Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

smiesznie sie gra. Szkoda ze nie mozna zmieniac broni w danej klasie. I mapki hmm ile tam jest mapek, bo ciagle na 1 gralem.

Sterowanie tez dziwne ale trzeba ogarnac bo przyciski sa zupelnie inne niz w bc2 i bf3 (pewnie mozna w menu zmienic ale nie sprawdzalem).

Ciekawie sie snajperem gra, na 1 rundke po 20 fragow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile "waży" instalka bf 1943

Około 560MB. Nie pamiętam czy dokładnie tyle, ale na pewno nie więcej niż 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie, że ten kodzik można tylko na koncie EU wykorzystać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że już ktoś użył i się tym nie pochwalił, bo wyskakuje komunikat o nieprawidłowym lub wykorzystanym kodzie, haha :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze sprawilem komus mily prezent ... swieta za pasem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że mając jeden OP do BF3 można sobie nastukać takich kodów w ilości nieskończonej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w konsoli dwa konta to obydwa działają z tym samym OP i każdy może się postarać o swój klucz do bf1943, a gdybyś robił ciągle nowe konta i łączył je z kontami Origin to możesz narobić kodów, że hoho!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w konsoli dwa konta to obydwa działają z tym samym OP i każdy może się postarać o swój klucz do bf1943, a gdybyś robił ciągle nowe konta i łączył je z kontami Origin to możesz narobić kodów, że hoho!

Haha, jeśli komuś się to uda to może udawać Mikołaja, ja sam bym nie oszukując skorzystał bo BF3 niestety nie mam, a pograłbym trochę z rodakami w FPS'y jakieś :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że bardzo przyjemny ten BF1943 :biggrin: Od razu się przypominają czasy BF1942... Gra się bardzo fajnie, grafika całkiem sympatyczna, jednym słowem klasyczny BF. Naprawdę czuć ten klimat z 1942 - aż chciało by się, żeby DICE w kolejnej odsłonie wróciło do WWII. Szkoda jedynie, że nie ma więcej map (chociaż DICE wybrało chyba najciekawsze z 1942) no i troszkę denerwuje to,że często trzeba wpakować w wroga cały magazynek, no ale darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy :happy:

P.S. Czy tylko ja mam ochotę na pełnoprawną kontynuację 1942 na Frostbite 2.0 ? To by była miazga!!! Już męczące stają się te współczesne konflikty z Rosjanami - większość dev'ów naśladuje CoD'a zamiast zrobić coś co by się wyróżniało.

Edytowane przez MasterHamster
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też marzy się FPS w klimacie II WŚ z możliwościami nowoczesnych silników typu Frostbite czy CryEngine. Myślę że powrót do korzeni byłby strzałem w dziesiątkę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że ktoś się ze mną zgadza w tej kwestii :biggrin: W ogóle mam wrażenie, że kiedyś gry nie były tak poważne przez co dawały więcej frajdy, teraz mamy masę "patosu", "epickości" prawie w każdym większym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ! Też bym chciał drugą wojne światową jeszcze. Odpaliłem tego Batllefielda i cóż mogę powiedzieć. Rozegrałem 2-3 rundy, ale kod mogłem lepiej komuś podarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że ten kod będzie z grą do końca dystrybucji BF 3 ?

Planuje kupić BF 3 dopiero w styczniu i zastanawiam się czy promocja jest ograniczona czasowo.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo przypadła mi do gustu,jednakże grałem mecze z osobami którzy po prostu nie potrafili grać.Zamiast bronić przejętej flagi to wylatywali na koniec drugiej mapy a wcześniejsze flagi przejmowali ogarnięci gracze z przeciwnej drużyny.Takie moje osobiste zdanie.Ale gierka świetna przypomniały mi się czasy kiedy to grałem w BF 1942,i CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia. Mała pomyłka ;)

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod był tylko do preorderach chyba.

nie ja nie mam preordera a kod otrzymałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ja nie mam preordera a kod otrzymałem :)

Oj, to przepraszam za wprowadzenie w błąd. Wyedytuje posta żeby nikt się nie złapał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tą stroną :

[url="https://help.ea.com/article/battlefield-1943-for-bf3-ps3-customers"]https://help.ea.com/article/battlefield-1943-for-bf3-ps3-customers[/url]

There have been some misunderstandings around Battlefield 1943 and Battlefield 3. To address this we are making Battlefield 1943 available free of charge to owners of Battlefield 3 on the PS3 beginning this month.

Teoretycznie, tłumaczenie to: Udostępniamy Battlefield 1943 za darmo dla posiadaczy BF3 na platformie PS3 zaczynając od tego miesiąca.

Więc, powinno być for ever !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bedzie z tymi mapkami ?

Zostanie odblokowana mapka na same samoloty ?

Czy je kupic trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bedzie z tymi mapkami ?

Zostanie odblokowana mapka na same samoloty ?

Czy je kupic trzeba

Z tego co słyszałem to początkowo były 3 mapy, no i po jakimś czasie jak gracze nabili ileś tam fragów to odblokowano Coral Sea, ale to było chyba jeszcze w 2009 :thumbsup: Tak w ogóle to ostatnio jakoś więcej gram w 1943 niż w B3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wogole nie chce sie pobrac, wpisuje tak jak ma byc i wyskakuje info ze musze aktywowac online pass battlefielda 3, dziwne bo w 3-jke gram od miesiaca online, nie kumam o co chodzi, konto na originie i ea tez mam. Ktos wie co robie zle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×