Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie MW2 jest przeładowane szybkością... To jak Cie ktoś zabija i to jak Ty kogoś zabijasz. Jeśli ktoś Cię zobaczy pierwszy i otworzy ogień masz marne szanse... To ładowanie magazynków, meeeeeeeega szybkość. Na multi jest ogromny chaos, z każdej strony dostajesz... Jest mnóstwo kamperów. Mógł bym tak lać złymi opiniami itd, ale wiecie co najgorsze? Te ***** ******** na fragach, xim, xfps i innych ****** !!! KD ratio: 43 do 3, 38 do 5, itd... Ja mam z coda 0 funu, i cały czas mówie NO WAY! Nie jestem byle noobkiem, który nie ogarnia. Grając w COD5 plasowałem sie przynajmniej cały czas w top5 graczy.

Jednym słowem, MW2 jest przeładowane szybkością wszystkiego... Mega ARCADE, 0 realizmu.

Znajdą się tacy którzy mnie zleją z góry na dół, że ja noob i nie umiem grać, ale to jest tylko moja opinia. Może taka ma być? Hmm, dla "no lajf..."

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem grę w MM w Częstochowie w cenie 199 ale nie chciało mi się szczeże dalej jeździć i szukać, zna ktoś ceny w innych sklepach w Częstochowie?A pozatym jescze nie grałem ponieważ nie ma mnie w domu, ale jutro wieczorem napewno wystawię opinię na ten temat, bardzo się napalam na ten tytul i nie mogę się doczekać jutra:) a czy wszyscy mają problemy z trofeami w Polskiej Wersji ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadziwiające, gra która oferuje 5 godzin zabawy w singlu, czyli jeszcze mniej niż poprzedniczka, i arcade w online ma średnią ocene 95.40% i plasuje się na 3 pozycji, najlepiej ocenionych gier na Sony na inne platformy podobnie! ... mam takie pytanie do was, jak MW2 wypada przy MW1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Empiku w Pile z nawet przystepną ceną(199zł) już o 9.00 rano a bałem się że nie dostane gry na premiere po niektórych wypowiedziach. Zagrałem jedną misje w singlu potem 2 godzinki online i poczułem się jak w domu. To tak jak już ktoś powiedział po prostu czuje się jakbym grał w MW 1 na innych mapach. zresztą wydają się teraz większe niż w poprzedniej części. Mi tam na razie się podoba, mnóstwo rzeczy do odblokowania, większy arsenał. Ciekawe czy w ogóle ukończę singla ponieważ w Call of Duty WaW wytrzymałem do połowy i olałem :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzelanko do cywili fajnie zrobione, jesli jestesmy w stanie odlaczyc gre od rzeczywistosci. Mi sie podoba jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem 4 misję w singlu, kilka gwiazdek w spec-ops i 2h w multi. Gra jest mega wypaśna, ogólnie bardzo dużo się dzieje, wciąga niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie? Czy wie ktoś dlaczego nie ma trofeł na COD MW2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, co odblokowuje kod podany na tylnej okładce książeczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd ściągnąłeś tego pacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się ściąga, tj czasem gra pyta czy pobrać uaktualnienie. MW2 jeszcze nie mam ale w wielu innych grach tak się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak włączałem grę to ściągałem jakąś szybką wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dosyć niepewny tego, czy dobrze zainwestowałem pieniądze kupując tą grę. Jednak po 4 godzinach gry w multi i spec-ops jestem pod wielkim wrażeniem, gra się naprawdę świetnie. Multi nie irytuje, a w spec-ops gra się bardzo przyjemnie. Singla nawet jeszcze nie próbowałem, bo i nie dla niego kupiłem MW ;)

Przy okazji spytam się - jak użyć tych niby skilli, takich jak sprint, lepsze celowanie itp. W wyzwaniach mam np. zadanie przebiec jakimś tam specjalnym sprintem jedną mile, albo zabić przeciwników jakimś specjalnym celowaniem, czy coś w tym rodzaju i pomimo 2 godzin grania nie zaliczyło mi jeszcze żadnego tego typu wyzwania. Na razie dopiero na kilka minut dorwałem się do laptopa, wiec jeszcze w necie nie szukałem odpowiedzi, ale równie dobrze, może ktoś z Was zna ją :)

