcze nie znalazłem :P

You guys just love us too much! The soldier profiles need to be optimized. We're estimating that it will be a few days, but we'll bring the profiles back to you as soon as we can. - tylko tyle znalazłem na oficjalnej. Staty też mam wyzerowane i nie wiem jak teraz to będzie naliczać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna jest ta komunikacja i to że muszę scout'em 2 strzały oddać by móc dostać całego fraga tak to asysty ;/ nie wie ktoś czy planują coś z tym zrobić?

@up a mogłbyś coś znaleźć na temat voice chata ? bo probowałem i nic nawet zalogowałem się by zrobić temat i zgłośić problem że kickuje z VC albo zawiesza się w trakcie gry i piszę mi że nie istnieje taki użytkownik ;| ehh... i nic nie mogę zrobić

okej znalazłem ale nie widzę by planowali coś z tym zrobić ;/

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sa główne STATSY czyli OGÓLNE ile się zabiło łacznie , ile zginęło ile punktów itd... ale w grze? Bo niebawiłem się w menu gry tylk odrazu naparzałem :D dlatego się pytam a jestem w pracy teraz. Czyli są takie statystyki czy ich niema? Mi chodzi oczywiście o samą gre nie strone internetową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×