Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

6 zł to mało a nie chce mi się czekać do października na BF3 więc chyba się skuszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko 6zł ...

Zainwestuj w okulary. 36zl kosztuje BF1943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam iż dopiero trafiłem na tą grę. Czy na serwerach ktoś jeszcze gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up gra jeszcze sporo osób.

Jak dla mnie gierka spoko, skromny BF, dla tych co nie grali w serie Battlefield akurat na zapoznanie się jak to jest z pojazdami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że Battlefield 1943 jest miłą odskocznią od BC2 i naprawde przyjemnie się gra. Ja preferuje tryb gdzie jest niestety jedna mapka ale jest to potyczka powietrzna ;)

Moja wersja BC2 to ULTIMATE EDITION, czyli ta najbogatsza - miałem za darmo BC2 i Onslought mode.

Po demie każdy powiinien wiedzieć czy chce tą grę, osobiście 36 zł jak dla mnie to o wiele za dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście 36 zł jak dla mnie to o wiele za dużo :)

Powinni dawac wam te gry za darmo i jeszcze kwiaty wysylac ;)

Nie rozumiem.... fajna gierka, fajnie sie gra.... ale 36 zl to za duzo .... ;) OMG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dawac wam te gry za darmo i jeszcze kwiaty wysylac ;)

Nie rozumiem.... fajna gierka, fajnie sie gra.... ale 36 zl to za duzo .... ;) OMG

Fajna gierka, fajnie się gra - oczywiście ale ja bym tyle nie dał.

Mnie w tej grze interesowało przede wszystkim latanie samolotem, jeżeli kogos interesuje także bieganie po mapce i strzelanie to ok niech wyda 36 zł i niech się cieszy.

Zresztą gdybym nie miał tej gry za darmo to zapewne bym jej nie ściągnąła, a co dopiero kupił... Niestety 36 zł wole spożytkować na jakiś miły wieczór ;)

A tak wogóle jakim prawem można ocenieć czy dla kogoś jest to za dużo czy za mało ( ktoś ma kase kupuje - ktoś nie ma nie kupuje )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 30 minutowym Trial od razu kupilem pelna wersje. Gra ma fajny klimat, a na serwerach gra wiele osob. Jesli ktos jeszcze gra to zapraszam do znajomych.

Edytowane przez Augiash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie teraz cos polaczyc nie chce. Serwer wylaczyli czy co.

A Gra naprawde swietna. W oczekiwaniu na B3 mozna popykac w B1943. Na PS3 nie gralem w multi..ale Battlefield1943 jest najlepszym Multiplayerem w jaki mialem okazje grac (strzelanki) Homefront, MAG, U3 beta, czy tam inne..w B1943 jest fajny klimat :) Nie lubie gier counter-strikowych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi sie teraz cos polaczyc nie chce. Serwer wylaczyli czy co.

U mnie wszystko ladnie smiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że czat w grze nie działa jak należy, bo dobra odskocznia od BC2 i można potrenować latanie samolotami przed BF3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że czat w grze nie działa jak należy, bo dobra odskocznia od BC2 i można potrenować latanie samolotami przed BF3 :D

Hej Jechu, Mozemy sie umowic na jakas partyjke. Jakie dokladnie problemy sa z voice chat? u mnie wszystko dziala sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Jechu, Mozemy sie umowic na jakas partyjke. Jakie dokladnie problemy sa z voice chat? u mnie wszystko dziala sprawnie.

Może poprawili, czasem po prostu nie było słychać znajomych. Jak coś to pisz, jak nie gram w BC2 to zawsze chętnie pyknę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze bf 3 to się zaroi od graczy. Ogólnie bardzo mi brakuje dobrej gry FPS osadzonej w klimatach 2 WŚ. Battlefield 1943 jest spoko ale to tylko takie ''zapychadło'', można sobie pograć jak się nudzi. Niestety nie ma tego ''czegoś'', to nie jest taka pełna gra jak np. 1942.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam miło spędziłem chwile z 1943 - serwery nigdy nie są puste a i sama zabawa jest w dechę, jedynie co mnie irytowało to mało mapek bo 3 to troche mało. Tak jakby było z 6 max to bym się ucieszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na BF3 jest to jednak super odskocznia, wróciłem po dłuuugiej przerwie i naprawdę miłe chwile w realiach 2 Wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli BF 1943 będzie dodawany tylko do pre-orderów BF3? Jeśli tak to od razu kupie na PSN, jeśli nie to poczekam aż BF3 stanieje, a żeby sobie umilić czas to kupię Vietnam do BC2.

@Down. Nie będzie w ogóle dodawany, czy nie będzie tylko w pre-orderach?

Edytowane przez GrubyNinja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie w ogóle dodawany. Miał być ale chyba EA się rozmyśliło, albo Dice.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie EA udostępniło Battlefielda 1943 dla wszystkich posiadaczy PS3 pod poniższym linkiem:

1943redemption.battlefield.com

/r

Edytowane przez remmyhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wiemy BF 1943 jest od dziś dostępny jedynie dla graczy z Europy. Zanim ktokolwiek zapyta chciałbym oficjalnie potwierdzić iż gracze posiadający konto np USA (czyli np ja) mogą spokojnie zagrać już dziś. Wystarczy założyć konto na EU i oczywiście osobne konto EA w celu aktywowania Battleloga na nowym koncie, po czym można bez problemów ściągnąć BF 1943 na koncie EU, przełączyć się na konto US/UK i na nim zainstalować. Pewnie większość osób o tym wie jednak wolałem napisać zanim zaczną się te pytania na co drugiej stronie. Sprawdziłem, działa w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna podarowac komus ten kod bo ja juz bf1943 mam wiec kod mi nie potrzebny czy to jest dla graczy posiadajacych tylko bf3 ?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie możesz dać. kod się wkleja do PSS, więc powinno zadziałać. chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×