Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

a to jak się wpisze kod do PSS to można bez problemów odblokować?

Tak. Kupujesz taki kod na allegro, wpisujesz w Reedem Codes, ściągasz BFa, ściągasz unlock 100kB i gotowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na bf1943 była podawana strona gdzie każdy może sobie pobrać kod za darmo. Chyba że to działa tylko dla graczy którzy kupili przed premierą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chętnie bym kupił BF1943 tylko nie wiem czy ktoś gra jeszcze i nie ma problemów ze znalezieniem serwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chętnie bym kupił BF1943 tylko nie wiem czy ktoś gra jeszcze i nie ma problemów ze znalezieniem serwa?

Wczoraj sobie na chwile odpalilem ( po rocznej przerwie ) i nie bylo problemow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś kupiłem od koleszki z pss i ciągle mnie wywala z gry co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można tutaj jakoś zmieniac broń? Bo nie mam czasu włączyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce pograć dodawać psn: s156156. Kupiłem niedawno jako oderwanie od CODa mw3 i świetnie się gra. grafa trochę słaba ale daje radę.

ostatnio ćwiczę samoloty. Serwery prawie zawsze pełne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak używać kamerki jako headset trzeba nacisnąć select jak się mówi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kozacka gra, wczoraj se troche pogralem i uzbieralo sie 12 vs 12 na serwie i byla sieczka.

Walka na same samoloty tez jest spoko.

I dodali nowa mape (wczesniej byla tylko wake island), pewnie jest juz od dawna bo za czesto nie odpalam tej gry, ale animacje postaci (przeladowanie itp sa lepsze niz w bf3 :) powaga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dodali nowa mape (wczesniej byla tylko wake island), pewnie jest juz od dawna bo za czesto nie odpalam tej gry, ale animacje postaci (przeladowanie itp sa lepsze niz w bf3 :) powaga)

Mapy od zawsze były trzy - Wake Island, Guadalcanal i Iwo Jima. Po jakimś czasie dodali tylko Coral Sea dla samolotów i nic więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem jakim cudem od razu gdy dali nam mozliwosc sciagniecia za free zagralem z 3-4 mecze pod rzad i ciagle ta sama byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj mapy zmieniają się co dwa mecze, ale czasami występują chyba jakieś błędy i jedna powtarza się kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podpowiedzieć co źle zrobiłem, kupiłem wczoraj na PSN Battlefield:1943 i BC2 Onslaught Mode. Ściągneło się i to i to w 100% Onslaught jest w menu BC2 a 1943 nie moge znaleść nima :confused: Należy coś jeszcze zrobić ściągnąc coś jeszcze ??? Za 1943 zapłaciłem 36zł. może coś jeszcze trza dokupić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podpowiedzieć co źle zrobiłem, kupiłem wczoraj na PSN Battlefield:1943 i BC2 Onslaught Mode. Ściągneło się i to i to w 100% Onslaught jest w menu BC2 a 1943 nie moge znaleść nima :confused: Należy coś jeszcze zrobić ściągnąc coś jeszcze ??? Za 1943 zapłaciłem 36zł. może coś jeszcze trza dokupić :(

BF1943 to nie dodatek do BC2 tylko osobna gra. Spójrz w XMB/GRA (tam gdzie masz demówki). Plik zajmuje 536MB.

Edit: Spróbuj pobrać jeszcze raz czyli zarządzanie kontami i tam transaction management (czy coś takiego), download list.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że 1943 to osobna gra, tylko napisałem że Onslaught jest a 1943 nigdzie nie widze a ściągałerm to w tym samym czasie. Pod gry tego nie mam niestety, przekopałem całe menu ps3 i nie mam. Powinno zapisać się pod gry tam gzie zawsze się zapisują gry z PSN.

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po problemie, zadzwoniłem sobie do centrum pomocy PSN i miły pan powiedział mi zebym najpierw ściągnoł sobie demko a potem zinstalował jeszcze raz Battlefielda i powinno być OK. I tak też jest wszystko gra i buczy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze możliwość uzyskania darmowego kodu do 1943 ? Kliknąłem w link 2 strony wcześniej i nie działa on, podobnie jak te, na które natrafiłem szukając pomocy w google. Wiecie coś na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że ta promocja darmowego bf1943 dla posiadaczy bf3 była ograniczona czasowo. jakiś czas temu kumpel wysłał mi link , który też nie działał . była tam jakaś informacja( nie zacytuję dokładnie) że promocja wygasła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, bo z tego co czytałem, to 1943 miał być dla wszystkich posiadaczy 3 w pudełku i nie ograniczony czasowo. Trochę lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×