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogl bys napisac co nieco o multi ale od strony technicznej. Jak wyglada sprawa z serwerami, czy sa lagi, czekanie na kolejne mecze, czy pokazuje ping (cyfrowo)? Czy voice dziala tak jak powinienen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje na chwile ping w prawym górnym rogu. Zagrałem kilkanaście partii bez lagów. Wyszykuje szybciutko, nawet nie wiem czy nie lepiej jak w jedynce. Na początku trochę się dziko gra, ale trzeba zagryźć zęby i levelować, bo później są konkretne zabawki do bycia Rzeźnikiem Roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem wlasnie giere na Hard i wcale nie byl taki Hard. Krotki singiel ale oczywiscie napakowany akcja po uszy. Za singla daje ocene 8 - bo wszystko cacy ale jest to tylko (albo az) ulepszone COD4. Duzo emocji, super historia, piekne efekty... ale NIC nowego.. Wizualnie to czasami moim zdaniem gorzej niz w poprzedniej czesci. Zadna lokacja czy misja nie zrobila na mnie wiekszego wrazenia (graficznie) niz snajperska misja z COD4. Pomimo 2 lat roznicy obie gry mozna spokojnie postawic kolo siebie jesli chodzi o jakosc.

Czas na multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK co do trophies w KOD mw2 To Rainder dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używał już ktoś tego kodu z książeczki? Gdzie się go wprowadza? Na infinityward.com nie widzę takiej opcji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są trofea normalnie je zdobywam, mam wersje PL i ściągnąłem patcha.

mam wersję pl i trofea wchodzą mi dopiero po usunieciu patcha, z nim trofea nie dzialają, probowalem nawet go odinstalować wejść w new game, zrobić zapis i na nowo go wgrać - ale to nie pomaga, trofea wchodza jedynie bez patcha, save nie trzeba usówać bo np jak odinstalowałem patcha to wskoczyło mi trofeum za 4 i 8 stars po zrobieniu 10 starsa, trochę to głupie. Patch jest chyba do multi, więc muszę grać bez patch w kampanię i misje specjalne a w multi z patchem - chore jakieśblink.gif . Ale daję radę teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea w MW2 to sprawa latwa do rozwiazania, uwaga:

Wchodzimy w Game Data, usuwamy 15 mb patch ktory pobralismy wraz z wlaczaniem gry, wlaczamy gre, kiedy wyskakuje prosba o sciagniecie patcha, wciskamy kolko, i cieszymy sie trofeami, testowane na wlasnej skorze.

(jedyny haczyk to brak mozliwosci gry w MULTI)

edit: @up KrisPora

w tej samej minucie xD ...

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea w MW2 to sprawa latwa do rozwiazania, uwaga:

Wchodzimy w Game Data, usuwamy 15 mb patch ktory pobralismy wraz z wlaczaniem gry, wlaczamy gre, kiedy wyskakuje prosba o sciagniecie patcha, wciskamy kolko, i cieszymy sie trofeami, testowane na wlasnej skorze.

(jedyny haczyk to brak mozliwosci gry w MULTI)

no to jest właśnie ten problem - wgrywanie i wywalanie patch'awacko.gif

Wie ktoś może, co odblokowuje kod podany na tylnej okładce książeczki?

ten kod jest do zalogowania się na stronce poświęconej grze gdzie będziesz miał swoje dokładne statystyki, powtórki meczów, frendsów itp - tak było mniej więcej w cod5

ed: tu link http://www.callofduty.com/hub

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może pomaga ponowna instalacją patcha. Jutro to przetestuję :) Dużo nie przeszedłem kampanii, więc mogę zacząć od nowa :D

PS. Tego kodu z tyłu książeczki nie ma jak i gdzie wprowadzić... Jeśli komuś się uda, proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do single, to jest naprawdę świetnie. Non stop coś się dzieje i nie ma czasu na złapanie tchu. Skrypt na skrypcie, ale co z tego, skoro jest mega widowiskowo i o to właśnie chodzi. Graficznie jest bardzo porządnie, ale do KZ2 sporo brakuje.

Multi mnie nie przekonało, może to się zmieni, ale nie bawi mnie rozgrywka, gdzie ginie się w przeciągu 1 sekund. Kto kogo pierwszy zauważy, ten ma na 99% fraga. Tu liczy się głównie szczęście i... kampienie, skill to dość mało istotny element. Nie skreślam MP, ale słabiutko to widzę. W razie czego, to do czasu premiery BC2 będzie się grało w KZ2 i U2 ;)

U mnie są trofea normalnie je zdobywam, mam wersje PL i ściągnąłem patcha.

Mi także pucharki wpadają bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×