Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

Na cyfrowej też działa. Skontaktuj się najlepiej na chacie na stronie EA z konsultantem i wytłumacz o co chodzi. Wymaga podstawowej znajomości angielskiego, ale powinno pomóc (u mnie pomogło :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wersje pudelkowa i to nawet limited edition

Mam wersję cyfrową, ale może u ciebie też pomoże. Wejdź na tą stronę https://1943redemption.battlefield.com/index.php . Jedyne co należy wpisać to dane z konta Orgin tj. e-mail, hasło a także musisz wybrać region w jakim aktywowałeś grę. Ja tak zrobiłem i od razu podało mi kod na BF 1943

AVE !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy ten kod do pobrania Battleifled 1943 zadziała z każdym innym kontem PSN? mam już tą grę i chciałbym wymieć kod na coś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy ten kod do pobrania Battleifled 1943 zadziała z każdym innym kontem PSN? mam już tą grę i chciałbym wymieć kod na coś innego...

Raczej nie będzie działać z innym kontem, ale na pewno można pobrać grę na więcej niż na jednej konsoli po warunkiem posiadania na niej własnego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko pięknie tylko, dlaczego nie mam Veterana? Mam tą grę i bf3 a 'Veterana' nie ma. (w bf3 coś tam się dostaje za to) Oczywiście wszystko na tym samy koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wczesniej juz to bylo czy nie, ale dodali mapke z samymi samolotami. W menu na samym dole powinno sie pojawic po odpaleniu gry.

Tylko ta mapka mnie trzyma w tej grze zeby sobie polatac i pokosic z karabinku reszte. Czasami fajne akcje wychodza jak leci 2 na mnie z przeciwka i w ostatniej chwili uniki robia :)

Polecam bo gra sie calkiem przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale jak kazda gra firmy dice ta rowniez ma zjebany system komunikacji ... Nie sorry w bfbc2 bylo ok bfbc nie gralem jak jest w bf3 wszyscy wiemy i tutaj jest podobnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy będzie możliwość zdobyć tą grę za online pass z bf3 ? przegapiłem termin ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda osoba która kupiła BF3 może ściągnąć BF1943. Klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda osoba która kupiła BF3 może ściągnąć BF1943. Klik.

ok, udało mi się zdobyć klucz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mamy za to ze mamy status veterana? Ja mam BC2,teraz gram w BF3 i sciagnalem BF 1943. Ale nawet nie wiem jak sprawdzic cwy mam ten status. W battlelogu mam te dwa medaliki po lewej ze BC2 i BF3 Veteran. A 1943 brak,pogralem w to chwile ale nie dlugo. Dostalem po tej rundce w 1943 jakas "wiatrowke" w BFie3 i tyle. Moze mi ktos napisac co dokladnie mozna odblokowac? I jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kilka ładnych godzin już od pierwszego dnia gdy grę można było pobrać za free i też nie mam statusu veterana 1943.

Błąd battleloga chyba.

Za status veterana masz po nieśmiertelniku chyba tylko.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w BF 1943 w triala 30 minutowego jeszcze przed betą BF3 i status weterana tej gry mam. Pewnie faktycznie jest jakiś błąd i nie chce wskoczyć wam teraz. Może po jakimś update battleloga wam się pojawi, bo do 13 grudnia mi na battlelogu nie pokazywało ile osób zabiłem claymorem, mogłem zobaczyć to tylko w grze. Teraz już widać na battlelogu, także jednak jakieś poprawki tam nanoszą ;p

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Myślę nad zakupem BF 1943 na allegro. Chciałem się dowiedzieć czy są osoby, które w to grają? Warto?

Edytowane przez szycha_dot1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach sporo osób, zwłaszcza po akcji DICE z dodawaniem kluczy za free. Czy warto? Za te 5,99 tak, fajny klimat, ładne widoczki, kilka łatwych trofeów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stałem się posiadaczem, szukam ludzi do gry, PSN: Daavek

dodawajcie mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką broń w bf3 się dostaje konkretnie za mienie weterana 1943?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką broń w bf3 się dostaje konkretnie za mienie weterana 1943?

Nie dostaje się żadnej. No przynajmniej ja nic nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrałem kod z orgin i okazało się że dostaje do ściągnięcia tylko wersje trial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrałem kod z orgin i okazało się że dostaje do ściągnięcia tylko wersje trial...

Ściągnij jeszcze unlock pełnej wersji gry z PSN. Ściągasz najpierw triala a potem 100kB pliczek z odblokowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×